رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد اضطراری اقتدار به مارشال صنعت برای مبارزه با کروناویروس به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر نصب شده در چهارشنبه عمده ایالات متحده تولید کنندگان خودرو گفت: آنها در حال تعطیل خود را در آمریکای شمالی کارخانه.

در این اطلاعیه آمد ساعت قبل از چین گفت: سابق ویروس کانون ووهان و اطراف آن در استان گزارش شده بود هیچ مورد جدید دراماتیک توسعه در این شهرستان غرق شده توسط هزاران نفر از بیماران جدید هر روز که شیوع نگه دارید وجود دارد در ماه گذشته.

در یک روز از سر نخ ریسی تحولات:

  • سهام سقوط دوباره در وال استریت در ترس از یک رکود طولانی مدت سقوط بسیار سریع آنها باعث شده یکی دیگر از تجارت خودکار متوقف شد. میانگین صنعتی داو جونز ریختن بیش از 1,300 امتیاز و یا بیش از 6 درصد است و در حال حاضر از دست داده و تقریبا همه از دستاوردهای بزرگ آن نوشته شده بود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. نفت کمتر از $21 هر بشکه نفت برای اولین بار از سال 2002.
  • بیشتر مرزهای ناودان در سراسر اروپا و آمریکای شمالی ایالات متحده و کانادا در بستن مرزهای خود را به همه اما سفر ضروری و تهمت و گفت او قصد دارد به دفاع از قدرت فوق العاده ای بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک هر کسی که می گذرد بیش از مرز جنوبی به طور غیر قانونی.
  • کاخ سفید تحت فشار کنگره به سرعت تصویب یک برنامه به طور بالقوه $1 تریلیون بسته نجات برای سرپا نگه داشتن اقتصاد و سرعت امداد چک به آمریکایی ها در چند هفته.

تماس خود را یک “جنگ به رئیس جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل از سال 1950 به هدایت تولیدات صنعتی و غلبه بر کمبود ماسک صورت هواکش و سایر لوازم به عنوان بیمارستان بریس برای یک انتظار یورش موارد است.

جنگ کره-عصر قانون به رئیس جمهور قدرت فوق العاده ای برای وادار کردن صنایع به گسترش تولید و تبدیل مواد حیاتی. آن بود که اخیرا استفاده شده پس از سال 2017 پورتوریکو طوفان به سرعت قرارداد برای مواد غذایی و سایر ملزومات.

“این یک جنگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تشبیه coronavirus مبارزه به اقدامات انجام شده در طول جنگ جهانی دوم و هشدار ملی فداکاری های پیش رو است.

چین وزارت بهداشت وزارت گفت: تمام 34 از آن موارد جدید در مردم ورود از خارج از کشور. هشت جدید مرگ و میر گزارش شده در ووهان که در آن موارد برای اولین بار از COVID-19 گزارش شد در ماه دسامبر که همچنان تحت قرنطینه اقدامات کنترل اعمال هفته پیش برای جلوگیری از گسترش آن.

این ویروس پس از آلوده بیش از 217,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 8,700 عمدتا در چین و ایتالیا و ایران. سازمان ملل متحد هشدار داد که بحران می تواند منجر به از دست دادن نزدیک به 25 میلیون شغل در سراسر جهان است.

هر چند هنوز چین دارای بیشترین تعداد موارد بسیاری از بیماران خود را بازیافت. چین حتی ارسال تجهیزات پزشکی به آمار و فرانسه و بازگشت به نفع انجام شده توسط فرانسه هفته پیش.

اما در تیره و تار تصویر از این بیماری همه گیر را تغییر و میر در ایتالیا بودند نزدیک شدن به چین تلفن. ایتالیا با بيش از 2900 مرده پس از یک رکورد در یک روز و در مجموع 475; چین کلی تلفات اطراف بود از 3200. ایران نیز ضربه سخت شده با بیش از 1100 مرگ و میر.

بیش از 83,000 مردم به طور کلی بهبود یافته اند از این ویروس است که باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه در اکثر موارد. بیماری شدید تر است به احتمال زیاد در افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود.

در سراسر جهان دولت ها به طور فزاینده ای در زمان اقدامات جدی برای مبارزه با این بیماری همه گیر و خطر رکود اقتصادی در برخی موارد با استفاده از اورژانس قدرت.

کالیفرنیا فرماندار هشدار داد که حکومت نظامی می تواند تحمیل شود. شهردار نیویورک گفت: این شهر 8.6 میلیون نفر باید آماده برای یک مستند. اداره آمار ایالات متحده به حالت تعلیق در زمینه عملیات دو هفته به زودی پس از آن شروع آن پس از یک دهه تعداد از مردم آمریکا است.

چک مقامات مورد استفاده در اورژانس قدرت برای حمله به یک انبار و توقیف صدها نفر از هزاران نفر از ماسک صورت. هنگ کنگ و گسترده تر استفاده از مچبند الکترونیکی است که نظارت مردم تحت خود شده است.

تئودور پک که صاحب یک بروکلین قهوه خانه و نانوایی در قرنطینه در خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی در زمانی که شهر نیویورک در این هفته دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها به جز برای بایگانی اطلاعات. او مجبور به تعطیل کردن کسب و کار خود و اخراج تمام کارگران خود را.

“زندگی من کار بودن است … شما می دانید که نابود شده بود و برداشت بیش از,” او گفت:.

پک تاسف است که او حتی نمی توانید شانس خود را برای خداحافظی به 22 از کارکنان خود را.

با تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها انداخته از کار توسط نزدیک به خاموش شدن بسیاری از اقتصاد ایالات متحده تهمت نیز گفت: مسکن و شهرسازی وزارت به حالت تعلیق و سلب حق مالکیت و اخراج از مسکن عمومی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی برای صدور امداد چک به آمریکایی ها خواستار پرداخت 500 میلیارد دلار در دو اقساط در طول دو ماه آینده. این مقدار هنوز به تصمیم خواهد بود اما بر اساس درآمد و اندازه خانواده.

سیاتل-منطقه هنرمند خال کوبی تراویس Tolin خود را از دست داده و تنها منبع درآمد که مغازه او کار می کند برای تعطیل. او در زمان به Facebook به درخواست دوستان برای حمایت معنوی.

“همه ما در حال رفتن به تلاش برای کمی پس از همه من از این است که شما به حمایت از کسب و کارهای کوچک اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هنوز کار خرید چاپ, موسیقی, طلا و جواهر, هر چیزی که باید در دسترس” Tolin گفت. “همه ما از این طریق دریافت کنید!!”

فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر به همراه هوندا و تویوتا و گفت: آنها بسته خواهد شد همه از کارخانه های خود در آمریکا و کانادا و مکزیک است. بسته شدن دیترویت سه بزرگ به تنهایی بیکار حدود 150000 کارگران که به احتمال زیاد به دریافت مکمل پرداخت علاوه بر مزایای بیکاری.

در GM وانت مونتاژ کارخانه در فلینت میشیگان کارگران شده اند و ترس از ویروس ظاهر در آمریکا گفت: تامی Wolikow که دو دختر جوان.

“این چیزی بود که من می ترسم بیشتر در مورد که یکی را از آن خانه به آنها,” او گفت:.

ایالات متحده گزارش داد بیش از 7,700 coronavirus موارد و حداقل 138 مرگ حدود نیمی از آنها در ایالت واشنگتن که در آن ده ها تن از ساکنان حومه شهر سیاتل خانه سالمندان درگذشت.

تشکر. ماریو دیاز-Balart فلوریدا است که برای اولین بار شناخته شده عضو کنگره برای تست مثبت برای ویروس. دیگر اعضای کنگره که خود را قرنطینه اما هیچ کدام مثبت گزارش نتایج آزمون.

شهردار میامی فرانسیس سوارز که در هفته گذشته اعلام کرد او آزمایش مثبت است به اشتراک گذاری خود را تجربه روزانه یوتیوب خاطرات و توییتر به عنوان او اجرا می شود شهر از خانه انزوا. همسر و فرزندان خود را به ماندن با بستگان.

“دیگر من زندگی می کنند با COVID-19 بیشتر من درک می کنیم چقدر مهم اجتماعی فاصله است” سوارز نوشت.

دانشمندان بدون شک درست است تعداد زیادی از مردم آلوده است بالاتر از گزارش به دلیل احتمال این که بسیاری از موارد خفیف رفته اند به رسمیت شناخته نشده و یا ثبت نشده و به دلیل تاخیر در آزمایش در مقیاس بزرگ در ایالات متحده

در اولین شکست در نوع خود در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که این کشور coronavirus مرگ و میر تا کنون آینه آنچه گزارش شده در کشورهای دیگر با مورد 4 از 5 مرگ و میر در افراد 65 ساله و مسن تر و بدون مرگ و میر در کودکان است.

دانشمندان در چین گزارش ناامید کننده نتایج حاصل از این مطالعه برای اولین بار به یک پتانسیل COVID-19 درمان است. ترکیبی از دو داروهای ضد ویروسی استفاده می شود در حال حاضر برای درمان HIV را حل و فصل نیست علائم سریعتر از حد معمول مراقبت در یک مطالعه از 199 در بیمارستان بستری به شدت بیمار بیماران. یافته های گزارش شده پنج شنبه در مجله پزشکی نیوانگلند.

——

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

——

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو