ترامپ ناگهان از جلسه توجیهی پس از تیراندازی در نزدیکی کاخ سفید

اسکورت شد

واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ به طور ناگهانی توسط یک مامور سرویس مخفی ایالات متحده خارج از اتاق توجیهی کاخ سفید همراهی شد او شروع به جلسه توجیهی کوروناویروس دوشنبه بعد از ظهر. او دو دقیقه بعد برگشت و گفت که در خارج از کاخ سفید یک “تیراندازی” وجود دارد که “تحت کنترل” بود.

ترامپ گفت: «یک تیراندازی واقعی بود و کسی به بیمارستان برده شده است» رئیس جمهور گفت که این تیراندازی ها توسط نیروهای اجرای قانون شلیک شده و گفته که او معتقد است فردی که به ضرب گلوله کشته شده است مسلح بوده است. ترامپ گفت: «این مظنونی بود که تیر خورده بود.

ترامپ گفت که او توسط مأمور به دفتر بیضی همراهی شده است. کاخ سفيد به دنبال اين حادثه در قفل شده بود

تیراندازی در نزدیکی خیابان هجدهم و خیابان پنسیلوانیا فقط بلوک از کاخ سفید، به گفته دو منبع با آگاهی از وضعیت که مجاز به صحبت کردن در مورد آن به طور عمومی نیست. مقامات اجراي قانون هنوز در تلاش بودند تا انگيزه مظنون را مشخص کنند

مظنون به یک بیمارستان محلی منتقل شد و بخش آتش نشانی کلمبیا گفت که این مرد دچار جراحات جدی یا احتمالاً بحرانی شده است. مقامات در حال بررسی این بودند که آیا فرد سابقه بیماری روانی دارد یا نه.

ترامپ کار پرسنل سرویس مخفی را به خاطر کارشان در حفظ امنیت او ستود. ترامپ از خبرنگاران پرسید: «نمی دانم. به نظر مياد که من ترشيده ام؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de