مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ’ به عنوان ویروس گسترش در سراسر ایالات متحده

واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت که ایالات متحده به عنوان آنچه که می توان آن را “سخت ترین” هفته به عنوان coronavirus موارد تورم در سراسر کشور. او هشدار داد متحده نه به باد نیازهای خود را برای بحرانی تجهیزات پزشکی.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ ، وجود خواهد داشت مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حزن انگیز شروع به روزانه خود را در جلسه توجیهی در این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ملحق شد توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس, ویروس task force co-ordinator دکتر دبورا Birx و دکتر Anthony Fauci دولت ایالات متحده مهمترین عفونت بیماری ، هر ایستاده بود دور از هم جدا از یک دیگر در مرحله کوچک.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هدف این بود برای ماندن چند روز پیش از بحرانی نیازهای پزشکی در هر دولت است. اما او همچنین پیشنهاد کرد که دولت درخواست شد برای بیشتر لوازم پزشکی از آنها واقعا مورد نیاز است.

“ترس از کمبود منجر به متورم درخواست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

لوئیزیانا مقامات گفته اند نیواورلئان است در مسیر اجرا از هواکش هفته آینده. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو, D-n. y. که دولت در مرکز ملی همه گیر با بیش از 113,700 موارد تایید شده به عنوان از شنبه صبح التماس کرد برای فن های روز و مورد آنچه که او گفت: کافی است به کمک از دولت فدرال است. نیویورک آماده است به بیش از 1100 دستگاه تهویه مصنوعی از چین و اورگان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین بازبینی آشنا پیام گفت که او می خواهد به اقتصاد و در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در یک نقطه در طول آشکار شیوع تهمت و گفت که او امیدوار بود برای باز کردن کسب و کار, عید پاک, مارس 12. او بعدها اذعان کرد که ممکن بود واگذاری ماه آوریل پس از دیدن افزایش مرگ و میر بینی.

“ما باید برای پیروز شدن ویروس به سرعت به عنوان ما می توانیم. … ما باید برای بازگشت به کار,” او گفت:.

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده بیش از 300000 با مرگ و میر بالا رفتن گذشته 8,100; بیش از 3,500 از این مرگ و میر در نیویورک هستند.

بسیاری از این کشور تحت دستور به ماندن در خانه از جمله ورزش های حرفه ای لیگ که در میان اولین به سرکوب در این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه در صحبت با کمیسیون از کشور های ورزشی لیگ. او گفت که او به آنها گفت که او به رسمیت می شناسد “کار خوب انجام می شود توسط بسیاری از تیم ها و بازیکنان” برای مراقبت از جوامع خود و پایگاه های فن برخورد با شیوع.

این ویروس نابود ورزش جهان با انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی تعلیق فصل خود را به طور نامحدود و لیگ اصلی بیس بال به تعویق انداختن شروع فصل آن.

NCAA بسکتبال مسابقات نیز لغو شدند کالج بهار ورزش هایی مانند بیس بال و سافتبال بانوان چوگان سرپهن و دو و میدانی.

طیف گسترده ای از ورزش رهبران شرکت کننده در فراخوان از جمله راجر Goodell از لیگ ملی فوتبال و NBA آدم نقره ای. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در آنها را به ادامه تلاش برای حمایت از همکار خود آمریکایی ها.

قبل از جلسه مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا با انتقاد از تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی “یکی از وکلا خود را” به عنوان یک بازرس کل نظارت فدرال کمک در طول coronavirus بازیابی.

او گفت: ناظر نظارت “این تاریخی بسته امداد برای کارگران و خانواده ها باید مستقل از سیاست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب برایان میلر به وزارت خزانه داری watchdog پست. او در حال حاضر به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور و به عنوان ارشد کاردانی مشاور در کاخ سفید است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نظارت دولت بسته است که با هدف به بیل 2.2 تریلیون دلار به اقتصاد ایالات متحده بیش از چند هفته آینده به تلاش برای کوسن رایگان قرار می گیرند. این کمک شامل $349 میلیارد وام برای کسب و کارهای کوچک و 500 میلیارد دلار از شرکت های بزرگ نجات صندوق.

قانون امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته ایجاد شده بازرس ویژه موقعیت خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک پانل تعیین شده توسط کنگره برای نظارت بر نحوه کمک رسانی مستقر شده است.

پلوسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است و بی توجهی به مقررات در قانون که نگه داشتن دولت پاسخگو باشد. او گفت: یک خانه جدید کمیته ویروس پاسخ خواهد کار برای اطمینان از “مالیات دهندگان دلار در حال استفاده عاقلانه و کارآمد برای کمک به کارگران و به بهره برداری سود و قیمت-gougers.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im