ترودو هشدار کانادایی بازگشت از خارج از کشور مطرح ‘خطر واقعی’ به کل کشور

OTTAWA — به عنوان دولت فشار برای بازگرداندن کانادایی گیر کرده در خارج از کشور در میان COVID-19 pandemic, نخست وزیر جاستین ترودو هشدار داده است که آنها می تواند یک خطر واقعی برای بقیه کشور است.

“آنها در برخواهد داشت خطر واقعی نه فقط به همسایگان خود و عزیزان خود را, اما ما به کل کشور است. ما نیاز به اطمینان حاصل شود و ما اطمینان حاصل شود که کسانی که مردم به درستی جدا” ترودو گفت: صحبت کردن از خود انزوا در مراحل Rideau کلبه.

“ما دریافت بسیاری از کانادایی ها که به خانه بازگشت بیش از چند هفته گذشته هنوز هم وجود دارد چند بیشتر به آمده است.”

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین ارائه جزئیات بیشتر در این لحظه بعد همان روز در یک کنفرانس مطبوعاتی که دولت بازگشته است “هزاران کانادایی” در بیش از 40 پرواز از حدود 30 کشور جهان است.

“در چند روز آینده در دیگر پروازها اجازه خواهد داد که کانادایی ها برای بازگشت از پرو, کلمبیا, هند, پاکستان, لهستان کوبا, ترینیداد و توباگو و مختلف از کشورهای آفریقایی” شامپاین گفت: صحبت کردن در فرانسه.

این عودت کانادایی مجبور خواهد شد به دنبال یک سخت خود انزوا دوره از 14 روز. آنها باید سفر مستقیم از فرودگاه بدون هیچ گونه توقف به فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و یا هر گونه دیگر فضاهای عمومی.

هنگامی که شیوع اولین فوران سفر بود که تا کنون بزرگترین منبع از گسترش این ویروس با اکثریت موارد ردیابی بازگشت به کشورهای دیگر است. اما تنها بیش از یک هفته پیش در جامعه گسترش يافته است.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: در آن زمان که این نشان از یک “تغییر اساسی” در انتقال این بیماری در کانادا.

“موارد تقریبا در حال حاضر یک مخلوط مساوی بین مسافران بودند که در معرض این ویروس در خارج از کانادا و تماس نزدیک و همچنین مواردی که در محیط جامعه در کانادا گفت:” تام در مارس 24.

هنوز ترودو نگهداری می شود که خطر انتقال از کانادایی ها از بازگشت از خارج از کشور است که هنوز هم یک نگرانی است.

“هر کسی که بازگشت از خارج از کشور نیاز به قرنطینه برای 14 روز باید جدا به طوری که آنها را گسترش COVID-19 در جمعیت است.”

برای بسیاری از کانادایی ها در مبارزه برای بازگشت به خانه, با این حال آنها هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با حتی گرفتن در یک هواپیما. یکی از ملیسا Chadha, است رشته در هند با شوهر و کودک نوزاد. او گفت: اخبار CTV که در حالی که دولت فراهم کرده است خانواده خود را با گزینه های ویژه خانه پرواز بالا-متوسط $2,900 در فرد قیمت بلیط اتحاد چپ او احساس “مورد آزار واقع شدند.”

دولت ارائه کرده است $5,000 وام برای افرادی که قادر به نشان دادن آنها نمی تواند به دست آوردن پول برای یک خانه پرواز به منظور کمک با خود بازگشت اما کانادایی ها هنوز در گیر با این لایحه در پایان روز.

مشابه ویژه پرواز ارائه می دهد در حال ساخته شده به کانادایی ها به دام افتاده در خارج از کشور در کشورهای دیگر از جمله پرو و اسپانیا و هندوراس و اکوادور و السالوادور و گواتمالا.

همه از این کانادایی ها خواهد بود موضوع را به سخت قرنطینه قوانین پس از بازگشت خود در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. به تاریخ کانادا ثبت کرده است بیش از 11,000 موارد COVID-19 و 130 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de