مغلوب ساختن پیشی جستن جشن استیضاح تبرئه, lashes out at سیاسی دشمنان

پس از قدم زدن در یک فرش قرمز برای تشویق ایستاده از نمرات از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره مقامات دولت و محافظه کار رسانه ارقام در شرق کاخ سفید تهمت دوباره پخش, پیر نارضایتی کرد و دموکرات ها در مرحله یک “فاسد” تلاش برای تضعیف ریاست جمهوری خود در یک سخنرانی به مدت بیش از یک ساعت.

“من انجام داده ام همه چیز اشتباه در زندگی من, من اعتراف خواهد کرد … اما این چیزی است که نتیجه نهایی این است که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نگه داشتن یک کپی از واشنگتن پست با تیتر “تهمت تبرئه شد.”

خواه رئیس جمهور سپس دست این روزنامه به همسرش, Melania و گفت: شاید آنها خود را در قالب آن است.

صحبت کردن بدون یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته او با اشاره به 22 ماه بررسی توسط مشاور ویژه سابق آمریکا رابرت مولر به خود 2016 انتخابات امکان تماس با روسیه با استفاده از یک ناسزا.

“این همه مزخرف,” او گفت:.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا در روز چهارشنبه رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در اتهامات عنوان شده توسط حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تنها سومین بار در تاریخ آمریکا است که یک رئیس جمهور به استیضاح شده است.

تبرئه شد و مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین پیروزی در عین حال بیش از دشمنان خود در کنگره بود که با حمله جمهوری خواهان مجلس سنا برای امتناع از تماس شاهدان و یا به دنبال شواهد جدید در دادگاه.

در اوایل روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در صحبت سالانه ملی نماز و صبحانه به لحاظ تاریخی دو حزبی رویداد توسط مجلس نانسی پلوسی اشتباه کسانی که استناد خود ایمان مذهبی در طول استیضاح نبرد.

پلوسی یک کاتولیک که در راه اندازی استیضاح پرس و جو در ماه سپتامبر گفت: در ماه دسامبر است که او نمی نفرت و تهمت و او نماز می خواند برای او. سناتور جمهوری خواه میت رامنی مورمون ذکر شده ایمان خود را زمانی که او رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت. رامنی تنها جمهوری خواه به رای محکومیت. هیچ حزب دموکرات رای به تبرئه.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است. نه من مانند افرادی که می گویند “من برای شما دعا می کنم هنگامی که آنها می دانند که که نه چندان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صبحانه به عنوان پلوسی شنبه, نزدیکی در مرحله.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در حمایت از مسیحیان انجیلی و محافظه کار کاتولیک با اشاره به این موضوع دوباره در اتاق شرق: “من شک دارم او (Pelosi) دعا در همه.”

پلوسی گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در صبحانه موضوع بود که “دوست داشتن دشمنان خود را” بودند نامناسب است.

“او صحبت کردن در مورد چیزهایی که او می داند که کمی در مورد ایمان و نماز” او در یک کنفرانس خبری گفت.

در شرق اتاق سخنرانی که قطع شد چند بار توسط صاعقه وار کف زدن و خنده از مخاطب مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سابق FBI مدیر James Comey یک “sleazebag” و نماینده Adam Schiff, خانه دموکرات که رهبری استیضاح درایو یک “باطل وحشتناک فرد است.” او همچنین reprised حملات خود را در سال 2016 دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون ،

در همان زمان او تشکر کرد ده ها تن از قانونگذاران جمهوریخواه با نام کار بر اساس حروف الفبا از یک لیست.

بیش از حد-حزبی تنور پنج شنبه وقایع نیست جواب خوبی برای این در حال حاضر به شدت تقسیم خلق در واشنگتن به ویژه در انتخابات سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

گام های بعدی?

جمهوری خواهان مجلس سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت برای فشار دادن اوکراین به بررسی رقیب سیاسی, جو بایدن, یک مدعی به حزب دموکرات نامزد به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 و مانع کنگره بررسی این موضوع است.

دموکرات ها گفت: پس از آن رای گیری که تبرئه نمی تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن ،

تهمت نمی تواند ادعای او هیچ کار اشتباهی انجام داد چرا که او به دنبال دخالت در انتخابات آمریکا از یک دولت خارجی سناتور باب کیسی گفت.

“هیچ کس معتقد است که او هیچ کار اشتباهی انجام داد,” کیسی گفت: فاکس نیوز در روز پنج شنبه. “این مسخره کرد.”

دموکرات بودند و معلوم نیست در مورد گام های بعدی خود را در بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن. متعددی وجود دارد که در انتظار دادگاه موارد مربوط به دموکراتیک تلاش برای دریافت اطلاعات بیشتر و پلوسی با صدور بیانیه ای گفت: خانه را حفاظت از قانون اساسی “هر دو در دادگاه از قانون و در دادگاه افکار عمومی است.”

دموکرات ها پیشنهاد کرده اند که ممکن است احضاریه جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی, برای شهادت به خانه کمیته ها. جمهوری خواهان مجلس سنا را رد کرد و دموکراتیک تلاش به حکم بولتون به شهادت دادن در دادگاه.

یازده دموکرات ها در حال رقابت برای حق برای به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر اما مغلوب ساختن پیشی جستن سر به کمپین با مزایای استفاده از قدرتمند جمع آوری کمک دستگاه و در نزدیکی حمایت جهانی از جمهوری خواهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب اعتبار باقی مانده است نسبتا ثابت در طول ریاست جمهوری خود و روند استیضاح به عنوان هسته محافظه کار و حامیان – سفید ویژه مردان روستایی آمریکایی مسیحیان انجیلی و محافظه کار کاتولیک – در گیر شدن با او.

آخرین رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شده در روز دوشنبه و سه شنبه نشان داد 42 درصد از بزرگسالان آمریکایی تایید عملکرد خود را در حالی که 54 درصد مخالف. که تقریبا همان زمانی که خانه راه اندازی استیضاح پرس و جو در ماه سپتامبر هنگامی که خود تصویب بود و در 43 درصد و مخالفت در 53%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو