مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه به موسسه بان کی مون از طریق یک فرمان اجرایی که او گفت که او به احتمال زیاد به ثبت نام در روز چهارشنبه. او گفت: آن اعمال را به افراد ورود به ایالات متحده به طور موقت خواهد بود و دوباره ارزیابی پس از 60 روز گذشته بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مساله مهاجرت را “بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط برای شغل” به عنوان کشور دوباره باز کرد.

“این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها گذاشته شدن توسط ویروس به جایگزین جدید مهاجرت نیروی کار پرواز از خارج از کشور. ما اول باید به مراقبت از کارگر آمریکایی” او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وجود خواهد داشت برخی از معافیت در نظم و او می تواند آن را تمدید به مدت 60 روز دیگر یا بیشتر.

رئیس جمهور از حزب جمهوری خواه برنده کاخ سفید در سال 2016 در یک وعده برای سرکوب مهاجرت. منتقدان دیدم اطلاعیه خود به عنوان یک حرکت را به استفاده از یک بحران برای اجرای به دنبال سیاست های هدف.

سفارش می تواند جرقه اقدام قانونی.

یک مقام ارشد دولت گفت: دولت به دنبال در یک اقدام جداگانه به پوشش دیگران تحت تاثیر ایالات متحده مهاجرت, سیاست, از جمله کسانی که در به اصطلاح ویزای H-1B.

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرد که ثانویه به منظور تحت نظر گرفتن.

اولین سفارش که شامل معافیت برای افراد درگیر در پاسخ به شیوع کروناویروس از جمله کارگران مزرعه و کسانی که کمک به امن ما مواد غذایی, منابع رسمی گفت.

به عنوان کشور شروع به باز کردن آن, اقتصاد, مهاجرت جریان انتظار می رود به افزایش و دولت می خواست به اطمینان حاصل شود که کارفرمایان استخدام برگشت اخراج کارگران به جای دادن شغل برای مهاجران در دستمزد پایین تر.

وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر شده تقریبا 462,000 ویزای مهاجرت در سال مالی 2019 آغاز شد که در اکتبر 1, 2018. این ویزا اجازه می دهد تا یک مهاجر برای به دست آوردن اقامت دائم و قانونی رسمی شناخته شده به عنوان یک کارت سبز. این وضعیت اجازه می دهد تا یک فرد برای زندگی و کار در ایالات متحده و درخواست برای شهروندی پس از یک دوره پنج ساله.

منتقدان بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن جدید سیاست به عنوان یک تلاش برای منحرف کردن اذهان از پاسخ او به این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم این یک بدخواه حواس پرتی گفت:” Neera Tanden, رئيس جمهور از مرکز آمریکایی پیشرفت به سمت چپ متمایل موسسه سیاست در واشنگتن است.

جیووانی ماتیک, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس گفت: محققان به طور کلی موافقم که مهاجرت به ایالات متحده تحریک رشد اقتصادی و افزایش اندازه اقتصاد و ایجاد شغل.

“ایده این است که مهاجرت را تهدید می کند آمریکا شغل است و نه فقط وجود دارد در هر گونه اطلاعات,” او گفت:.

برگرفته شعله های آتش

تحت جداگانه مهاجرت اقدام فن آوری کارگران صنعت با ویزای H-1B ممکن است نیاز به ارائه به روز رسانی گواهی نامه به دولت که آنها نه جابجایی کارگران آمریکایی. که یکی از تعداد انگشت شماری از طرح های در حال نگاه کرد.

“به عنوان یک به طور کلی موضوع ما را مجبور به مهاجرت قانونی به بازگشایی امریکا و این چیزی است که ما با تمرکز بر: با خیال راحت بازگشایی و گرفتن اقتصاد رفتن دوباره گفت:” نیل Bradley, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس سیاست افسر در اتاق بازرگانی ایالات متحده.

در اوایل ریاست جمهوری خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی هدایت وزارت امنیت داخلی که نظارت شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) برای سفت کردن سیاست های خود را بر ویزای H-1B استفاده می شود که به شدت توسط صنعت فن آوری را در کارگران ماهر.

منتقدان این ویزا می گویند که آنها شده اند در انحصار شرکت های نیروی انسانی را که در کارگران که جابجایی آمریکایی اغلب در پشت اتاق ویژگی های شغل است. اما این ویزا نیز استفاده شده توسط بهداشت و درمان و آموزش و پرورش بخش ها و دیگر کسب و کار استخدام کارگران که به طور کلی درجه است.

ایالات متحده بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگری تا کنون و مهاجرت است که به طور موثر قطع به هر حال در حال حاضر از طریق مرز محدودیت ها و ممنوعیت پرواز.

مهاجرت طرفداران تمسخر در مشاجره که قطع مهاجرت شد و در حال انجام برای محافظت از آمریکایی ها ،

Andrea Flores, معاون سیاست با مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که شکایت بیش از یک تعداد از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد “بیشتر علاقه مند در برگرفته ضد مهاجر شعله های آتش از در صرفه جویی در زندگی” با آخرین پیشنهاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قصد دارد برای برجسته مهاجرت دوباره در سال 2020 نبرد انتخابات و رئیس جمهور به طور منظم برجسته پیشرفت در ساخت و ساز از دیوار در آمریکا و مکزیک, مرز.

این موضوع ممکن است کمتر در تشدید این سال, اما.

Coronavirus شیوع بیماری به طور چشمگیری تغییر اولویت ها در میان بسیاری از آمریکایی ها در طول چند ماه گذشته به خصوص در مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه با توجه به رویترز/ایپسوس نظرسنجی. آخرین نظرسنجی انجام مارس 15-21 یافت که اقتصاد در حال جایگزین مهاجرت به عنوان بسیاری ذکر شده نگرانی برای جمهوری خواهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im