مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت سریع برای سفر به هند به دیدن جمعیت بزرگ

با سفر در زمان 17 ساعت تهمت و همسرش, Melania بودند که رهبری برای اولین بار به آلمان برای سوخت گیری توقف در Ramstein پایگاه نظامی قبل از رفتن به احمدآباد هند است که نارندرا نخست وزیر هند را زادگاه.

وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال انتظار برای جمع آوری به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه برای یک جاده منجر به تجمع در یک ورزشگاه کریکت با ظرفیت بیش از 100 ، 000.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول می شود بزرگترین جمعیت از هر نامزد در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا گرفته تا 20,000 یا پس از او شده است بی میلی توصیف از مودی توانایی برای به دست آوردن یک جمعیت بزرگتر از او.

“در اینجا من مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت زیادی از هواداران در یک عرصه در کلرادو اسپرینگز کلرادو در هفته گذشته. “ما یک خانه بسته بندی شده. ما هزاران نفر از مردم که نمی توانستم در. آن را به نگاه مانند بادام زمینی از هم اکنون در.”

از آن خواهد شد یک نسخه بزرگتر از “پرونده مودی” رالی است که آنها به طور مشترک به نظر می رسد در در هوستون به جايزه جمعیت 50000 آمریکایی های هندی تبار در سال گذشته که در آن تهمت تشبیه مودی به الویس پریسلی برای جمعیت کشیدن قدرت.

پس از پرداختن به ورزشگاه جمعیت مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان وی را در سفر به آگرا برای زیبا به بازدید از تاج محل. سپس از آن خواهد شد در به دهلی نو که در آن او و مودی در حال به روز از مذاکرات و در یک شب ضیافت در روز سه شنبه. این Trumps بازگشت به واشنگتن در روز چهارشنبه.

مصرف با تلاش برای پیروزی در انتخابات مجدد در نوامبر. 3 تهمت سفر این هفته به احتمال زیاد یکی از چند سفر خارجی.

پس از انعقاد قراردادهای تجاری با چین و کانادا و مکزیک مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهم برای رسیدن به یک توافق با هند برای باز کردن بازارهای بیشتر برای کالاهای آمریکایی اما پیشرفت کند بوده است و مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر گفت: این یک پیمان است و به احتمال زیاد پس از انتخابات آمریکا.

هند و ایالات متحده را به یکدیگر ضربه تلافی جویانه با تعرفه. طی ماه گذشته آنها را درگیر در مذاکرات فشرده برای تولید یک مینی تجارت ایران اما مقامات هر دو کشور می گویند آن باقی مانده است دشوار است.

دو طرف شده است این استدلال بیش از ما خواسته برای دسترسی به هند بزرگ طیور و فراورده های لبنی در بازارهای هند کنترل قیمت دستگاه های پزشکی مانند استنت و دقیق داده های محلی سازی قوانین است که ما تکنولوژی شرکت می گویند افزایش هزینه های انجام کسب و کار.

دولت مودی به دنبال ترمیم تجارت امتیازاتی که مغلوب ساختن پیشی جستن خارج در سال 2019 و دسترسی بیشتر به بازارهای ایالات متحده برای آن دارویی و محصولات کشاورزی است.

مقامات ایالات متحده می گویند تهمت را بالا می برد حساس به موضوع آزادی مذهبی در طول جلسات خود را.

دولت مودی مواجه شده است و اعتراضات در خانه و انتقاد در خارج از کشور برای تصویب یک قانون تابعیت که دیده می شود به عنوان تبعیض آمیز علیه مسلمانان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im