مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در کنفرانس خبری گفت که “شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند.” او گفت: این گروه تا به حال ترویج چین را “دروغ” در مورد این ویروس این است که به احتمال زیاد منجر به گسترده تر شیوع این ویروس از در غیر این صورت می توانست رخ داده است.

ایالات متحده بزرگترین کلی کمک کننده به ژنو مبتنی بر که کمک بیش از 400 میلیون دلار در سال 2019 حدود 15 درصد از بودجه خود را.

نگه دارید در بودجه انتظار بود. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور فزاینده مهم از این سازمان به عنوان بهداشت جهانی بحران همچنان ادامه دارد و او واکنش نشان داد و با عصبانیت به انتقاد از دولت خود پاسخ.

تصمیم درو فوری دارند. انجمن پزشکی آمریکا رئیس جمهور Dr پاتریس هریس آن را به نام “خطرناک گام در جهت اشتباه است که نمی خواهد را شکست COVID-19 ساده تر” و خواست تهمت به تجدید نظر.

دموکراتیک نماینده نیتا Lowey که ریاست مجلس نمایندگان آمریکا کمیته که مجموعه هزینه های دولت گفت: تهمت بود اشتباه.

“Coronavirus فقط می تواند شکست در اینجا در ایالات متحده آن را به شکست در هر محل قابل تصور در سراسر جهان” او در بیانیه ای گفت.

خواه رئیس جمهور به تازگی متهم کرد که از بودن بیش از حد ملایم با چین در اولین روز از بحران با وجود داشتن خود را ستایش چین در ماه ژانویه برای آن پاسخ و شفافیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که استفاده مکرر از سپر بلا در دوران کوتاه فعالیت های سیاسی. او اغلب ضربه شلاق در رسانه های دموکرات ها و یا دیگر زمانی که او احساس می کند حمله و یا تحت فشار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کسانی که موفق به بررسی گزارش های معتبری از منابع در چین در ووهان استان که در تضاد با پکن حساب در مورد کوروناویروس ” گسترش و “parroted و علنا تایید شده” این ایده که انتقال انسان به انسان بود و نه اتفاق می افتد.

“تا به حال که انجام می شود کار خود را به کارشناسان پزشکی به چین به ارزیابی عینی وضعیت بر روی زمین و به تماس از چین به عدم شفافیت شیوع بیماری می تواند موجود بوده اند … با بسیار کمی مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما بررسی بود که به احتمال زیاد به 60 تا 90 روز.

بیماری و مرگ و هرج و مرج اقتصادی

ما مرگ و میر از COVID-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از ویروس صدر 25,700 در روز سه شنبه از بیش از 600,000 ما شناخته شده عفونت با توجه به در حال اجرا همشهری چوب خط حساب کردن.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها شغل خود را از دست و اقتصاد آمریکا فلج شده است به عنوان شهروندان باید در خانه مانده و کسب و کار بسته ریخته گری سایه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار بودن انتخاب مجدد در نوامبر است.

سازمان بهداشت جهانی یک سازمان تخصصی سازمان ملل متحد – بین المللی مستقل از بدن است که با این نسخهها کار با سازمان ملل متحد. دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: آن را “زمان” به کاهش منابع سازمان جهانی بهداشت.

“در حال حاضر زمان برای وحدت و جامعه بین المللی برای همکاری با یکدیگر در همبستگی برای جلوگیری از این ویروس و آن عواقب بسیار مخربی,” او گفت:.

Dr Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و گفت: کسی که اشتباه می کنند و ممکن است نیاز به اصلاحات اما این کار نیاز به محل پس از بحران کنونی را تصویب کرده است.

“این وسط یک بیماری همه گیر است که شما انجام این نوع از چیزی که” او گفت:.

Adalja گفت که جمع آوری اطلاعات در مورد که در آن ویروس های فعال در هر شهرستان در جهان است که ایالات متحده نیاز به کمک راهنمای تصمیم گیری در مورد زمانی که برای باز کردن مرزها.

این است که جذاب برای بیش از 1 میلیارد دلار به صندوق عملیات در برابر این بیماری همه گیر. آژانس نیاز به منابع بیشتر از همیشه به عنوان آن منجر به واکنش جهانی در برابر این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واشنگتن خواهد با بحث بهداشت جهانی شرکای آن چه خواهد شد آیا با میلیون ها دلار است که به طور معمول به که و گفت که ایالات متحده همچنان به تعامل با این سازمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی مورد سوال ارزش از سازمان ملل متحد و تکبر اهمیت multilateralism به عنوان او با تمرکز بر “امریکا برای اولین بار” دستور کار است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ترک کرده است و سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد سازمان فرهنگی یونسکو, جهانی توافق برای مقابله با تغییر آب و هوا و ایران.

تحت چه کسی 2018-19 دوساله بودجه ایالات متحده ملزم به پرداخت $237 میلیون – شناخته شده به عنوان یک ارزیابی سهم است که اختصاص کنگره – و همچنین برخی از $656 میلیون دلار در کمک های داوطلبانه است که به برنامه های خاص.

داوطلبانه به ما کمک های مالی برای کسانی که استفاده شده است برای پرداختن به چنین مسائل بهداشتی به عنوان ریشه کنی فلج اطفال, واکسن مبارزه با HIV و هپاتیت و سل و سلامت زنان و نوزادان و کودکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو