واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کرده است در نقشه راه جدید برای ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه پاکسازی راه را برای مجلس عوام به بحث محاسن دوران بعد از آمریکای شمالی تجارت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اجرای لایحه که پاک کنگره دو هفته پیش طی مراسمی در جنوب چمن کاخ سفید.

که برگ کانادا به عنوان تنها عضو سه جانبه معامله است که هنوز به تصویب توافق یک فرایند است که انتظار می رود برای شروع در اوایل امروز.

این USMCA — تعمید در کانادا به عنوان CUSMA اما بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده به سادگی به عنوان “جدید نفتا” — است که انتظار می رود از ویژگی های برجسته در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات تلاش است که چرا دموکرات ها در مجلس نمایندگان نیز این ادعا اعتباری برای آخرین نسخه از معامله.

تشکر. رزا DeLauro یک خانه دموکرات بود که در میان گروهی که مذاکره سختگیرانه جدید کار و مقررات زیست محیطی برای مقابله, می گوید کانادا هنوز به ارتکاب به یک جدول زمانی برای زمانی که تصویب آن روند کامل خواهد بود.

محافظه کار و جدید از حزب دموکرات به نمایندگان مجلس نشان داده اند آنها در هیچ عجله به تصویب این قرارداد که هم خود را حاکم لیبرال رقبای مهمی قانونی برنده شدن در کانادا جدید اقلیت مجلس است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Jan. 29, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو