واشنگتن — پرداختن به این کشور در زمان فوق العاده ای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد امریکا “قوی تر از همیشه قبل از” سهشنبه شب به او تحویل داده و خود دولت از آدرس اتحادیه در آستانه احتمال استیضاح تبرئه و پس از هرج و مرج اولین رای از مسابقه به جای او.

اول رئیس جمهور برای اجرا به صورت انتخاب مجدد پس از استیضاح تهمت دریافت کرد به شدت حزبی خوش آمدید به مجلس نمایندگان با برخی از جمهوری خواهان شعار “چهار سال دیگر” در حالی که دموکرات ها در سکوت ایستاده بود

“امریکا دشمنان در اجرا امریکا و اقبال در حال افزایش است و آمریکا در آینده است فروزان روشن” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد. “تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت. ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت!”

تعیین یک معیار برای موفقیت و سپس رقیب او پیشی گرفته و آن تهمت رفته از مراسم تحلیف که در تقبیح “آمریکا قتل عام” به ستایش “بزرگ به آمریکا باز گشت و ادعا اعتباری برای کشور موفقیت اقتصادی به عنوان یک رئیس منطق برای دور دوم.

اعضای جمهوری خواه کنگره تحسین تقریبا هر جمله از مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار اغلب جهش به پای خود به تشویق او.

تنها تعلیق نگران که آیا او خواهد آدرس استیضاح اتهامات علیه او.

در سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی تهمت صحبت شد از مجلس نمایندگان در طرف مقابل کنگره آمریکا که در آن از مجلس سنا یک روز بعد از آن بود که انتظار می رود به تبرئه او تا حد زیادی در امتداد خط حزب.

مغلوب ساختن پیشی جستن با هدف صرف بخش اول از سخنان خود با تاکید بر اقتصاد قدرت از جمله کاهش نرخ بیکاری تاکید بر چگونه آن را کمک کرده است و یقه آبی کارگران و طبقه متوسط هر چند در این دوره از رشد را آغاز کرد تحت سلف خود, باراک اوباما.

و چه تهمت تماس رونق بی سابقه ای است که توسط بسیاری از اقدامات نیست که متفاوت از جامد اقتصاد او به ارث رسیده از اوباما. رشد اقتصادی بود و 2.3 درصد در سال 2019 مطابق با متوسط سرعت پس از رکود بزرگ به پایان رسید یک دهه پیش در سال اول اوباما در هشت سال ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن قول داده بود بسیار بالاتر است.

کاخ سفید وعده داده شده یک خوش گفتار که نگاه گذشته استیضاح آزمایشی است که مصرف واشنگتن در حمایت از یک تلاوت از موفقیت و وعده. اما تهمت اغلب veers از خود اسکریپت و ممکن است قادر به مقاومت در برابر استفاده از این لحظه به ادعای exoneration و حل و فصل نمرات. و حتی در لحظاتی که تهمت زده شده است یک تن از bipartisanship و همکاری او همواره بازگشت به زمین سوخته و بلاغت در روز.

حتی برای یک مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر خبر چرخه است که به نظر می رسد به طور دائم برای hyper-سرعت فوق العاده خطرناک با سرعت از حوادث مسلط هفته اول فوریه ارائه منحصر به فرد, پس زمینه برای رئیس جمهور آدرس. در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تلویزیون و مجریان در یک وعده غذایی ظهر که آدرس خود را خواهد بود “فوق العاده پایین کلید.”

رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که ریاست در این مجلس بیش از فقط یک سوم استیضاح محاکمه در این کشور سابقه بود در دست سهشنبه شب — در این زمان در بیشتر مرسوم صندلی در مخاطب است. مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود قبل از این بسیار قانونگذاران که رای به حذف او از اتاق — و کسانی که انتظار می رود به تبرئه او زمانی که سنا محاکمه می آید ،

و بیش از شانه خود را قابل مشاهده تقریبا در هر شات دوربین بود مجلس نانسی پلوسی مکرر خار در مغلوب ساختن پیشی جستن طرف که مجاز استیضاح که به اتهام رئیس جمهور با سوء استفاده از قدرت خود را به اوکراین فشار به بررسی سیاسی دشمن. Pelosi ایجاد یک تصویر ویروسی با او به ظاهر طعنه آمیز تشویق رئیس جمهور یک سال پیش. وقتی که تهمت وارد اتاق او را نه او را دست دراز بود اما روشن نیست که او را دیده بود حرکت. بعد از آن به عنوان جمهوری خواهان تشویق او باقی ماند و در صندلی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن خیره شد در برخی از دموکرات ها که رقابت برای گرفتن کار خود را اگر چه معلوم بود اگر او می خواهد وزن در سردرگمی در آیووا که در آن نتایج از روز دوشنبه leadoff قفقاز تاخیر شد. پیش از سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که حزبی هرج و مرج نشان داد دموکرات بی کفایت بودند و باید اعتماد کرد به اجرای دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف ساعت قبل از سخنرانی خود tucked دور در کاخ سفید میزبانی شبکه مجریان برای ناهار در حالی که کار بر روی نهایی پیش نویس آدرس. او وارد لحظه ای در یک رول با استیضاح تبرئه قریب الوقوع کار خود را تصویب اعداد تیک تاک به سمت بالا و وال استریت به دنبال قوی است. دستیاران بازی کردن این امکان است که او را با استفاده از آدرس به دنبال انتقام بیش از استیضاح.

“من فکر می کنم که این رفته است برای بیش از حد طولانی و من فکر می کنم که اگر شما نگاهی به رأی مردم آمریکا در حال رک و پوست کنده خسته شدم از آن” کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفته فاکس نیوز در اوایل روز سه شنبه.

در نزدیک ترین تاریخی مقایسه بیل کلینتون ذکر نکرده اخیر خود استیضاح زمانی که او تحویل دولت خود را از این اتحادیه در سال 1999. در آدرس خود را یک سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن را باقی می ماند در پیام هیچ اشاره ای چگونه پلوسی بود در اصل disinvited او را از ارائه سخنرانی در طول طولانی ترین تعطیلی دولت در کشور ،

مغلوب ساختن پیشی جستن با هدف به صرف گفتار برجسته اقتصاد قدرت از جمله کاهش نرخ بیکاری تاکید بر چگونه آن را کمک کرده است و یقه آبی کارگران و طبقه متوسط هر چند در این دوره از رشد را آغاز کرد تحت سلف خود, باراک اوباما.و چه تهمت تماس رونق بی سابقه ای است که توسط بسیاری از اقدامات نیست که متفاوت از جامد اقتصاد او به ارث رسیده از رئیس جمهور باراک اوباما. رشد اقتصادی بود و 2.3 درصد در سال 2019 مطابق با متوسط سرعت پس از رکود بزرگ به پایان رسید یک دهه پیش در سال اول اوباما در هشت سال ریاست جمهوری

مغلوب ساختن پیشی جستن بر جدید قراردادهای تجاری او مذاکره از جمله فاز یک معامله با چین و ایالات متحده-مکزیک-کانادا قرارداد او امضا شده در ماه گذشته.

در حالی که کاخ سفید گفت: رئیس جمهور می توانست پیام وحدت او نیز برنامه ریزی شده به صرف زمان در مورد مسائل است که باید ایجاد بزرگ را بدست آورد و با طنین انداز سیاسی خود را پایه. او را از حمله دموکراتها مراقبت های بهداشتی طرح های پیشنهادی برای بودن بیش از حد سرزده و دوباره برجسته امضای خود موضوع — مهاجرت — trumpeting مایل از مرز دیوار که ساخته شده اند.

“ایالات متحده امریکا باید یک پناهگاه برای مطیع قانون آمریکایی-و نه بیگانگان جنایی!” مغلوب ساختن پیشی جستن است که می گویند با توجه به گزیده ای. “دولت من متعهد شده است بی سابقه تلاش برای حفظ مرز جنوبی ایالات متحده آمریکا است.”

وی همچنین از اختصاص یک بخش به “ارزش های آمریکایی,” بحث در مورد تلاش برای محافظت از “آزادی مذهبی” و محدود کردن دسترسی به سقط جنین را به عنوان او در ادامه به دادگاه پروتستان و مسیحی محافظه کار رای دهندگان که به صورت یک بخش حیاتی از پایگاه خود را.

طبق معمول ریاست جمهوری مهمانان را منعکس مسائل که تهمت می خواهد به برجسته. مهمانان دعوت شده عبارتند از خانواده های نظامی مقامات مهاجرت و سابق کلانتر از ونزوئلا که از فرار به ایالات متحده است.

دموکرات ها بودند تهیه مقدار زیادی از ضد برنامه نویسی با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی — این موضوع کلیدی را تصاحب خانه در سال گذشته است. بسیاری از زنان دموکرات بودند با پوشیدن لباس سفید به عنوان ادای احترام به suffragettes در حالی که تعدادی در حزب بودند با پوشیدن لباس قرمز و سفید و آبی راه راه پین برگردان برای برجسته کردن تغییرات آب و هوا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است نورد محیط زیست پادمان و با توجه به مهار آزاد به آلوده.

چند قانونگذاران دموکرات از جمله کالیفرنیا تشکر. ماکسین واترز و نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز اعلام کرد پیش از سخنرانی که آنها خواهد بود پرش آن با مشخصات بالا در نیویورک دانشجوی سال اول tweeting که او را “نه با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی است.”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ارائه شد را پاسخ رسمی و در گزیده ای منتشر شد پیش از این بیان شد به رسم یک تضاد بین اقدامات صورت گرفته توسط حزب دموکرات و رئیس جمهور شد.

“مهم نیست که آنچه رئیس جمهور می گوید در مورد بازار سهام” Whitmer می گوید. “آنچه مهم است این است که میلیون ها نفر از مردم در تلاش برای دریافت و یا به اندازه کافی پول ندارد در پایان این ماه پس از پرداخت برای حمل و نقل و وام های دانشجویی و یا داروهای تجویزی.”

——

نویسندگان AP, Darlene Superville در واشنگتن و دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو