سفارش انتخابات سال حرکت به احتمال زیاد برای اثبات محبوب خود را محافظه کار پایه به آخرین برای مدت 60 روز و پس از آن بررسی خواهد شد و احتمالا افزایش یافته است. آن است که به احتمال زیاد به صورت چالش های قانونی.

برخی از منتقدان دیدم جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام به عنوان یک حرکت را به استفاده از coronavirus بحران برای اجرای به دنبال سیاست هدف از محرومیت مهاجران بیشتر در خط با “امریکا” اولین پلت فرم.

“به منظور حفاظت از بزرگ ما کارگران آمریکایی من فقط امضا فرمان اجرایی به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده است. این اطمینان خواهد داد که بیکار آمریکایی ها در تمام زمینه خواهد بود اولین بار در خط شغل به عنوان اقتصاد ما بازگشایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس در کاخ سفید است.

او همچنین گفت: آن را “حفظ ما منابع بهداشت و درمان برای بیماران آمریکایی” مبتلا coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش می تواند بلوک بیش از 20 ، 000 نفر در هر ماه از به دست آوردن کارت سبز اقامت دائم بر اساس تجزیه و تحلیل توسط واشنگتن-بر اساس سیاست های مهاجرت موسسه.

با این حال ایالات متحده خدمات مهاجرت به خارج از کشور و در خانه باید تا حد زیادی به توقف آمده در این بیماری همه گیر است که ممکن است بی پرده اثر فوری سفارش.

دموکرات و مهاجر طرفداران به انتقاد از این سیاست جدید به عنوان تلاش برای منحرف کردن اذهان از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر. ایالات متحده دارای بیشترین موارد تایید شده و مرگ و میر در جهان با حداقل 821,000 افراد آلوده و حداقل 46,000 مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

اندازه گیری خواهد بلوک مهاجرت مبتنی بر اشتغال و روابط خانوادگی, اما نمی گذارد کارگران مهمان که وارد ایالات متحده ویزاهای موقتی مانند کارگران مزرعه و کارگران ماهر در ویزای H-1B برنامه.

پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی خواهد بود معاف می خواهد با دیگر مهاجران آینده نگر آینده به این کشور برای انجام “ضروری” کار برای مبارزه با کروناویروس جدید به عنوان تعیین شده توسط سازمان های فدرال.

این اقدام نیز مانع مهاجران درخواست برای ویزای EB-5 برنامه که اجازه می دهد تا خارجی مایل به سرمایه گذاری در ایالات متحده است که پروژه های ایجاد و یا حفظ شغل برای به دست آوردن اقامت دائم.

سفارش بلوک توانایی بستگان ما شهروندان را به دنبال اقامت دائم خود را از طریق خانوادگی اتصالات اگر کسانی که بستگان آنها در خارج از ایالات متحده است. اما آن را می سازد یک استثنا برای زن و شوهر از شهروندان ایالات متحده و فرزندان مجرد زیر سن 21.

عمر Jadwat مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را مهاجران حقوق پروژه گفت که در حالی که منظور این است که در دامنه محدود آن “باعث درد واقعی برای خانواده ها و کارفرمایان در سراسر کشور است.”

کاخ سفید وکلای مشغول به کار در تمام طول روز به سادگی زبان برای سفارش باعث برخی از مقامات می گویند امضای ممکن است باید صبر کنید تا برای پنج شنبه. اما مشاوران توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشتاق به امضای این سند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید در سال 2016 در یک وعده برای سرکوب مهاجرت و ساخته شده است که موضوع مرکزی به ریاست جمهوری خود. اما بسیاری از عمده او حرکت می کند در تلاش برای جلوگیری از مهاجرت شده اند در دادگاه به چالش کشید.

یک فرد آشنا با بحث داخلی در کاخ سفید گفت: تهمت و مشاوران او تا به حال مورد بحث منظور اجرایی بیش از آخر هفته و که این حرکت کارگردانی شد در انتخاباتی خود را پایه.

“او می خواست این همه همراه” فرد گفت. “اما در حال حاضر تحت این بیماری همه گیر او کاملا می تواند آن را انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حاکی از نیت خود را در توییتر ارسال در روز دوشنبه و وکلای مهاجرت به نمایندگی از کسب و کار استدلال این امر تنها بیشتر افسرده اقتصاد است.

مایکل کلمنس یک عضو ارشد در واشنگتن مستقر در مرکز توسعه جهانی گفت که طیف وسیعی از صنایع خواهد بود صدمه دیده است از جمله آنهایی که مهم هستند در طول اضطراری برای بهداشت عمومی مانند پردازش مواد غذایی, انبار, حمل و نقل, eldercare مهد کودک, ارتباطات و فن آوری است.

بسیاری از کسانی که شغل های پر شده توسط مهاجر و اعضای خانواده آنها دوباره با خارج از کشور, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im