واشنگتن — سنا دقت رد خواستههای دموکراتیک به احضار شهود برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه اواخر جمعه همه اما حصول اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه فقط در سومین محاکمه به تهدید یک رئیس جمهور حذف در تاریخ ایالات متحده است. اما سناتورها تحت فشار قرار دادند نهایی رای گیری در سرنوشت خود را برای چهارشنبه آینده.

تاخیر در زمان نشان داد که وزن یک انتخابات تحمل پایین در سناتوران با وجود prodding توسط رئیس جمهور مشتاق به این همه پشت سر او در انتخابات سال پیش از دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی سه شنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صحبت با تلفن به قفل در برنامه در طول زمان شب در کنگره به مذاکرات با عجله اقدام و آمریکا هستند. در این آزمایش به یک وقفه حدود یک ساعت. یک فرد غیر مجاز به بحث در مورد تماس اعطا شد گمنامی برای توصیف آن است.

رئیس جمهور می خواست می رسند برای سخنرانی در کنگره آمریکا با تبرئه امن, اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. به جای محاکمه سر گرفته خواهد شد دوشنبه برای نهایی استدلال با زمان دوشنبه و سه شنبه برای سناتورها به صحبت می کنند. نهایی رای گیری برنامه ریزی شده است برای 4 p. m. روز شنبه, روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه تمام شده است اما برخی در سنای آمریکا که در آن ایران با متحدان نگه داشتن اکثریت وجود دارد و به هیچ وجه نزدیک به دو سوم مورد نیاز برای محکومیت و حذف.

و نه او به صورت بالقوه مخرب باز-سنا شهادت شهود.

با وجود دموکراتها تمرکز منحصر به فرد بر روی شنوایی جدید شهادت اکثریت جمهوریخواه خار گذشته آن خواسته خواهد شد و این اولین استیضاح دادگاه بدون شاهد است. حتی وحی جدید جمعه از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون نمی نوسان اوباما گفت که آنها شنیده ام به اندازه کافی.

این بدان معناست که نتیجه نهایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود تبرئه “به نام تنها” گفت: Rep. وال Demings D-Fla., خانه دادستان در آخر بحث است.

تهمت بود استیضاح توسط مجلس در ماه گذشته به اتهام که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره به عنوان او تلاش برای فشار اوکراین به بررسی دموکراتیک رقیب جو بایدن با استفاده از کمک های نظامی به عنوان یک اهرم به عنوان متحد مبارزه روسیه است. او به اتهام و سپس مسدود کردن کنگره پروب از اقدامات خود را.

سناتور دموکرات ها را رد کرد’ تلاش برای اجازه می دهد جدید شاهد es 51-49 یک نزدیکی, حزب, خط, رای دادن. جمهوری خواهان سوزان کالینز از مین و میت رامنی از یوتا رای دادند با دموکرات ها اما این کافی نبود.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر که به نام تصمیم “یک فاجعه در مقیاس بسیار بزرگ است.” معترضان شعارهای چندمین بار در مقابل دیواره کاپیتول.

اما جمهوری خواهان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه شد توجیه و اجتناب ناپذیر است.

“هر چه زودتر بهتر برای کشور” گفت: سناتور. لیندزی گراهام تهمت محرم. “اجازه دهید به نوبه خود صفحه.”

گام های بعدی آمده در قلب مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری فصل قبل از یک کشور تقسیم شده است. دموکراتیک حزبی رای گیری آغاز می شود دوشنبه در آیووا و تهمت به دولت از آدرس اتحادیه های بعدی شب. چهار دموکرات نامزد شده اند سایش در سنا مجلسی به جای مبارزه.

دموکرات ها تا به حال به شدت می خواست شهادت از بولتون که در آینده لینک کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم به اتهامات عنوان شده علیه. اما بولتون نخواهد بود احضار و هیچ کدام از این ها به نظر می رسد به تحت تاثیر قرار دادگاه را انتظار نتیجه. دموکرات ها مجبور سری جدید رویه آرا در اواخر جمعه به تماس بولتون و کاخ سفید اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney, در میان دیگران, اما همه رد شد.

در مقاله منتشر نشده, Bolton نوشته است که رئیس جمهور از او خواست در طول یک دفتر بیضی جلسه در اوایل ممکن است به تقویت تلاش خود را به اوکراین به منظور بررسی دموکرات ها با توجه به یک فرد که خواندن گذشت و آبها. کسی که مجاز به افشای محتویات این کتاب صحبت کرد و تنها شرط ناشناس ماندن.

در این دیدار بولتون گفت: رئیس جمهور از او خواست به تماس جدید رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy و متقاعد کردن او برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی که در حال برنامه ریزی برای رفتن به اوکراین به محور اوکراین به منظور تعيين رئيس جمهور رقبای سیاسی. بولتون می نویسد که او هرگز تماس به Zelenskiy پس از این جلسه که شامل اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و کاخ سفید مشاور پت Cipollone.

وحی می افزاید: جزئیات بیشتر به ادعاهای کی و چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن اول به دنبال نفوذ در اوکراین برای کمک به تحقیقات از رقبای خود است که مرکزی به سوء استفاده از قدرت شارژ در اول مقاله از استیضاح.

این داستان نخستین بار گزارش روز شنبه نیویورک تایمز.

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر سریع انکار است.

“من هرگز دستور جان بولتون به راه اندازی یک جلسه برای رودی جولیانی یکی از بزرگترین فساد مبارزان در امریکا و توسط بزرگترین شهردار در تاریخ نیویورک به ملاقات با رئیس جمهور Zelenskiy,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “جلسه که هرگز اتفاق افتاده است.”

کلید سناتور جمهوریخواه گفت: حتی اگر جرمی مرتکب جرائم به عنوان متهم توسط آنها نیست impeachable و حزبی رسیدگی باید پایان یابد.

“من نمی نیاز به هر گونه شواهد بیشتری از آنجا که من فکر کردم آن بود ثابت کرد که رئیس جمهور آنچه را که او به اتهام انجام” بازنشستگی GOP بهداشت ، لامار الکساندر از تنسی اواخر holdout به خبرنگاران گفت: روز شنبه در کنگره. “اما که نمی افزایش به سطح یک impeachable جرم است.”

جمهوری خواه ایالت لیزا Murkowski آلاسکا گفت: او هم مخالفت بیشتر شهادت در شارژ حزبی جو داشتن “آمده به این نتیجه رسیدند که وجود خواهد داشت بدون محاکمه عادلانه در سنا است.” او گفت: “کنگره شکست خورده است.”

مشتاق برای یک نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان با این وجود پیشنهاد تغییر در زمان بندی برای تمدید رسیدگی به هفته آینده با اذعان به اهمیت این لحظه برای سناتورها که می خواهند به فینال سخنرانی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ساخته شده این پیشنهاد را به شومر بود اما هنوز نهایی است.

در زیر پیشنهاد سنا خواهد رزومه دوشنبه برای نهایی استدلال با زمان دوشنبه و سه شنبه برای سناتورها به صحبت می کنند. نهایی رای گیری خواهد بود چهارشنبه.

را محاکمه به سمت یک نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای مدافع استدلال خانه در حال حاضر شنیده می شود از 17 شهود و ارائه آن 28,578 صفحه گزارش به مجلس سنا. آنها هشدار داد در برابر طولانی آن حتی بیشتر پس از خانه استیضاح تهمت تا حد زیادی در امتداد خط حزب پس از کمتر از تو ماه از رسمی رسیدگی به آن ساخت سریعترین ترین های حزبی ریاست جمهوری استیضاح در تاریخ ایالات متحده است.

برخی از سناتورها با اشاره به اهمیت این لحظه.

“چه شما می خواهید جای خود را در تاریخ به” خواست یکی از خانه مدیران Rep. Jason کلاغ D-Colo., سابق ارتش رنجر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که تقریبا مطمئن احتمالی تبرئه با سنا به هیچ وجه نزدیک به 67 رای نیاز برای محکومیت و حذف.

به شنیدن بیشتر شاهد آن گرفته اند چهار جمهوریخواهان برای شکستن با 53-صندلی اکثریت و پیوستن با تمام دمکرات خواستار شهادت. اما این تلاش سقوط کرد.

قاضی جان رابرتز در نقش نادر قاضی بیش از استیضاح دادگاه می تواند شکستن یک کراوات اما به نظر می رسد بعید است. خواسته اواخر جمعه گفت که سناتورها آن خواهد بود “نامناسب است.”

Murkowski که در اعلام تصمیم او که او نمی خواست به کشیدن رئیس دادگستری به حزبی فرای.

هر چند معترضان ایستاده بود در خارج از کنگره چند بازدید کننده داشته اند از سنا گالری.

بولتون آینده کتاب معتقد او شخصا شنیده تهمت می گویند او می خواست کمک های نظامی نکردن از اوکراین تا زمانی که این توافق به بررسی Bidens. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد و گفت چنین چیزی.

کاخ سفید مسدود شده مقامات آن از شهادت در دادرسی و اعتراض وجود دارد که “مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده” در بولتون مقاله. بولتون استعفا داد و در سپتامبر گذشته — تهمت می گوید که او از کار اخراج شد-و او و وکیل او اصرار داشت این کتاب را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده.

——

آسوشیتد پرس نویسندگان آلن فرهم اندرو تیلور متی دالی لوری tanya warren, دب Riechmann و Padmananda راما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو