تهمت می بیند تعهد به آزادی مذهبی در هند به عنوان شورش شکستن

دو طرف از دهلی نو به نمایش در روز سه شنبه تأکید اختلاف بین امید از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر و تنش خارج شده اطراف از رهبران جهان. فقط مایل از پمپ از یک ریاست جمهوری دیدار اراذل و اوباش از خو هندو مردان دارای حق اعمال آهن و میله های شکار خود را مسلمان همسایه در خیابان آشغال با تکه آجر.

به عنوان او به پایان دو روز اقامت تهمت متمرکز تنها در, مثبت, ارائه, اعتبار سنجی مودی به عنوان یک قهرمان آزادی مذهبی حتی به عنوان دولت هند به تصویب رسید هندو-اولین سیاست هدف قرار دادن مسلمانان است. رئیس جمهور علنا پذیرفته مودی کلمه ای که او رفتار 1.3 میلیارد نفر از مردم در کشور های مختلف نسبتا بدون توجه به ایمان و هیچ اشاره ای به ماه تظاهرات توسط کسانی که فکر می کنم در غیر این صورت.

“ما از صحبت کردن در مورد آزادی مذهبی و من می گویند که نخست وزیر شد, باور نکردنی در آنچه که او به من گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “او می خواهد مردم را به آزادی مذهبی و بسیار به شدت.”

“آنها واقعا به سختی کار می کرد و آزادی مذهبی” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “ما در مورد آن صحبت کردیم و من واقعا معتقدم که آنچه او می خواهد.”

عدم تمایل خود را به انتقاد مودی به شدت در تضاد با تمایل خود را برای حمله منتقدان داخلی خود را حتی در حالی که در خارج از کشور.

طی انعقاد کنفرانس خبری تهمت حمله قضات Sonia Sotomayor و اموزش Bader Ginsburg سابق هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق بانوی اول, میشل اوباما, هرزه آدم ب شیف و نام whistleblower که آشکار رهبری به رئیس جمهور را استیضاح.

او همچنین تایید کرد که کاخ سفید تا به حال سوار بر یک شکار بی وفا مقامات به پاکسازی پس از تبرئه در سنا محاکمه اما گفت که آن را نمی خواهد “بسیاری از مردم” بدون برآورد که چگونه بسیاری از. “ما می خواهیم به افرادی که برای این کشور وفادار هستند به کشور ما,” او گفت:. “از آنجا که ننگین وضعیت است.”

رئيس جمهور در آغوش مودی در آمد در زمانی که دولت را لغو استقلال کشمیر مورد مناقشه اکثریت مسلمان خاک; گرد رهبران مسلمان وجود دارد; و تصویب یک قانون اولویت دادن به غیر مسلمان مهاجران naturalising به عنوان شهروندان است. تظاهرات بیش از قانون تابعیت به اوج خود رسید در خشونت های خیابانی که هزینه حداقل 11 زندگی پس از یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده هیچ اشاره ای به این اقدامات تا زمانی که خواسته و حتی پس از آن استادانی بدون مشاهده آنها. او قاب اولین سفر خود را به هند به عنوان رئیس جمهور در نظر او ترجیح داده است.

فقط به عنوان اختلافات مذهبی کشید بیرون هیچ نگرانی رئیس جمهور اصرار داشت که رهبران دو کشور تا به حال ساخته شده “پیشرفت فوق العاده ای” به سمت نقطه عطفی توافقنامه تجارت او تلاش کرده است حتی اگر هیچ علامت آشکار دستیابی به موفقیت در مسائل عمده که تقسیم کرده اند مذاکره کنندگان برای ماه می باشد.

“ما فکر می کنم ما در یک نقطه که در آن ما رابطه بسیار ویژه با هند شده است هرگز به عنوان خوب به عنوان آن را در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما احساس می کنیم بسیار به شدت در مورد هر یک از دیگر و ما انجام داده اند چیزی که بسیار منحصر به فرد است.”

رئیس جمهور اغلب personalises روابط خود را با رهبران خارجی. تمایل خود را به قبول مودی نسخه از وقایع به یاد می آورد مغلوب ساختن پیشی جستن احترام به رئیس جمهور ولادیمیر پوتین انکار است که روسیه تا به حال مداخله در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و استادانی اعتقاد کیم جونگ سازمان ملل متحد را مبهم وعده داد تا کره شمالی سلاح های هسته ای.

حتی تهمت به خود می بالد در مورد مقیاس پذیرش خود را در هند بودند و عجیب است.

او ادعا کرد قبل از ورود او که مودی به او قول داده جمعیت تا 10 میلیون نفر است. تعداد واقعی پوشش خیابان احمدآباد در روز دوشنبه بود و تحت یک دهم این مبلغ است. با وجود گفت: او گفته شده بود او تبریک بزرگترین “تا کنون داده شده به هر رئیس دولت از هر کشور” تهمت بود نه حتی بالا-نقشه کشی جمهور آمریکا به هند به دنبال بازگشت به D دوایت آیزنهاور را از جمعیت.

تنها پس از او دیگر در مودی حضور را مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به برخی از دیرینه شکایت در مورد هند سیاست های تجارت شکایت به خبرنگاران گفت که دهلی نو نگهداری ناعادلانه تعرفه بالا در آمریکا کالا از جمله موتور سیکلت هارلی دیویدسون.

اما در حالی که رهبران دو کشور با هم بودند این همه آفتاب در florid زبان در مورد قدرت خود را در ارتباط و در نتیجه مشخص. مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی جشن یک سری از متوسط موافقت نامه که قبل از این دیدار از جمله 3 میلیارد دلار سلاح خرید و یک نامه همکاری بین اکسون موبیل و هند در بخش انرژی. آنها توافق کردند که برای ایجاد یک مشترک مبارزه با مواد مخدر گروه کاری به منظور کاهش سوء مصرف مواد مخدر.

در طول کنفرانس خبری تهمت همچنین خطاب رشد زنگ بیش از coronavirus و بازگشت از 14 آمریکایی مبتلا به کروناویروس به این کشور در هفته گذشته. او در دفاع از آن عمل حتی اگر او خصوصی خشمگین در مورد آن.

“من احساس میکنم که ما باید آنها را,” او گفت:. “آنها آمریکایی ها — ما باید آنها را به عقب.”

در طول سال 2014 بیماری همه گیر ابولا در آفریقا مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در خشم این است که آمریکایی ها آلوده با این ویروس باید اجازه داده شود به این کشور است. پرسید که آیا او در زمان مشاهده و برخورد با خود را قبل از او را رد کرد و این مقایسه.

“وجود دارد یک تفاوت بزرگ” بین این دو گیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و اشاره کرد که ابولا تقریبا همیشه کشنده در حالی که میزان مرگ و میر در میان کسانی که مبتلا به کروناویروس جدید شده نسبتا کم است. “در آن زمان هیچ کس تا به حال حتی شنیده ابولا و یا تا کنون تصور از چیزی که در آن شما اساسا — مردم را متلاشی می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین قول داد به قبول کمک های خارجی خود را در طول مبارزات انتخاباتی و انتخاب مجدد را رد کرد و اطلاعاتی آمریکا ارزیابی است که روسیه در حال حاضر مشغول به کار برای کمک به او را به عنوان آن را در سال 2016.

“من می خواهم بدون کمک از هر کشور و با من نشده است با توجه به کمک از هر کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مودی استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ ریاست جمهوری در روز سه شنبه با غرش اسلحه و یک افتخار گارد قرمز لباس سربازان سوار بر اسب و بعد از آن میزبان او در اسراف دولت ضیافت. “رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سهم را در بالا بردن روابط ما به این سطح شده اند ارزشمند” مودی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن basked در این دیدار است. “هیچ کس دیگری آمد که در اینجا کردم این نوع پذیرش ما رو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رهبران دو کشور کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مشترک خود را ظاهر قبل از اخبار رسانه ها است. اگر چه مودی گرفته است سوال از خبرنگاران در حالی که در خارج از کشور در کنار دیگر رهبران جهان, او اولین نخست وزیر در حافظه اخیر به برگزار کرده اند هر گونه اخبار کنفرانس ها در هند است. و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن منتظر ماند تا بعد از آن به دیدار با خبرنگاران در خود دارد.

او به آرامی اصرار دولت مودی به احترام آزادی در اینترنت است که دولت هند تعطیل کرده است بارها و بارها. صحبت کردن در مورد نیاز به صورت امن بی سیم 5G رئیس جمهور اضافه شده است که باید آن را “یک ابزار برای آزادی و پیشرفت و رفاه — به هر چیزی که در آن می تواند حتی تصور به عنوان یک مجرا برای سرکوب و سانسور.”

یک معامله تجاری با هند شده است یک اولویت برای دو سال برای مغلوب ساختن پیشی جستن که می خواهم یکی دیگر اقتصادی توافق به نشان می دهد در حالی که مبارزات انتخاباتی قبل از انتخابات ماه نوامبر. اما دو طرف تقسیم شده است بیش از محصولات کشاورزی, پزشکی, دستگاه های دیجیتال, تجارت و تعرفه های جدید است. تهمت شکایت کرده است که هند رفتار ایالات متحده ناعادلانه و به نام مودی یک “سخت مذاکره.”

“تیم ما را ساخته اند پیشرفت فوق العاده ای در جامع توافقنامه تجارت و من خوشبین هستم که ما می تواند رسیدن به یک معامله خواهد شد که از اهمیت زیادی برای هر دو کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: بدون توضیح.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن آن روز به تاکید خوش بینی. آن بود که او گفت: “بسیار ویژه بازدید — فراموش نشدنی فوق العاده است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>