واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که او اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری که واشنگتن تلاش با ارائه آمریکایی ها با امداد و مقامات مسابقه به سرعت گسترش شیوع.

صحبت از باغ گل رز تهمت گفت: “من رسما اعلام ملی اضطراری است.” او گفت: اورژانس را تا 50 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به شیوع بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او همچنین به وزیر بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اضطراری مقامات به چشم پوشیدن از مقررات فدرال و قوانین به پزشکان و بیمارستان ها “انعطاف پذیری” در درمان بیماران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد که مذاکرات میان مقامات کاخ سفید و کنگره در یک بسته کمک وجود دارد اما اعلام دستیابی به آمریکا آماده رای خود را اندازه گیری جمعه.

این شکستن به روز رسانی اخبار. ببینید اوایل داستان زیر است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس رشد شاخص تا کنون نزدیک به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او دستیاران و خانواده اش در روز جمعه به عنوان سوال swirled در مورد این که چرا رئیس جمهور که قرار بود به قرنطینه و یا در حال آزمایش برای COVID-19.

کاخ سفید در دست و پنجه نرم کردن با یک رشته از پتانسیل و مورد تأييد قرار گرفتن در معرض. یک برزیلی رسمی آزمایش مثبت پس از صرف زمان با تهمت و دیگران در ریاست باشگاه خصوصی در فلوریدا آخر هفته گذشته. همچنین تست مثبت: استرالیا وزیر کابینه که ملاقات یک هفته پیش با مقامات دولت از جمله ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr و تهمت و مشاور ارشد Ivanka.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نیز تماس های مکرر با نمایندگان مجلس که خود را در معرض افرادی که بعد از آزمایش مثبت و تصمیم به خود-جدا از فراوانی از احتیاط.

در این میان بهداشت شخصی می ترساند تهمت اعلام کرد او را نگه دارید و بعد از ظهر یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد دولت او در پاسخ به این ویروس است. رئیس جمهور مواجه شده است و رشد انتقاد خود را در مورد پیام های مخلوط به شدت شیوع و بیش از دولت scattershot پاسخ.

رئیس جمهور تا کنون کاهش یافته است به آزمایش ویروس و یا برای محدود کردن تماس خود را با دیگران صداقت هیچ نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض بالقوه خود را به عنوان کاخ سفید اصرار آنها زیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل. او به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه: “اجازه دهید آن را این راه: من نگران نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به دو نفر نزدیک به کاخ سفید است می خواستم به آزمون به دلیل آن که پروژه ضعف و یا نگرانی. تهمت می خواهد به نظر می رسد در کنترل کامل در طول بحران به خصوص به عنوان او تلاش می کند برای آرام کردن بازارهای تاریخی میان قطره و معتقد است که مصرف شخصی مراحل می تواند به تضعیف آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف زمان بیش از آخر هفته با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro ارتباطات مدیر فابیو Wajngarten که آزمایش مثبت فقط روز بعد. Wajngarten مطرح شده برای یک عکس با مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو باشگاه و با حضور در یک جشن تولد برای Kimberly Guilfoyle, که, دوستیابی, رئیس جمهور, پسر ارشد, Donald Trump Jr. رئیس جمهور با حضور در حزب نیز هست.

کاخ سفید تاکید کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس “تا به حال تقریبا هیچ تعاملات با فردی که تست مثبت و نیاز نیست در حال آزمایش در این زمان است.”

CDC توصیه می کند کسانی که در “تماس نزدیک با فرد مبتلا علامتی آزمایشگاه تایید COVID-19” باقی می ماند خانه و عمل اجتماعی فاصله.

استرالیا که در دیدار با Barr و Ivanka Trump, وزیر امور پیتر داتون گفت: او بیدار شد و با حرارت و گلو درد در روز جمعه, یک هفته پس از ملاقات خود با آمریکایی ها.

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: Ivanka Trump از خانه کار می کرد جمعه “از فراوانی از احتیاط” اما گفت که داون شده بود بدون علامت در طول تعامل خود را و است که کاخ سفید پزشکی واحد تعیین شده بود که “برگزاری نمایشگاه هیچ علائم و نیازی به خود شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نیز تماس های مکرر با دیگران بودند که در معرض ویروس و قرنطینه خود را از فراوانی از احتیاط. که شامل فلوریدا در کنگره مت Gaetz که در سفر سرنشین نیروی هوایی یک رئیس جمهور روز دوشنبه در بر داشت و از اواسط پرواز بود که او در میان تعداد انگشت شماری از قانونگذاران جمهوریخواه بودند که در معرض یک فرد که تست مثبت برای این ویروس پس از ماه گذشته محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس.

همچنین ماندن صفحه اصلی: تگزاس بهداشت ، تد کروز که جمعه اعلام کرد او می تواند خود را گسترش CPAC مربوط به خود-قرنطینه پس از آمدن به تماس با شخص دیگری که بعد از آزمایش مثبت و کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام که پنج شنبه اعلام کرد او خود quarantining پس از گذراندن زمان در Mar-a-لاگو و خود را در جلسه با Dutton. فلوریدا ایالت ریک اسکات نیز منزوی خود را پس از تعامل با هیئت برزیل.

بسیاری از پزشکان در سراسر کشور شده اند ارائه مشاوره به کسانی که شده اند در معرض کسی با این ویروس به منزوی کردن خود است. و تهمت است که 73 نظر گرفته شده است به در معرض خطر بالاتر ابتلا به عوارض جدی به دلیل سن و سال او.

رئیس جمهور باید تست شده حتی اگر او نیست برگزاری نمایشگاه علائم و گفت: استفن مورس یک دانشگاه کلمبیا متخصص در گسترش بیماری است.

“اگر f من در آن موقعیت من قطعا می خواهید به آزمایش می شود به جای انتظار تا زمانی که چیزی اتفاق افتاده است”گفت: مورس. فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت خود گفت: او می تواند یک خطر برای دیگران اگر او آلوده است و نگه می دارد جلسه دیگر رهبران سیاسی.

“هر کسی که آلوده است و خطر گسترش آن به دیگر مردم” است که می تواند واقعی از افرادی که آلوده هستند اما لازم نیست که علائم مورس گفت.

کنفرانس مطبوعاتی نیز می آید به عنوان رئیس جمهور در حال رشد است به طور فزاینده ای نا امید که کلمات خود را به این کشور تا کنون انجام داده اند کمی به آرامش عمومی و یا بازارهای مالی است. او شده است شلاق را در کسانی که در اطراف او برای عدم انجام بیشتر.

رئيس جمهور در خلق و خوی بود “به عنوان سیاه و سفید به عنوان آن را تا به حال بوده است” در روز پنج شنبه به گفته یکی از دوستان بهترین. به نام او کرده است در اطراف به متحدان در حالی که تماشای کابل پوشش اخبار از وال استریت شاقول خشمگین است که تلاش های خود را برای تقویت بازار را مخالف دقیق آن با توجه به سه مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان به کاخ سفید صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم بحث در مورد مکالمات خصوصی.

رئیس جمهور است و با وسواس پرسید: برای به روز رسانی در مورد اعداد و تاثیر آن بر اقتصاد و ابراز تمایل به استفاده از کلمه “نجات” و یا اعلام اضطراری ملی برای ترس است که یا خواهد سر و صدا به بازار با توجه به مقامات.

که با وجود این واقعیت است که بسیاری در کاخ سفید همراه با متحدان جمهوری خواه در تپه اصرار دارند او را به اعلام یکی.

هنوز صدای شیپور آماده شد به استناد اورژانس قدرت بیش از coronavirus شیوع جمعه به عنوان یک بسته کمک teetered در کنگره بدون او کامل حمایت عمومی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de