مغلوب ساختن پیشی جستن در دیتونا 500 قبل از رفتن به غرب

غرب پالم بیچ فلوریدا. — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخابات-ماه در آغوش به نسکار و طرفداران خود را روز شنبه زمانی که او رئیس جمهور تا کنون برای حضور در این دیتونا 500. او گفت: روروک مخصوص بچه ها و تیم ها رقابت شد “به صورت خالص آمریکایی شکوه.”

در سخنان خود به این جمعیت در مدت کوتاهی قبل از مسابقه بود شروع به رئیس جمهور گفت: “به زودی این خودرو را به مسیر برای شروع لاستیک جیغ کشیدن لاستیک را سوزاند طرفداران خواهد شد جیغ و بزرگ آمریکایی مسابقه آغاز خواهد شد.”

با توجه به افتخار فرمانده رانندگان خود را برای شروع موتورهای مغلوب ساختن پیشی جستن یک ورودی بزرگ قبل از شروع مسابقه. او به هزاران نفر از طرفداران پل هوایی از نیروی هوایی و سپس سوار بر روی آهنگ در کاروان ریاست جمهوری به عنوان مخاطب roared با لذت است. این کاروان در زمان حدود یک چهارم دامان قبل از کشیدن کنار در یک زمین زیر کشت منطقه عملیات.

رئیس جمهور آمریکا جورج دبلیو بوش نیز به نظر می رسد در این مسابقه در طول انتخاب مجدد در سال است.

“برای 500 تپش قلب مایل این شدید رقبا را تعقیب پرچم شطرنجی و … خود را در بازی به صورت خالص آمریکایی شکوه و آنچه در آن است که خالص آمریکایی شکوه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او گفت: دیتونا 500 بود “یک افسانه نمایش از موتورهای خروشان افزایش روحیه و آمریکا مهارت و سرعت و قدرت است که ما شده ایم شنوایی مورد برای سال های بسیاری از. دهها هزار نفر از میهن پرستان امروز اینجا آمده اند برای اتومبیل های سریع و جهان-کلاس آشپزی. اما طرفداران نسکار هرگز فراموش نکنید که مهم نیست چه کسی برنده این مسابقه, آنچه مهم است, خدا, خانواده و کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین برنامه ریزی شده برای اجرای تبلیغ در طول فاکس پخش مسابقه و پرواز هوایی بنر در نزدیکی جاده سریع السیر. حدود 100,000 نفر از مردم انتظار می رود برای حضور در این سال مسابقه و میلیون ها نفر بیشتر به تماشای تلویزیون است. حدود 9 میلیون نفر در سال گذشته مسابقه در تلویزیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه صبح: “آماده شدن برای رفتن به دیتونا 500. بزرگ خواهد بود!”

پس از برنامه ریزی بازگشت جمعه شب به واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن را سوار بعد از این هفته آینده در دولت نوسان است که او را به تظاهرات برنامه ریزی شده در شیکاگو و لاس وگاس و کلرادو اسپرینگز کلرادو.

سفر یکی دیگر از تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به کمپین نه فقط در حزب محافظه کار پایگاه اما در کشورهای که تکیه دموکراتیک به خصوص کلرادو که در آن جمهوری خواه ایالت کوری گاردنر چهره سخت گشتند نبرد. آریزونا است که انتظار می رود به عنوان یک کلید چرخش دولت در انتخابات ریاست جمهوری با آن رشد جمعیت رای دهندگان اسپانیایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو