بودجه را صرف پول برای تامین مالی پروژه های زیربنایی و دفاع, اما همچنین جمع آوری کمک مالی با هدف قرار دادن 2 تریلیون دلار در صرفه جویی از هزینه های اجباری برنامه ها در ایالات متحده است. این فرض درآمد حدود 3.7 تریلیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه در پی در بودجه پیشنهادی خود را در سال گذشته به بریده بریده کمک های خارجی مواجه شده اما شیب دار مقاومت از کنگره و حاکم نبود.

رئيس جمهور در آخرین طرح برای دولت هزینه های طرح بعید است به تصویب دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان به خصوص در انتخابات سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سال 2016 در یک وعده برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز ایالات متحده با مکزیک را به دنبال 2 میلیارد دلار بودجه برای ساخت و ساز بیشتر در این پروژه قابل ملاحظه ای کمتر از $8.6 میلیارد درخواست او از یک سال پیش.

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 تهمت گفت: مکزیک خواهد پرداخت دیوار که آن خودداری کرده است به انجام.

دولت منتقل شده از منابع نظامی سال گذشته پس از کنگره رد تهمت اولیه دیوار درخواست کمک مالی. کاخ سفید نمی خواهد به دنبال بودجه بیشتر از ارتش برای دیوار یک مقام ارشد دولت گفت.

بودجه به دنبال پول به صندوق ما زیرساخت های اساسی است که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان گفته اند یک اولویت است. دو طرف بعید است توافق در هر عمده قانون در این سال هر چند به عنوان آنها مبارزه برای کنترل کاخ سفید و کنگره در ماه نوامبر انتخابات است.

بودجه را افزایش هزینه های نظامی با 0.3% کاهش به $740.5 میلیارد دلار برای سال مالی-سال 2021 با شروع در اکتبر. 1 و پیشنهاد بالاتر outlays برای دفاع و جانبازان مقامات دولت تایید کرد.

اما رئیس سابق ستاد مشترک ارتش مایک مولن نگرانی در مورد چگونگی کمک های خارجی کاهش خواهد گذارد ما غیر نظامی ردپا در سراسر جهان است که کمک می کند تا کاهش نیاز به مداخله نظامی.

“در دوره ای از قدرت های بزرگ رقابت برش این مهم سرمایه گذاری خواهد بود از تماس با واقعیت در سراسر جهان,” او نوشت: در نامه ای به بالای رهبران کنگره. “این یک لحظه ای که سرمایه گذاری بیشتر در دیپلماسی و توسعه مورد نیاز است و نه کمتر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمک های خارجی پیشنهاد به دنبال $44.1 میلیارد دلار در سال مالی آینده در مقایسه با $55.7 میلیارد دلار تصویب در مالی سال 2020 یک دولت رسمی گفت.

کاهش هزینه

کاخ سفید پیشنهاد به بریده بریده هزینه های $4.4 تریلیون بیش از 10 سال است.

در مالی-سال 2021 بودجه که شامل $130 میلیارد دلار از تغییرات به تجویز دارو قیمت گذاری برای برنامه مدیکر برای آمریکایی $292 میلیارد دلار از کاهش ایمنی-net برنامه ها – مانند کار مورد نیاز برای پزشکی برنامه برای فقرا و مواد غذایی تمبر – و 70 میلیارد دلار از خفقان را بر واجد شرایط بودن قوانین فدرال مزایای از کار افتادگی. این تغییرات به احتمال زیاد به خار دموکرات’ خشم.

کسری باقی خواهد ماند اما در نهایت پایین آمده است.

دولت ایالات متحده به پایان رسید مالی 2019 با بزرگترین کسری بودجه در مدت هفت سال به عنوان سود در درآمد مالیاتی شد جبران هزینه های بالاتر و رشد بدهی خدمات پرداخت های وزارت خزانه داری گفت: در روز جمعه.

بودجه پیش بینی $4.6 تریلیون در کاهش کسری بودجه بیش از 10 سال و با فرض رشد اقتصادی خود ادامه خواهد داد در نرخ سالانه از حدود 3 درصد برای سال آمده است, مقامات گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است اعتباری برای قدرت اقتصاد آمریکا در بخشی به کاهش مالیات او دفاع و پشتیبانی و کنگره تصویب قبلا در مدت. بودجه یک فرمت از کسانی که کاهش بیش از یک دوره 10 ساله با 1.4 تریلیون دلار.

کمک به اوکراین باقی خواهد ماند و در آن سال 2020 سطح جدید کمک های خارجی پیشنهاد. تهمت بود تبرئه هفته گذشته از استیضاح اتهامات که او نکردن کمک به اوکراین به خار کیف به بررسی رقیب سیاسی جو بایدن دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق آمریکا معاون رئیس جمهور.

مقامات دولت به رویترز گفت که تهمت می خواهم درخواست افزایش بودجه برای ما توسعه بین المللی امور مالی شرکت (DFC) به 700 میلیون دلار از $150 میلیون سال قبل تلاش برای مقابله با توسعه اقتصادی تهدید از چین و روسیه است.

بودجه نیز پیشنهاد 1.1 میلیارد دلار برای امنیت سایبری تلاش های ایالات متحده وزارت امنیت داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو