منبع ویروس باقی می ماند یک رمز و راز است. کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: ما اطلاعاتی نشان می دهد که coronavirus به احتمال زیاد رخ داده است به طور طبیعی به عنوان مخالف به ایجاد یک آزمایشگاه در چین وجود ندارد اما به یقین در هر صورت.

فاکس نیوز گزارش روز یکشنبه که این ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه نه به عنوان یک bioweapon اما به عنوان بخشی از چین در تلاش برای نشان دادن این است که تلاش خود را برای شناسایی و مبارزه با ویروس ها مساوی یا بزرگتر از قابلیت های ایالات متحده است.

این گزارش و دیگران پیشنهاد ووهان آزمایشگاه که در آن ویروس شناسی آزمایش را در محل و سهل انگاری استانداردهای ایمنی وجود دارد منجر به کسی آلوده شدن و ظاهر شدن در نزدیکی “مرطوب” بازار ” که در آن ویروس شروع به گسترش کرد.

در کاخ سفید در کنفرانس خبری تهمت خواسته شد در مورد گزارش از ویروس فرار از ووهان آزمایشگاه و او گفت که او از آنها آگاه است.

“ما در حال انجام یک معاینه کامل از این وضعیت وحشتناک است که اتفاق افتاده است,” او گفت:.

پرسید: اگر او را مطرح کرده و این موضوع در گفتگو با رئیس جمهور چین تهمت گفت: “من نمی خواهم به بحث در مورد آنچه که من به او صحبت کرد در مورد آزمایشگاه, من فقط نمی خواهم به بحث در مورد آن را نامناسب در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال استرس قوی ما روابط با چین در همه گیر به عنوان ایالات متحده متکی است چین برای حفاظت شخصی تجهیزات به شدت مورد نیاز توسط پزشکی آمریکا کارگران است.

به عنوان دور برگشت به عنوان فوریه دولت چین حمایت ووهان موسسه ویروس شناسی رد شایعاتی که این ویروس ممکن است به صورت مصنوعی سنتز در یکی از آزمایشگاه و یا شاید فرار از چنین امکانات.

Pompeo, در یک Fox News Channel مصاحبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری گفت: “ما می دانیم که این ویروس سرچشمه در ووهان چین” و موسسه ویروس شناسی است که تنها تعداد انگشت شماری از مایل دورتر از بازار است.

“ما واقعا نیاز دولت چین برای باز کردن” و کمک به توضیح دهید که “دقیقا چگونه این ویروس گسترش” گفت: Pompeo.

“دولت چین نیاز به آمده, تمیز,” او گفت:.

گسترده علمی اجماع بر آن است که SARS-CoV-2 ویروس’ نام رسمی سرچشمه گرفته در خفاش ها.

تهمت و دیگر مقامات ابراز شک و تردید از چین رسما اعلام کرد مرگ و میر از این ویروس در حدود 3000 نفر که ایالات متحده دارای مرگ و میر بیش از 20 ، 000 و در حال افزایش است.

او به این موضوع در روز چهارشنبه گفت ایالات متحده بیشتر موارد “از آنجا که ما بیشتر گزارش.”

“آیا شما واقعا بر این باورند که تعداد کسانی که در این کشور پهناور به نام چین و که آنها باید یک تعداد معینی از موارد و تعداد مرگ و میر; آیا کسی واقعا بر این باورند که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو