مغلوب ساختن پیشی جستن-پلوسی دشمنی فوران در طول سخنرانی به کنگره به استیضاح محاکمه نزدیک شدن پایان

تهمت اجتناب شود موضوع را استیضاح درام در یک ستیزه گر 80 دقیقه سخنرانی اما خام زخم از جنگ آشکار با همکار جمهوری خواهان به او ایستاده او ابراز احساسات کردند در حالی که رقیب دموکرات ترین قسمت باقی مانده نشسته است.

خواه به رهبری سنا بود و انتظار می رود به تبرئه او از اتهامات عنوان شده علیه او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره در یک رای گیری آغاز و در 4 بعد از ظهر به وقت EST (2100 به وقت تهران) در روز چهارشنبه.

دیدن پلوسی, مجلس نمایندگان آمریکا, بلندگو برای اولین بار از او یورش برده و در خارج از کاخ سفید نشست چهار ماه پیش تهمت کاهش یافته است به تکان دادن او دست دراز به عنوان او به او یک کاغذ کپی از سخنان خود قبل از شروع به صحبت می کنند.

با وجود داشتن صحبت نمی کند به تهمت و پس از آخرین ملاقات خود پلوسی به نظر می رسد به عقب گرفته شد. او اجتناب استناد عرفی “بالا امتیاز و متمایز افتخار” که معمولا همراه با سخنران را معرفی رئیس جمهور به کنگره است.

“اعضای کنگره به رئیس جمهور ایالات متحده” بود و همه او گفت در معرفی مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمانی که سخنرانی خود را به پایان رسید پلوسی ایستاده بود و پاره کردن کپی از سخنان او در دست او بعد از گفتن خبرنگاران آن را “ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین است.”

Kayleigh McEnany تهمت را سخنگوی کمپین گفت: از پلوسی: “او نفرت realdonaldtrump کور کرده و او را به دافعه طبیعت از خود راضی, نخبگان رفتار.”

پس از این رویداد پلوسی توییتی یک عکس از او با دست خود را رسیدن به تهمت و گفت: “دموکرات ها هرگز متوقف خواهد شد گسترش دست دوستی به کار انجام می شود #ForThePeople. ما کار خواهد کرد برای پیدا کردن زمینه های مشترک که در آن ما می توانیم اما ایستاده زمین ما که در آن ما می توانیم. #SOTU”

تنش بود و یک نشانه آن است که کمی مقننه پیشرفت باید انتظار داشت با انتخابات ریاست جمهوری نه ماه دور.

استیضاح مورد به شدت احساس تلخ بین مغلوب ساختن پیشی جستن سابق واقعیت تلویزیون ستاره تبدیل سیاستمدار محافظه کار و پلوسی کالیفرنیا لیبرال است که وجود داشته اند در طول ریاست جمهوری خود. او به طور معمول تماس او را “دیوانه ” نانسی” در مبارزات انتخاباتی خود در تظاهرات.

“چهار سال بیشتر’

به عنوان او شروع به سخنرانی اوباما از هر دو مجلس کنگره از شعار “چهار سال دیگر” در حالی که او ایستاده بود در تریبون در اتاق از خانه.

دموکرات ها نشسته در سکوت و برخی دیده می شود می تواند تکان دادن سر خود را به عنوان برگ برنده اعلام کرد: “دولت اتحاد ما قوی تر از همیشه قبل از.”

پلوسی که او کاهش یافته است در مخالفت با استیضاح و اجازه قانونگذاران دموکرات به دنبال اتهامات علیه او نشسته stoically و گریم رو پشت سر تهمت و صفحه به صفحه از طریق یک کاغذ کپی از سخنرانی خود را به عنوان او صحبت کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد مجلسی با دموکرات ها تجربه خبري و هرج و مرج پس از مشکلات فنی با تاخیر نتایج رای گیری در آیووا در دوشنبه اول سال 2020 مسابقه به عنوان حزب به دنبال یک نامزد به صورت فعلی جمهوری خواه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خود را به عنوان یک بهبود بزرگ بیش از دموکراتیک رئیس جمهور, باراک اوباما, او موفق شد سه سال پیش گفت که او تقویت رشد اقتصادی ایالات متحده آمریکا و افزایش شغل.

“تنها در سه سال کوتاه ما را در هم شکسته ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و کوچک سازی در امریکا, سرنوشت,” او گفت:.

خانه استیضاح مدیران اقدام به عنوان دادستان در واکنش به استیضاح دادگاه نشسته بودند و با هم در مقابل دموکرات ها در’ بخش.

دموکراتیک زنان اعتراض

بسیاری از خانه های دموکراتیک زنان سفید میپوشید برای سال دوم در یک ردیف نشانه ای از جنبش حق رای که موفق به زنان حق رای 100 سال پیش. چند قانونگذاران دموکرات حاضر به حضور در سخنرانی سالانه در اعتراض به تهمت مانند لیبرال firebrand اسکندریه Ocasio-کورتز.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از گفتار برای ذخیره کردن چشم انداز خود را برای دومین دوره چهار ساله گفت دموکراتیک برنامه ریزی برای گسترش دولت بودجه بیمه سلامت به مبلغ یک “سوسیالیست تصاحب” که ورشکسته این کشور قطع مزایای برای کسانی که آنها را در حال حاضر و ارائه مراقبت به مهاجران غیر قانونی.

دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و بسیاری از قانونگذاران پیشنهاد بهداشت و درمان برنامه های است که می تواند اجرا توسط دولت تیز خروج از زمان خصوصی سیستم است که در آن میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت بیمه پزشکی از کارفرمایان خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن عدم طرح بهداشت و درمان را ترک کرده او را باز به انتقاد که او قرار نیست به اندازه کافی کار را به پیدا کردن یک راه برای کاهش افزایش هزینه های بیمه که بار طبقه متوسط آمریکایی است.

“ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی بهداشت و درمان!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دموکراتیک زنان ایستاده بود و شعار می دادند “HR 3” – یک مرجع به یک دموکرات لایحه که کاهش هزینه های مواد مخدر.

در تلویزیونی دموکراتیک پاسخ به تهمت سخنرانی فرماندار میشیگان گرچن Whitmer گفت: “دموکرات ها در تلاش هستند تا خود را بهداشت و درمان بهتر است. جمهوری خواهان در واشنگتن در حال تلاش برای آن را دور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خوش بین تصویر خود را در انتخابات ریاست جمهوری به امید متقاعد کردن آمریکایی ها او را به یکی دیگر از چهار سال مدت در Nov 3 انتخابات.

او ادای احترام کردند تعجب مهمان خوان Guaido el líder و سرطان زده conservative talk radio میزبان Rush Limbaugh فوری دریافت کننده مدال آزادی ریاست جمهوری با مغلوب ساختن پیشی جستن, همسرم, Melania سنجاق کردن روبان در اطراف Limbaugh گردن.

تهمت نیز احیا پلاریزه استدلال که مهاجران باید متوقف شود از عبور از جنوب مرز ایالات متحده و به اصطلاح “پناهگاه شهرستانها” که در آن مهاجران محافظت در اشتباه هستند. مهاجرت خود را در سیاست مخالف هستند توسط دموکرات ها ،

Pelosi دیده می شود می تواند تکان دادن سر خود را به عنوان تهمت صحبت از مشاهدات خود را در مهاجرت.

پس از نزدیک به یک درگیری گسترده با ایران پس از او دستور قتل ایرانی فرمانده نظامی قاسم سلیمانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال کار برای پایان دادن به امریکا جنگ در خاورمیانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو