اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری از سفارش جارو عمومی قرنطينه, مستندات یا حکومت برای زمان حال حتی به عنوان برخی از دولت و مقامات محلی به طور مستقل اعمال محدودیت های اجباری در رستوران ها و سینما و جاهای دیگر از اوقات فراغت در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروس تنفسی.

“ما توصیه چیزهای ناروا” گفت: کاخ سفید در کنفرانس خبری در صدور جدید کروناویروس دستورالعمل. “ما نمی رفته به گام و در عین حال” سفارش یک مستند. “است که می تواند اتفاق می افتد اما ما نمی رفته هنوز وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او احساس کردند که تعویق اولیه انتخابات مانند کسانی که اعلام کرد در اوهایو گرجستان لوئیزیانا و کنتاکی به طور کلی غیر ضروری. اوهایو فرماندار مایک DeWine گفت در توییتر خود دولت بود سفارش نظرسنجی بسته شده در روز سه شنبه در مخالفت با دولت و دادگاه حکم به خلاف.

تعدادی از شناخته شده coronavirus عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده paled در مقایسه با نقاط داغ جهانی همه گیر مانند چین و یا ایران. اما چوب خط حساب کردن از تایید ما مورد ضرب شده است به سرعت بیش از چند هفته گذشته بیش از 4,600 و باعث ترس بیمارستانهای آمریکایی ممکن است به زودی غرق می شود, به عنوان, ایتالیایی, مراکز درمانی شده است تیره و تار به نقطه شکستن.

حداقل 83 نفر در ایالات متحده مرده بود از این ویروس که از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و بهداشت عمومی سازمان با سخت ترین آمار دولت, واشنگتن, حسابداری برای بخش عمده ای از مرگ و میر از جمله شش اعلام کرد در روز دوشنبه.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده بهداشت گفت: متهمان با تکیه بر اعضای نسل هزاره – کسانی که در 20s خود را به 40s و به نمایندگی از بزرگترین زندگی بزرگسالان کوهورت – برای تغییر اجتماعی خود رفتار خوب ،

وای او گفت: “آنهایی که در خارج و در مورد آنها به احتمال زیاد به در گردهمایی های اجتماعی و آنها به احتمال زیاد به حداقل علامتی” حتی اگر آنها ناخواسته آلوده و مسری Birx گفت: جلسه.

هماهنگ ملی پاسخ

انتشار آخرین 15 روز برنامه ریزی برای کند کردن روند گسترش این ویروس در آمد که دولت و مقامات دولت محلی التماس کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کوه یک پاسخ هماهنگ به این بیماری همه گیر به میلیون ها نفر از کارگران و دانشجویان در حال حاضر hunkering کردن در خانه.

علاوه بر توصیه به محدود کردن اندازه از تجمعات و تعطیل اماکن عمومی در کشورهای که در آن جامعه گسترش ویروس مشهود Birx گفت: یکی از مهم ترین اقدامات برای افرادی که بیمار هستند در خانه بمانند.

“اگر همه در امریکا چه می کند, ما برای بیش از 15 روز آینده خواهیم یک تفاوت چشمگیر,” Birx گفت. این دستورالعمل همچنین برای کل خانوارها را به خود قرنطینه حتی اگر فقط یکی از اعضای خانواده تشخیص داده می شود.

بی سابقه موج تعطیلی و محدودیت های که شروع به سرعت بخشیدن در هفته گذشته صورت گرفت در تازه فوریت به عنوان نیوجرسی “شدیدا” غیر ضروری و غیر اضطراری سفر بین 8 بعد از ظهر و ساعت 5 شروع در روز دوشنبه.

ایالت های نیوجرسی و نیویورک و کنتیکت رخ داد یک منطقه ای به توافق نزدیک تمام سالن سینما قمار و ورزشگاه از ساعت 8 بعد از ظهر دوشنبه (0000 GMT). رستوران ها و کافه ها در سه کشور – که در آن بیش از 22 میلیون نفر زندگی می کنند – را در خدمت takeout و تحویل تنها.

مقامات در شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان در روز دوشنبه دستور داد ساکنان به ماندن در خانه برای همه اما مهم ترین گردش تا May 7. که دستور یک روز پس از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom خواست بزرگسالان مسن تر از 65 و مراقبان خود را در داخل خانه باقی می ماند که آیا یا نه آنها باید شرایط بهداشتی اساسی.

فرماندار نیویورک اندرو کومو یک دموکرات گفت: تلاش های دولت های ایالتی و محلی بودند کافی برای مقابله با ساحل به ساحل بحران است.

“این یک مشکل ملی است. آن را نمی توان در یک روش تدریجی,” کومو گفت: فراخوانی برای اقدام جسورانه مربوط به ارتش و لشکر مهندسان ارتش به سرعت ایجاد مازاد ظرفیت بیمارستان.

های این کشور در واشنگتن عمیقا تقسیم سنا بود که با توجه به چند میلیارد دلاری اورژانس هزینه های لایحه نیاز به مرخصی استعلاجی برای برخی از کارگران و گسترش بیکاری غرامت در حالی که دیوان عالی کشور به تعویق افتاد شفاهی برای اولین بار در بیش از یک قرن است.

واشنگتن شهردار نیز اعلام کرد محدودیت در کسب و کار از جمله محدودیت هایی در کافه ها و رستوران ها در پاسخ به شیوع بیماری است.

مدارس بسته در 33 متحده

برخی از 64000 مدارس بسته شد در حداقل 33 متحده از جمله در کشور دو تا از بزرگترین سیستم مدرسه – شهر نیویورک و لس آنجلس است. تعطیلی مدارس در سراسر کشور شد اخلال آموزش برای حداقل 32.5 میلیون دانش آموز با توجه به آموزش و پرورش در هفته است.

دولت محدودیت در رستوران ها و مکان های اوقات فراغت در حالی که در خط با مشاوره متخصص به سرعت گسترش ویروس از طریق “اجتماعی, فاصله,” خواهد رسید بسیاری از پایین کارگران پرداخت می شود در صنعت خدمات.

جسیکا Wilmot صاحب مارینر باستان انتشارات در ریجفیلد کانکتیکات گفت که در حالی که او احساس بسته شدن مغازه ها بود حرکت حق او نگران او بیشتر وقت کارکنان که کار چک چک.

“من همه برای مهار” گفت: Wilmot اشاره کرد که درآمد در حال حاضر کاهش یافته است حدود 40 درصد در هفته گذشته از قبل از هفته است. “اما کسب و کار من نظر من تهوع آور.”

شرکت های هواپیمایی به دنبال نجات

به عنوان معامله گران در وال استریت در واکنش به drastic آخر هفته از اقدامات فدرال رزرو برای دفع یک رکود اقتصادی جهانی بورس های آمریکا سقوط دوباره در روز دوشنبه با S&P 500 بسته 12%.

عمده شرکت های هواپیمایی به دنبال ما نجات دولت از بیش از 50 میلیارد دلار به عنوان کاخ سفید پیش نویس یک کمک مالی بسته زیر شیب نزول در آمریکا تقاضای سفر. “ما باید به پشت خطوط هوایی” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت:. “این تقصیر آنها نیست.” به طور جداگانه فرودگاه های ایالات متحده به دنبال 10 میلیارد دلار در کمک به دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه اعلام اضطراری ملی در روز جمعه است و دفاع و پشتیبانی دولت آمریکا پاسخ گفت دولت او انجام داده است “بسیار فوق العاده است.” رهبران دموکرات را مورد انتقاد او برای بازی کردن بحران و صدور گمراه کننده و یا نادرست است.

شیوع این بیماری نیز شده است و عمده تلفات در ما ورزش است. لیگ اصلی بیس بال گفت: این امر بیشتر به تاخیر شروع آن سال 2020 فصل در اصل برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

برگزارکنندگان از کنتاکی دربی های برنامه ریزی شده در روز سه شنبه اعلام به تعویق افتادن آوریل 2 رویداد به سپتامبر با توجه به شیوع کروناویروس رسانه ها گزارش شده است.

تنها یک بار قبل از اینکه در 146 سال تاریخ “اجرای برای گل سرخ” است که به تعویق افتاد و از آن تاریخ سنتی از شنبه اول مارس: آن را با تاخیر یک ماه در سال 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de