متقابل snubbing شروع به لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به خانه و اتاق و ادامه داد: تا زمانی که او به پایان رسید صحبت کردن هنگامی که پلوسی, بود, بیان مبهم و انزجار در چهره او و پاره کردن کپی چاپ شده از سخنرانی خود در برابر دوربین های تلویزیونی در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال پشت او تبدیل شده است.

تعامل بین تهمت و پلوسی که تا به حال منجر به درایو به استیضاح او یکی از پیش بینی ترین لحظات از رئیس جمهور ظاهر در کنگره شب قبل از سنا می رود به تبرئه او را استیضاح محاکمه. این دو تا به حال دیده نشده یکدیگر از اکتبر زمانی که پلوسی ناگهان به سمت چپ کاخ سفید نشست پس از سخنرانی یک scowling مغلوب ساختن پیشی جستن.

در روز سه شنبه شب ترش پویا شد بر روی صفحه نمایش شروع می شود. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن پا به منبر در مجلس نمایندگان و دست او سخنرانی خود پلوسی افزایش و گسترش دست خود را به لرزش خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تبدیل به عقب و بلندگو به سرعت عقب نشینی دست او ظاهر می شود به شانه کمی و بالا بردن ابروهای خود را به عنوان اگر می گویند: “من سعی کردم.”

سپس پلوسی برخورد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کمی خود را با حذف مرسوم کلمات تحسین آمیز در مقدمه از رئیس جمهور. به طور معمول او را گفت: “من این امتیاز بالا و متمایز افتخار ارائه به شما رئیس جمهور ایالات متحده است.”

او به سادگی گفت: “اعضای کنگره به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

 

اما این رشد در پایان زمانی که پلوسی ساخته شده یک نقطه از چیدن تا کپی از سخنرانی تبديل آن به نصف و پرتاب قطعات بر روی میز در مقابل او — که برداشت جلب توجه عمومی و جلب خشم جمهوری خواهان. حرکت بود به خصوص از شخصیت سخنران که خودش می بالد در برگزاری نمایشگاه مناسب ادب.

خواهان تصرف در گفتار و تبدیل به فراتر از رنگ پریده است.

“@SpeakerPelosi تا به حال یک اوقات تلخی خوار و رسوا خانه” Rep. لیز چنی از وایومینگ, شماره 3 House جمهوری خواه در توییتر نوشت. “او یک خجالت و نا مناسب برای دفتر.”

براد Parscale تهمت را مدیر کمپین صدا تقریبا خوشدل. “نانسی و لذا نمی تواند ایستاده آنچه که آنها از شنیدن دلیل این همه خبر خوب برای آمریکایی ها!” او در توییتر نوشت. “Rip کردن سخنرانی نانسی! شما می خواهید به پاره کردن نتایج انتخابات در ماه نوامبر بیش از حد!”

قابل پیش بینی وجود دارد عمیق حزبی چین بود که رفتار ضعیف به آنها. دموکرات ها بودند که متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن دست دادن گیری که پلوسی بعد آنه در توییتر همراه با یک عکس از رئیس جمهور تبدیل پشت خود را.

“دموکرات هرگز متوقف خواهد شد گسترش دست دوستی به کار انجام می شود #ForThePeople,” او نوشت: با استفاده از این شعار. “ما کار خواهد کرد برای پیدا کردن زمینه های مشترک که در آن ما می توانیم اما ایستاده زمین ما که در آن ما می توانیم. #SOTU”

در طول آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خوانده شده از اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته, پلوسی, لباس سفید — رنگ هوادارنش و فرسوده توسط بسیاری از دموکراتیک زنان در اتاق — می تواند دیده می شود پشت سر او صفحه بندی از طریق سخنرانی خود. تمرین در حفظ یک سنگ چهره (او به عنوان مجلس در کنار دیگر جمهوری خواه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش) او نگهداری می شود لب های او pursed و چشم خود را پایین عمدتا باقی مانده نشسته به عنوان خواهان افزایش یافت به تهمت یکی ایستاده یکی پس از دیگری.

اما زمانی که تهمت قرآن در مرحله اول قانون دو حزبی قانونی که بازرسی و نگهداری عدالت کیفری اصلاحات پلوسی کف و گل رز به پای او.

رابطه بین پلوسی و تهمت شده است یکی از مهمترین و دقت در واشنگتن — و از آن شروع به رفتن در سراشیبی حتی قبل از Pelosi شد مجلس. تهمت سعی در تضعیف او در طول یک دفتر بیضی جلسه در مدت کوتاهی پس از دموکرات ها جاروب شده به اکثریت در سال 2018 است. پلوسی را هیچ یک از آن.

“آقای رئیس جمهور” او به ضرب گلوله به عقب “لطفا همین حالا مشخص کردن قدرت است که من را به این جلسه به عنوان رهبر آمریکا که فقط موفق به کسب یک پیروزی است.” هنگامی که جلسه تمام شد, تصاویر پلوسی ترک کاخ سفید در یک swingy کت قرمز به سرعت ویروسی رفت.

از آنجا تعاملات خود را به نظر می رسید تعریف شده توسط یک سری از الگوهای رفتاری و spats. پلوسی به نام خاموش در سال گذشته دولت از آدرس اتحادیه به دلیل تعطیلی دولت, enraging تهمت و باعث او را به لغو یک پرواز او تا به حال برنامه ریزی در خارج از کشور. زمانی که سخنرانی او را موکول پلوسی دستگیر شد smirking و کف زدن در رئيس جمهور. هنگامی که آنها را ملاقات کرد در ماه اکتبر در کاخ سفید عکاس جامعی یک تصویر از بلندگو ایستاده و wagging انگشت در نشسته جمهور در حالی که او در سخنرانی او.

اما هیچ کدام از آن نزدیک به عینک در خانه اتاق سهشنبه شب در آستانه از رئیس جمهور انتظار می رود تبرئه در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در ارتباط با مبارزات انتخاباتی خود را به فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود.

پلوسی گفته است که بدون در نظر گرفتن سنا نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود “استیضاح برای همیشه” را به عنوان او در مصاحبه ای گفت: دوشنبه. او نیز ساخته شده است یک نقطه و گفت که او برنامه ریزی شده برای درمان جمهور در دولت از آدرس اتحادیه “با احترام است که او سزاوار” اگر چه او اضافه کرد که او نه لزوما همین انتظار را از او.

“ما درمان او را به عنوان یک مهمان در خانه ما و ما امیدواریم که او رفتار خواهد شد به عنوان یک مهمان در خانه ما,” او گفت:. “اما ما هرگز که انتظار است.”

پس از نمایش از تحقیر در شنبه پلوسی به خبرنگاران گفت که او تا به حال پاره پاره کردن گفتار “از آنجا که آن را یک مانیفست دروغ.” قبل از آن او تا به حال گفته بود که “ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین.” او نداد در چه چیز دیگری او تا به حال در نظر گرفته شود.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو