مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزه علیه دشمنان نامرئی: coronavirus و جو بایدن

ما انتخابات ریاست جمهوری است که به شکل دو بحران که در تعریف 2020 تا کنون: coronavirus همه گیر و ملی حساب بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی.

COVID-19 آلوده کرده است میلیون ها نفر از آمریکایی ها کشته و 125,000 در حالی که ایجاد بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ. دوربین گوشی فیلم از جورج فلوید را کشتار وحشیانه موجب امریکا بزرگترین موج اعتراضات حداقل از دهه 1960 است.

اصطلاح “بی سابقه ای” استفاده شده است به طور گسترده ای برای توصیف این وقایع اما آنها فقط آخرین نسخه از این دو قدیمی ترین و بزرگترین مشکلات در سیاست آمریکا: دولت اختلالات نژادی و بی عدالتی است.

“برنده” سال

در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه appealingly آسان راه حل برای این مشکلات است.

Untainted توسط دولت او را “تخلیه باتلاق” از بوروکرات ها و کسب و کار خود فراست خواهد رفع مشکلات معمولی که سیاستمداران نمی تواند از تجارت کسری به فرو ریختن زیرساخت ها است. مهار نژادی خشم و واکنش شدید در برابر سیاه زندگی ماده تهمت وعده سفید آمریکایی پایان دادن به درد محاسبات از اوباما در سال به جای ارائه آنها را یک فانتزی از قدردانی برای موفقیت است.


ادامه مطلب: واکنش در برابر سیاه و سفید زندگی می کند مهم تر است و شواهد از بی عدالتی


به مدت سه سال نسبت ناروا گردد و انتخاب مجدد روایت اطراف خود را “برنده” رویکرد عمدتا مبتنی بر اقتصاد است که در حال حاضر پررونق آن زمان او رئیس جمهور شد. حزبی polarisation 2016 انتخابات ادامه به انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز همواره نسبتا پایین با وجود اقتصاد قوی, اما آن نیز انعطاف پذیر در مواجهه با رسوایی. تهمت رو چند بحران در این دوره از خود ساخت اگر چه وجود داشت که پیش بینی بلایای آمده است: طوفان ماریا که ویران پورتوریکو در سال 2017.

مغلوب ساختن پیشی جستن دست حوله کاغذی در پورتوریکو در پس از طوفان ماریا. AAP/سازمان حفاظت محیط زیست/تایلند Llorca

دولت فدرال در واکنش به طوفان شد و آهسته ناهماهنگ و تحت ذوات. مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه کمی نشان داد در آن زمان هیچ مسئولیتی در قبال آن است. او به طور خلاصه به نظر می رسد در این جزیره به تبریک خود و پرتاب حوله کاغذی به ساکنان. هنگامی که مرگ و میر نازل شد به حدود 3000 تجدید نظر از گزارش اولیه از 64 تهمت ادعا دموکرات ها ساخته شده تا بسیاری از مرگ و میر “به من نگاه بد به عنوان امکان پذیر است”.

همه گیر سیاست

پورتوریکو فاجعه بود و تا حد زیادی نادیده گرفته و فراموش شده اما COVID-19 به پخش بسیاری از تم ها در مقیاس بزرگتر.

وجود دارد سردرگم دولت شکست با وجود این ملت عظیم ثروت و منابع است. وجود یک عدم هماهنگی بین بخش های مختلف دولت است. وجود دارد قابل اعتنایی در میان برخی از سفید پوستان غیر سفید زندگی می کند. و وجود دارد آشنا ادعاهای ناروا که مخالفان خود بودند اغراق مقیاس بحران این زمان به نزول و انتخاب مجدد او شانس.

حتی در حال حاضر به عنوان کارشناسان استرس نیاز به گسترده تست تهمت شکایت که تست باد coronavirus اعداد و می گوید باید آن را آهسته کند.

شما نمی توانید مبارزه با یک بیماری همه گیر با نژادی تهمت. پس از بسیار مختصر “رالی دور پرچم” افزایش در رای گیری رای دهندگان رأی از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر شده اند و در حال انداختن.

در ضمن این نوع از تجربه بندگان مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را تمسخر بهره بسیار بالاتر از تصویب به عنوان یک آمریکایی کشف فضائل علمی و تخصص است.


ادامه مطلب: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مقصر می داند اما خود را برای coronavirus بحران است. خواهد رای دهندگان موافق هستید ؟


همه گیر خود را ممکن است کمتر electorally مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن از اثرات اقتصادی آن. این بسیار نادر است برای رئیس جمهور برای پیروزی در انتخابات مجدد در رکود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات امیدوار است بقیه در سریع بهبود اقتصادی شده است اما بعید است در حالی که عفونت در ادامه به افزایش رانده شده توسط تلاش برای بازگشایی بیش از حد به سرعت.

Black Lives Matter

موج سیاه زندگی ماده تظاهرات زیر جورج فلوید را کشته و در مینیاپولیس است آسیب دیده نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات چشم انداز اما نظم سیاسی او نشان می دهد.

برای دهه محافظه کاران که با استفاده از چشم انداز سیاه و ناآرامی برای ترساندن سفید میانه و مغلوب ساختن پیشی جستن Nixonian شعارهای نشان می دهد او انتظار می رود همان اثر را در این زمان.

به جای افکار عمومی است مستحکم در حمایت از از, بزرگ, چند نژادی تظاهرات. تظاهرات را تغییر ذهن از جمله سفید ذهن در مورد ماهیت سیستمیک از نژاد پرستی در ایالات متحده است. نژادپرستانه backlashes ممکن است کمتر قوی وجود polarising سفید رئیس جمهور در قدرت است.

یک قاره در یک زندگی توجه به تجمع در واشنگتن, DC. AAP/سازمان حفاظت محیط زیست/مایکل رینولدز

مغلوب ساختن پیشی جستن است floundered در پاسخ به اعتراضات. او پرداخت می شود خدمات لب به علت عدالت برای جورج فلوید اما نشان داده واقعی تر همدردی برای کسانی که نگران بودن به نام نژادپرست است.

در نهایت او به عقب نشینی به خود را راحت daydreams از سپاسگزاری. زمانی که اعلام بهتر از حد انتظار کار شماره مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:

امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت: این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما است.

آفریقایی آمریکایی بیکاری است که در واقع بدتر و مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات هزینه شده است جمهوری خواهان پشتیبانی در سراسر کشور.

آنچه در مورد بایدن?

جو بایدن شده است بسیار کمتر قابل مشاهده است از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول همه گیر است که تا کنون در حال کار خوبی برای مبارزات انتخاباتی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد از جان گذشته برای مبارزه با بایدن و مبارزات انتخاباتی خود اطمینان عصبی هواداران که همه چیز را به نوبه خود در اطراف در هنگام دریافت آنها فرصتی برای “تعریف” بایدن.

بایدن سخت است به رنگ به عنوان یک رادیکال. او شده است سریع خود را به فاصله از طرح مانند defunding پلیس و او هرگز پشتیبانی “مدیکر برای همه” با وجود محبوبیت خود را با دموکراتیک پایه و ارتباط در طول بیماری همه گیر. به عنوان رئیس جمهور او خواهد بود و بعید است به این نوع از تغییرات پایدار است که بسیاری از دموکرات ها می خواهند برای دیدن.

این است که چرا تهمت و متحدان بازیگران بایدن به عنوان “خواب آلود” و سالخورده. آنها هشدار می دهند که او می تواند به راحتی قابل دستکاری توسط رادیکال و تهمت است که واقعا در حال اجرا در برابر “سمت چپ”. تا کنون این روش مجبور است تهمت به صحبت های زیادی در مورد خود و جسمی و روانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک کلاسیک رهبر کاریزماتیک که نگه هواداران خود ناشی از ادراک خود او برکت است با قدرت های منحصر به فرد. این ممکن است به همین دلیل تهمت نگرانی در مورد هر گونه نشانه ای از ضعف یا تغییر در تصویر – چرا او حاضر به پوشیدن ماسک ، احساس نیاز به جسمی خود را اثبات کند و خرد است چشم از صندلی های خالی در یک تجمع.

جو بایدن و باراک اوباما در یک جامعه مجازی جمع آوری کمک در ماه ژوئن. AAP/Sipa ایالات متحده آمریکا/CNP

بایدن که حمایت ناشی از ادراک است که او امن و آشنا داشتن در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور در اداره اوباما انتخاب به جای آن به نمایش برخی از آسیب پذیری های. این کمک می کند تا توضیح دهد که خود را افزایش حمایت در میان آمریکایی های قدیمی تر در طول بیماری همه گیر.

و در یک سال و زمانی که مسابقه یک تعریف انتخابات مسئله بایدن وسیع استفاده با آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی رای دهندگان با وجود قطعات قانونی خود را ضبط و cringeworthy “you ain’t سیاه” ، او همچنین مدیون نامزدی خود را به رای دهندگان آمریکایی. به عنوان خوان ویلیامز قرار داده و آن را به صراحت “جو بایدن خواهد بود بازنشسته و اگر نه به صورت سیاه و سفید رای”.

این نظر سنجی نگاه بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما در این مسابقه باقی مانده غیر قابل پیش بینی

به طور متوسط از نظر سنجی های ملی در حال حاضر نشان می دهد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن توسط بین نه و ده امتیاز. حتی بدون گیر تهمت بود هرگز به آسان مسابقه در برابر بایدن.

قبل از او امن نامزدی در مارس بایدن به حال به طور متوسط سرب 5% در فرضی نظرسنجی بازی-یو پی اس با مغلوب ساختن پیشی جستن است که به احتمال زیاد دلیل دموکرات ها در حل و فصل او را به عنوان یک جایگزین برای برنی ساندرز.

نظر سنجی هنوز هم نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران خیلی بیشتر مشتاق در مورد رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن از بایدن حامیان در مورد رای گیری برای بایدن که می تواند مهم باشد اگر رای گیری می شود ،

اما شور و شوق برای نامزد حزب دموکرات ممکن است مهم نیست. 2018 midterm به طور موثر یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن و 2020 انتخابات خواهد بود حتی بیشتر متمرکز بر یک.

وجود دارد دلیلی برای باور این مسابقه می تواند اگر فقط به این دلیل که هیچ نامزد برنده انتخابات ریاست جمهوری بیش از 9 درصد از سال 1984 و حزبی بخش تبدیل شده اند بسیار واضح تر از آن. بسیاری از محافظه کاران متمایل آمریکایی که مردد هستند در مورد انتخابات ممکن است بازگشت به مغلوب ساختن پیشی جستن. نزدیک به انتخابات بسیاری از نظرسنجی محدود خواهد شد نمونه های خود را به افرادی که آنها باور دارند که به احتمال زیاد برای رای دادن به جای فقط قادر به رای دادن. این به احتمال زیاد رای دهندگان صفحه نمایش ممکن است آشکار مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده است قوی تر از آن در حال حاضر به نظر می رسد.


ادامه مطلب: به عنوان مینیاپولیس سوختگی برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری در حال غرق شدن عمیق تر به بحران است. و در عین حال او هنوز هم ممکن است دوباره انتخاب


البته انتخابات نیست تصمیم ملی در مسابقه محبوبیت. دموکرات ها در حال خالی از سکنه شده توسط 2016 انتخابات که در آن هیلاری کلینتون کردم 2.8 میلیون رای بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن اما هنوز هم از دست دولت بر اساس کالج انتخاباتی است. در حال حاضر, اقتصاددان, انتخابات, پیش بینی را می دهد که سناریو در مورد 10% شانس دوباره اتفاق می افتد.

دموکرات ها در حال خالی از سکنه شده توسط 2016 انتخابات که در آن هیلاری کلینتون برنده رای مردمی و نه انتخابات. AAP/سازمان حفاظت محیط زیست/Gary او

هر کس می خواهد به تماشای کلید نوسان متحده مانند ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا و فلوریدا و کارولینای شمالی و همچنین به تازگی رقابتی ایالات آریزونا و مینه سوتا.

نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن پیشرو در بسیاری از این مسابقات اما این منجر می شود که کوچکتر و بیشتر فرار از ملی منجر شود. کیفیت بسیاری از دولت های نظرسنجی ها نیز سوال برانگیز بالا بردن امکان آنها را از تکرار همان اشتباهات به عنوان زمان گذشته است.

بایدن است دلسرد خوشنودی است. مرجع اخیر NYT/سینا نظرسنجی نشان داد که او را پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور توسط 14% بایدن در توئیتر خود نوشت:

COVID-19 تا دستکاری معمول انتخابات سال ثبت نام درایو را که میلیون ها نفر از رای دهندگان جدید را به رای دهندگان که می تواند نقطه ضعف دموکرات ها که به طور سنتی بهره مندی از رای دهندگان.

Coronavirus نیز به احتمال زیاد به علت افزایش ایمیل های رای گیری. وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهد افزایش استفاده از پست الکترونیکی رای گیری مزایای یک طرف بیش از دیگر مقامات دولتی از هر دو طرف تحت فشار قرار دادند به افزایش رای گیری از طریق پست. پست الکترونیکی رای گیری می تواند کاهش انتخاباتی هرج و مرج به تازگی دیده می شود در مکان هایی مانند گرجستان که در آن همه گیر نگهداری انتخابات کارگران خانه و تعطیل حوزه های رأی گیری.

اما ایمیل های رای گیری به ارمغان می آورد مشکلات خاص خود را دارد. اکثر ایالت ها در حال حاضر زیرساخت های لازم نیست و یا قوانین مورد نیاز به سرعت پردازش پست الکترونیکی رای گیری که بدان معنی است که ما ممکن است بعید است برای دیدن نتیجه در شب انتخابات اگر در این مسابقه است.

نامشخص نتیجه هینگد در طولانی مدت ایمیل های رای شمارش می تواند منجر به کابوس سناریو از یک انتخابات به نتیجه.

خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن قبول شکست ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به نظر می رسد آماده به اختلاف انتخابات. او بارها ادعا با هیچ مدرکی وجود ندارد که ایمیل های رای گیری را تسهیل عظیم رای دهندگان تقلب.

در ماه مارس او گفت: افزایش ایمیل های رای گیری به معنی “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” و او به تازگی در توئیتر خود نوشت:

این تقلب ادعا شده است بارها و بارها افشا و خنثی و توییتر خیلی نگران تهمت حمله به روند انتخابات که برای اولین بار آن پرچم دو توییت خود به عنوان گمراه کننده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است باور دارند با دلیل که جمهوری خواهان می تواند به نفع از فرد رای گیری بی نظمی در روز انتخابات. اقلیت رای دهندگان به مراتب بیشتر احتمال دارد نسبت به سفید رای دهندگان به باید صبر کنید برای مدت طولانی در خطوط در حوزه های رأی گیری.

در سال 2018 یک دادگاه فدرال حکم داد برای اولین بار از سال 1982 است که جمهوری خواهان می تواند کوه “نظرسنجی تماشای” عملیات بدون قبل قضایی تصویب. این شامل سازماندهی داوطلبان را به چالش واجد شرایط رای دهندگان در حوزه های رأی گیری. دادگاه قبلا پیدا کرده اند این تاکتیک استفاده می شود برای ارعاب و حذف اقلیت رای دهندگان و آنها در نتیجه حتی دیگر به تاخیر می اندازد. خواهان گزارش می خواهید به استخدام 50,000 نظرسنجی مراقب برای سال 2020 انتخابات از جمله بازنشسته نظامی و افسران پلیس.

اما هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ الکترونیکی رای گیری به سادگی ممکن است به delegitimise نتیجه انتخابات در پیش است. او این را در طول سال 2016 گفت: انتخابات خواهد بود “تقلب” هنگامی که آن را به نظر می رسد او در مجموعه ای به از دست دادن. حتی پس از او به دست آورد او ادعا کرد که برای سال های سال است که او را برنده رای مردمی “اگر شما کسر میلیون ها نفر از مردم که رای غیر قانونی”.

این ادعا نیز به طور کامل افشا و خنثی از جمله با مغلوب ساختن پیشی جستن خود وکلا.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت واقعی امکان است که او می تواند از دست دادن مطرح است ترس او ممکن است با قبول یک شکست. بایدن اشاره کرد که رهبران نظامی مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و سیاه زندگی موضوع اعتراض کرده fantasised که نظامی خواهد اسکورت او را از کاخ سفید اگر او سعی کرد به “سرقت از انتخابات”.

گسترده دعاوی سناریوی محتمل تر از مداخله نظامی اما نیز وجود دارد خطر تهمت حامیان نمی خواهد قبول مشروعیت یک بایدن پیروزی.

با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب هواداران خود هشدار داد که دشمنان خود را به دور دوم متمم (حق حمل سلاح) این امکان وجود دارد که یک واکنش خشونت آمیز حتی اگر آن را تنها شامل حوادث جدا.

در همان زمان آن است که به طور فزاینده ای طبیعی است که بخش زیادی از جمعیت اختلاف مشروعیت رئیس جمهور است. از بیل کلینتون استیضاح به جورج دبلیو بوش رقابت پیروزی; از مغلوب ساختن پیشی جستن “birther” توطئه در مورد اوباما به خود را استیضاح در سال گذشته فسخ به پذیرش قانونی بودن ریاست جمهوری در زمینه های واقعی یا خیالی را تبدیل به یک بخش استاندارد از سیاسی آمریکا کارنامه.

بسیاری اتفاق می افتد در مدت چهار ماه به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود این سال است. نتیجه این مسابقه به دور از خاص است, اما آن زشتی تضمین شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de