مغلوب ساختن پیشی جستن حملات که بیش از انتقادات از رویکرد آمریکا به کروناویروس

“ما قصد داریم برای قرار دادن نگه دارید در صرف پول به چه کسی است. ما قصد داریم برای قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی آن است و ما در حال رفتن به دیدن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید را متهم کرده که این سازمان از داشتن شده است به اندازه کافی تهاجمی در مقابله با این ویروس. “آنها آن را به نام اشتباه. آنها را از آن اشتباه است. آنها واقعا آنها از دست رفته تماس بگیرید.”

در اثر تهمت به دنبال محکوم کردن که بسیار اشتباه و شکست است که وارد شده است در او و دولت او. کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که رئیس جمهور را تکذیب ویروس’ خطرات آهسته ما پاسخ که شامل تاخیر تست و یک شکست به ذخایر دنده محافظ.

در واقع این که صدا زنگ در اولین روز بحران اعلام “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” یک روز قبل از وزیر بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد این کشور خود را اضطراری برای بهداشت عمومی و هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی.

پس از صراحت گفت که ایالات متحده تصمیم گرفته بود به “قرار داده و نگه دارید” در سازمان پول رئیس جمهور بعد انکار کرد که او تا به حال ساخته شده است این سخنان و به نظر می رسد به پایین.

“من نمی گویم که قصد دارم به آن را انجام دهد. اما ما در حال رفتن به آن نگاه,” او گفت:. زمانی که یک خبرنگار اشاره کرد که او در واقع گفت: بودجه خواهد پایان مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار, غلط: “نه من. به من گفت: ما قصد داریم به آن نگاه کنید.”

رئیس جمهور به نظر می رسد به خصوص عصبانی است که برای صدور یک بیانیه گفت: آن را پشتیبانی نمی کند و تصمیم خود را در Jan 31 برای محدود کردن برخی از سفر از چین به دلیل ویروس. در آن زمان این گروه گفت که “محدود کردن جنبش مردم و کالا در طول بهداشت عمومی اورژانس بی اثر است در اکثر مواقع و ممکن است منحرف کردن منابع از دیگر مداخلات.”

“آیا بستن مرزهای خود به چین این کار را انجام نمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: paraphrasing بیانیه و متهم این سازمان از “شاهد” شیوع آن شناسایی شده در ووهان چین. “آنها نمی آن را ببینید. چگونه شما آن را ببینید ؟ آنها نمی آن را ببینید. آنها نمی آن را گزارش. اگر آنها آن را ببینید, آنها باید آن را دیده اند اما آنها نمی آن را گزارش.”

در واقع این که بارها و بارها هشدارهای صادر شده در مورد ظهور این ویروس در چین و گسترش آن در سراسر جهان است.

بازتاب یک صدای جیر جیر که او نوشته شده پیش از آن در روز تهمت همچنین متهم به بودن “بسیار چین-محور” هر چند او در توضیح جزئیات آنچه که او به معنای آن است.

“این یک راه خوب گفتن اما به نظر می رسد بسیار چین محور” رئیس جمهور گفت:. “آنها به نظر می رسد به خطا همیشه در کنار چین. و ما آن را به صندوق. بنابراین من می خواهم به آن نگاه کنید.”

بودجه برای این است که حدود 6 میلیارد دلار است که می آید از کشورهای عضو در سراسر جهان است. در 2019 در سال گذشته که آمار و ارقام در دسترس بودند و ایالات متحده کمک در مورد $553 میلیون.

معلوم بود که آیا تهمت برنامه ریزی شده برای از بین بردن همه پول که ایالات متحده می فرستد به سازمان اما او گفت که “ما در حال رفتن به آن نگاه کنید.” او افزود که دولت او خواهد بررسی که و گفت که “ما در پایان دادن به کمک های مالی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای لذت بردن از داشتن یک هدف جدید به سرزنش برای این بیماری همه گیر است که سقوط جهان — ایالات متحده — به تنگنای اقتصادی و مردم مجبور به رها کردن شغل خود نزدیک مدارس و اقامت در خانه های خود برای مهار این ویروس را گسترش.

رئیس جمهور گاهی اوقات مسائل جدی که او بعدها از طریق پیروی نمی. اما اگر خود دولت می کند برداشت همه از بودجه خود را به چه کسی — که حساب برای حدود 10 درصد از این بودجه — از آن می تواند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد ماموریت خود را.

تاسیس در سال 1948 که مقر آن در ژنو است اما 7,000 کارگران در 150 دفاتر در سراسر جهان است. وب سایت خود را می گوید که آن را با این نسخهها کار برای ترویج اولیه مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان بهبود دسترسی به ضروری پزشکی و کمک به آموزش کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در مواقع اضطراری این گروه یک آژانس سازمان ملل متحد به دنبال شناسایی تهدیدات و کاهش خطرات حمایت از توسعه بهداشت و درمان ابزار در طول شیوع و “حمایت از تحویل ضروری در ارائه خدمات سلامت شکننده تنظیمات” با توجه به وب سایت.

زودتر سهشنبه, بزرگترین بلوک از کشورهای عضو در سازمان ملل متحد تحویل یک محجبه اما با اشاره به انتقاد از ایالات متحده بیش از واکنش بین المللی به این بیماری همه گیر کوروناویروس محکوم به استفاده از تحریم های اقتصادی در دوران بحران و رد هر گونه “انگ زدن یا تبعیض” در نبرد برای شکست دادن معضل مرگبار. ایالات متحده در برابر فشار از دیگر کشورهای عضو به لغو تحریم های اقتصادی علیه ایران است که در میان کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر اتهامات که به دنبال مشابه با انتقاد از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که به نظر می رسد در فاکس نیوز در روزهای اخیر.

آن دسته از نمایندگان مجلس را متهم به این سازمان از عدم به سوال در چین گزارش گسترش coronavirus. چند سناتور به نظر می رسد در فاکس نیوز, رئیس جمهور مورد علاقه شبکه به شارژ که این سازمان باید تحمل سرزنش برای محدود کردن ویروس.

“اگر آنها تا به حال کار خود را انجام داده همه را بدست مطلب آماده” سناتور. ریک اسکات, R-Fla., گفت: در مصاحبه ای با شبکه دوشنبه شب. “ما نمی خواهد که تعطیل این اقتصاد و ما نمی خواهد که همه این افراد مرده در سراسر جهان است.”

اسکات که نشسته در سنا میهن کمیته امنیت گفت که او تا به حال صحبت با سن. Ron Johnson, R-Wis., رئیس کمیته و جانسون موافقت کرده بود به بررسی که پاسخ. در روز سه شنبه دیابت جیم Risch R-آیداهو و رئیس کمیته روابط خارجی سنا نیز نامیده می شود به صورت مستقل تحقیق چگونه این گروه به کار گرفته پاسخ.

سناتور. مارتا McSally R-Ariz., از سوی مدیر کل که به مرحله پایین. و گروهی از سناتور جمهوریخواه با ارسال نامه ای به این گروه در ماه ژانویه خواستار آن است که تایوان است که یک عضو از سازمان را شامل می شود در جلسات اضطراری در مورد ویروس.

“بسیار مورد نیاز” سناتور. تد کروز سناتور تگزاس گفت: در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن جیر صبح روز سه شنبه. “این است که بیش از حد مایل به طوطی چینی تبلیغات.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im