مغلوب ساختن پیشی جستن شناور ایده ایالات متحده در انتخابات, تاخیر مجازی عدم امکان

واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عقب مانده در پای صندوق های رای و دست و پنجه نرم کردن با تعمیق اقتصادی و بهداشت عمومی در بحران, در روز پنج شنبه شناور شگفت انگیز ایده به تأخیر انداختن Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری. مبارزات انتخاباتی خود را برای ایجاد شک و تردید در مورد انتخابات نتیجه جلب فوری پوش بک از دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان در یک کشور که برگزار کرده است خود را به عنوان یک فانوس دریایی برای جهان برای تاریخ خود از انتقال مسالمت آمیز قدرت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد تاخیر که او تحت فشار قرار دادند اتهامات بی اساس که افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس را در نتیجه تقلب. اما تغییر روز انتخابات است تقریبا غیر ممکن است و این ایده به نمایندگی از دیگر نیروبخش تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به تضعیف اعتماد به نفس در سیستم سیاسی آمریکا.

تاریخ انتخابات ریاست جمهوری — در روز سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر هر سال چهارم — مندرج در قانون فدرال و نیاز به عمل کنگره برای تغییر.

بالا جمهوریخواهان در کنگره به سرعت رد تهمت پیشنهاد. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: از تاریخ انتخابات در سنگ تعیین و خانه ایران رهبر کوین مک کارتی گفت: انتخابات “باید رو به جلو” عنوان برنامه ریزی شده. بدون در نظر گرفتن قانون اساسی باعث می شود هیچ مقررات برای تاخیر در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن است ظهر در Jan. 20, 2021.

“با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه. “این خواهد بود که یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا. تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???”

پس از مواجهه با مقاومت از جمهوری خواهان و حتی شناور تاخیر مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به عقب نشینی در توییتر بعد از ظهر پنجشنبه نشان می دهد او فقط در تلاش برای برجسته کردن اتهام مشکلات با پست الکترونیکی-در انتخابات. “آیا من می خواهم برای دیدن یک تاریخ را تغییر no” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد از آن در یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus پاسخ. “اما من نمی خواهم برای دیدن یک کج انتخابات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده ای به دنبال تردید در ماه نوامبر انتخابات و انتظار می رود همه گیر ناشی از افزایش در پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب. به نام او کرده است از راه دور رای گیری گزینه “بزرگترین خطر” برای خود گشتند. مبارزات انتخاباتی اش از حزب جمهوری خواه باید شکایت کرد برای مبارزه با این عمل که یک بار یک مزیت قابل توجه برای ایران.

در واقع تنها پنج کشور انجام انتخابات به طور کامل توسط پست الکترونیکی اگر چه در بیشتر کشورهای انتظار به تکیه بیشتر به شدت در پست الکترونیکی-در برگه های رای در ماه نوامبر به دلیل شیوع ویروس. کارشناسان ارزیابی که تاخیر در شمارش پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند نتایج را نمی توان شناخته شده در روز انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به تأخیر انداختن رای آمد فقط چند دقیقه پس از دولت گزارش داد که اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در یک گیج کننده 32.9 درصد سالانه (آوریل-ژوئن چهارم تا کنون بدترین سه ماهه شیرجه رفتن تا کنون به عنوان coronavirus شیوع تعطیل کردن کسب و کار, انداخت, دهها میلیون نفر از کار و فرستاده بیکاری فزاینده به 14.7%.

با بیش از سه ماه تا روز انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای پیاده روی در پای صندوق های رای در سراسر کشور و در سراسر میدان نبرد متحده و برخی از نظرسنجی ها و حتی نشان می دهد به طور سنتی حزب جمهوری خواه متمایل متحده می تواند در بازی. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب آمده است قبل پس از فرار به طور مداوم در پای صندوق های رای در سراسر سال 2016 داده های نظر سنجی مطرح شده است و احتمال این که او می تواند در صورت لغزش از دست دادن اگر او نمی کند به نوبه خود چیزهایی در اطراف.

هیچ شواهدی از گسترده رای دهندگان تقلب از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری و ایالات متحده است که با استفاده از آن به طور انحصاری می گویند که تدابیر لازم در محل برای اطمینان حاصل شود که یک دشمن خارجی بازیگر نمی مختل خواهد شد. انتخابات کارشناسان امنیتی می گویند که تقلب انتخابات نادر است در همه اشکال از انتخابات از جمله از طریق پست.

تا کنون حداقل شش کشور تایید کرده اند که آنها را ارسال ایمیل رای گیری فرم های درخواست به رای دهندگان با توجه به Brennan Center for Justice at NYU قانون مدرسه است. جدید مکزیک با تصویب قانون به طوری که شهرستان کارمندان ممکن است ارسال چنین اشکال به رای دهندگان. کالیفرنیا و ورمونت پست خواهد شد, رای گیری برای همه فعال ثبت نام رای دهندگان. در حدود سه ده ایالت و ناحیه کلمبیا مقامات ممکن است ارسال فرم های درخواست و یا رای گیری برای رای دهندگان در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از اعضای دولت او قبلا availed خود را از رای گیری غایب اما مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال افتراق است که از یک رشد فشار توسط دولت به ایمیل همه رای دهندگان ثبت نام یا برگه و یا غایب فرم های درخواست.

در سخنرانی خود در کنگره John Lewis مراسم تشییع جنازه در آتلانتا سابق رئیس جمهور باراک اوباما به طور ضمنی خطاب را جانشین سیاست های در رای گیری.

“کسانی هستند که در قدرت خود را انجام می دهند darnedest برای دلسرد کردن مردم از رای دادن با بستن رای گیری مکان و هدف قرار دادن اقلیت ها و دانش آموزان با محدود ID قوانین و حمله به ما حق رای با دقت جراحی حتی تضعیف خدمات پستی در اجرا به انتخابات است که رفتن به وابسته به پست الکترونیکی-در آراء مردم نیست مریض” اوباما گفت.

در یک شب جمع آوری کمک با, بالا, سیاه, کنگره, رهبران سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شود مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد تاخیر خواستار آن مثال دیگری از یک استراتژی به “استوک بخش و هرج و مرج” به دلیل تهمت نمی کند “می خواهم به تمرکز بر روی آنچه که می گذرد.”

“این باید زنگ خطری می شود.” “از آن زمان به پاسخ با هدف عمل و تعهد است. چرا که این انتخابات نیست فقط در مورد رای گیری در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را در مورد کار به درک مردم دست به گريبان است. آن را در مورد همه خانواده های ما.”

رای دهندگان و مقامات بهداشت عمومی ابراز نگرانی در مورد خطرات بالقوه برای گسترش این ویروس در فرد رای متحده گزارش داده اند که مشکل پر کردن نظرسنجی کارگر موقعیت با توجه به همه گیر.

دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند که شامل میلیاردها دلار در آینده coronavirus امداد لایحه به صندوق تامین امنیت انتخابات و در دسترس برای بهبود این سال را به, رای, اما تهمت و جمهوری خواهان تا کنون در برابر کسانی که تلاش. دموکرات مجلس نانسی پلوسی در پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر با به tweeting نقل قول از قانون اساسی اختصاص کنگره این قدرت را به تنظیم زمان انتخابات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد نگرانی برای نظرسنجی ایمنی مخالف خود را در غیر این صورت فشار تهاجمی به “بازگشایی” ملت از جزئی به معنای خاموش شدن ناگهانی به سرعت گسترش ویروس حتی به عنوان افزایش تایید coronavirus موارد و مرگ و میر را تحت فشار قرار دادند آمریکا به بالای لیست برای جهان شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: آینده رای خواهد بود “فاسد ترین انتخابات” در تاریخ ایالات متحده است و حاضر به متعهد به پذیرش نتایج یادآوری مشابه تهدید او هفته قبل از انتخابات 2016.

در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نگذاشته چشم انداز تلاش برای تغییر پس از انتخابات بایدن پیش بینی تهمت این کار را انجام دهید. “من فکر کردن در مورد آن را در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “نه در همه.”

و در ماه مارس تهمت مخالف حرکت می کند با چند کشور برای به تاخیر انداختن خود در انتخابات مقدماتی به دلیل coronavirus.

آسوشیتد پرس نویسندگان کریستینا کسیدی و لایحه بارو در آتلانتا هالی Ramer در Hopkinton, New Hampshire, Emily سوانسون و علامت شرمن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de