مغلوب ساختن پیشی جستن توقف ایالات متحده پرداخت که

واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در حالی که یک بررسی انجام شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این نقد و بررسی را پوشش خواهد بود که “نقش مهمی در شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می آید در وسط بدترین جهانی همه گیر در دهه و به عنوان او با عصبانیت در دفاع از خود دست زدن به شیوع این بیماری در ایالات متحده است.

میان چرخش سوال در مورد اینکه آیا او به عنوان بحران یا نادیده گرفته هشدارهای از اعضای دولت او در مورد پتانسیل آن شدت مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تعیین مقصر در جاهای دیگر از جمله در چه کسانی و در اخبار رسانه ها است.

ایالات متحده بودجه ای در حدود 400 تا 500 میلیون دلار به این که هر سال گفت: تهمت و اشاره کرد که چین “منجر حدود 40 میلیون دلار.”

“تا به حال که انجام می شود کار خود را به کارشناسان پزشکی به چین به ارزیابی عینی وضعیت بر روی زمین و به تماس از چین به عدم شفافیت وقوع می توانست موجود در آن منبع با کمی مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تصمیم خود را برای خروج بودجه از کسانی که به دنبال یک الگوی از شک و تردید از سازمان های جهان آغاز شد که قبل از coronavirus بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن به سوال ما بودجه را به سازمان ملل متحد انصراف از آب و هوای جهانی و موافقت نامه مورد سازمان تجارت جهانی — ادعا تمام شد, پاره کردن, ایالات متحده است.

دموکرات ایالت کریس مورفی از کنتیکت که در خدمت در کمیته روابط خارجی سنا گفت: در اوایل سه شنبه در حالی که چین و “اشتباهات” مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین به دنبال منحرف کردن سرزنش از خود دولت است.

“در حال حاضر وجود دارد یک تلاش هماهنگ شده میان کاخ سفید و متحدان خود را امتحان کنید برای پیدا کردن مقصر می گشتند برای اشتباه مهلک که رئیس جمهور ساخته شده در طول مراحل اولیه این ویروس” او گفت:.

مورفی افزود: “این فقط مثال جالب است که رئیس جمهور و متحدان او در حال حاضر انتقاد از چین و یا این که برای نرمش در چین بود که آن را در واقع رئیس جمهور که رئیس مصرانه چین در طول مراحل اولیه از این بحران است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اگر کسانی که تا به حال عمل مناسب او می توانست برقرار ممنوعیت سفر در افرادی که از چین هر چه زودتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت که “خطرناک و پر هزینه” تصمیم به مخالفت با محدودیت های مسافرتی از چین است.

اما تنها چند روز قبل از تهمت نهاد خود ممنوعیت مسافران از چین او همچنین استقبال از این کشور است.

در ژانویه 24, مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از Coronavirus. ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت. این همه کار کردن هست. به طور خاص از طرف مردم آمریکا, من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور یازدهم!”

سی ان ان کوین Liptak و جنیفر Hansler کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im