رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاریخچه از نادیده گرفتن مشاوره از کارشناسان از جمله دیپلمات های نظامی رهبران تجارت کارشناسان و دانشمندان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به تنهایی در بی اعتمادی خود را. ما منتشر نشده تحقیقات نشان می دهد که افرادی که در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش اعتماد اجتماعی موسسات در مقایسه با زمانی که با حامیان پیشرو دموکراتیک نامزد Elizabeth Warren, برنی ساندرز و جو بایدن.

اعتماد رتبه بندی

ما خواسته 930 ساکنان ایالات متحده از طریق یک نظرسنجی آنلاین چقدر به آنها اعتماد شش نهاد که کلید به یک کار دموکراسی است.

ما تصمیم سه نهاد که آمریکایی ها به عنوان لیبرال – روزنامه نگاران و اساتید و دانشمندان و سه که محافظه کاران یا به طور سنتی حمایت و یا در حال حاضر کنترل – پلیس دیوان عالی کشور و دولت فدرال است. هر موسسه برآورده نقش اساسی در یک جامعه دموکراتیک است اما بستگی به این دارد که دیگران به درستی.

ما همچنین شرکت کنندگان خواست تا گزارش چگونه گرم یا سرد آنها احساس نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن, Warren ساندرز و بایدن در یک مقیاس از 0 تا 100.

حتی زمانی که ما برای کنترل سن و جنسیت و قومیت و ایدئولوژی تهمت حامیان کمترين اعتماد در شش موسسات در 3.75 از 7 – حداقل 11.4 درصد کمتر از هر کس دیگری مورد بررسی ما.

که بدان معنی است که الگوهای ما در حال دیدن نیست ناشی از اتصالات خاص جمعیتی مشخصات و یا داشتن باورهای محافظه کار. در واقع محافظه کاران که پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن بيشترين اعتماد به این موسسات.

این نشان می دهد که وجود دارد چیزی در مورد حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن که اشکال چقدر اعتماد آمریکایی ها در این کشور هسته اجتماعی و نهادهای سیاسی.

هنگامی که ما در هر دانشگاه به صورت جداگانه ما در بر داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به حال به طور قابل توجهی پایین تر اعتماد روزنامه نگاران و اساتید و دانشمندان – بیشتر کلیشه ای لیبرال موسسات – از حامیان نامزدهای دموکرات.

اما معکوس شد درست نیست. نامزد حزب دموکرات حامیان اعتماد پلیس دیوان عالی کشور و دولت فدرال به عنوان مقدار به عنوان برگ برنده استفاده کرد. این یکی استثنا بود بایدن هواداران که در واقع اعتماد به دیوان عالی کشور به طور قابل توجهی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران انجام داد.

یک برج اعتماد

اگر چه ما نمونه بود و نه نماینده از جمعیت ایالات متحده, ما فکر می کنیم که این یافته ها ارائه بینش ارزشمندی در ایالت متحده آمریکا دموکراسی است.

ما هنوز نمی دانیم که می آید برای اولین بار. کند بودن تهمت حامی منجر به کاهش اعتماد اجتماعی موسسات آیا داشتن کاهش اعتماد به این موسسات مردم منجر به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا انجام هر دو بازی در یک نقش ؟

اگر یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی منجر به کم اعتماد, این می تواند یک نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن را تحت تاثیر قرار داده خود را آشکار بی اعتمادی در مشاوره. اگر افرادی که اعتماد کم در این موسسات جذب شده برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و آن این است که دلیلی برای نگرانی با توجه به اینکه تحقیقات قبلی نشان می دهد که سیاستمداران بیشتر پاسخگو به حمایت خود از آنها را به عموم مردم.

سیاستمداران اعتماد حامیان آنها و کسانی که حامیان به طور کلی اعتماد برخی از موسسات نیز هست. است که به کسانی که در نهادهای قدرت برای برگزاری سیاستمداران پاسخگو باشد. اگر حامیان اعتماد ندارند در موسسات, آنها کمتر قدرت به اجرا درآوردن پاسخگویی.

تحقیقات نشان داده است که موسسات کارآمد ترین و موثر است که مردم به آنها اعتماد.

به هم وابسته طبیعت از موسسات بدان معنی است که اگر یکی از بی اثر می شود و دیگران تحت تاثیر قرار خواهد شد به عنوان به خوبی. برای مثال اگر شهروندان از دست دادن اعتماد, روزنامه نگاران, روزنامه نگاران را نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن شهروندان آگاه است. اگر شهروندان در حال بد به اطلاع آنها ممکن است بهترین تصمیم در هنگام رای گیری و یا لابی گری خود را دموکراتیک نمایندگان, که به نوبه خود ممکن است باعث کاهش اثربخشی دولت است.

مانند یک پشته از Jenga بلوک های هر موسسه است که حذف شده است باعث می شود کل پشته کمتر پایدار است.

[ دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو