OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد یک طرح جدید به بسیج شرکت ها و تولید کنندگان برای کمک به مبارزه با گسترش ویروس و تقویت بخش بهداشت و درمان را ذخیره زندگی-صرفه جویی در منابع و مشارکت با شرکت های هواپیمایی برای کمک به کسانی که رشته در خارج از کشور به خانه آمده است.

تولید برنامه است که به منظور کمک به سرعت بخشیدن به صنعت راه های محوری خود را در خطوط تولید به کمک در این زمان بحرانی.

این تلاش برای بسیج صنعت شامل ایجاد ظرفیت تولید و reprioritize موجود نوآوری و برنامه های پژوهشی را در اولویت قرار COVID-19 مبارزه را از طریق استراتژیک صندوق نوآوری و شورای ملی تحقیقات کانادا.

ظاهر می شود یک بار دیگر از خود انزوا نخست وزیر جاستین ترودو صحبت کردن به مراحل بعدی کانادا در نظر گرفتن نسبت به مقابله با گسترش و اثرات COVID-19.

او گفت: بیشتر در حال آمدن است در شرایط پرواز به رشته کانادایی بازگشت به خانه در روزهای آینده. اولین پرواز خواهد بود بازگرداندن کانادایی گیر در مراکش در این آخر هفته.

آن شده است یک هفته از صبح آدرس از Rideau کلبه به یک جمعیت است که تا حد زیادی مشغول به کار از خانه و یا در انزوا به توصیه مقامات بهداشت عمومی شفاعت برای مردم را به خطر جدی است.

ترودو همچنین اعلام کرد که کانادا-مرز ایالات متحده را به غیر ضروری سفر که از نیمه شب جمعه. این بدان معناست که می آیند شنبه گردشگران و بازدید کنندگان اجازه داده نخواهد شد در.

ترودو همچنین اعلام کرد پروتکل های جدید برای نامنظم مهاجران که در حال حاضر خواهد شد در اطراف تبدیل شده اگر آنها ظاهر می شود در مرز به جای اجازه دادن به آنها و جداسازی آنها را به عنوان برنامه ریزی شده بود در اوایل این هفته.

در صنعت جدید اقدامات, مذاکرات تا به حال شده است در حال حاضر بین دولت فدرال و نمایندگان صنعت در مورد چگونه شرکت می تواند محوری برای تولید تجهیزات مانند پنکه, ماسک صورت و ضد عفونی کننده در پیش بینی که وقوع بدتر در کانادا و بیمارستان ها نیاز به لوازم اضافی.

فشار به re-ابزار برای تولید زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی است که به عنوان یک “جنگ تلاش است.”

نمایندگان مجلس در حال تنظیم به reconvene اوایل هفته آینده به تصویب قانون اجازه می دهد کمک های مالی به جریان به کانادا خانواده ها و کسب و کار که در حال حاضر احساس اثرات اقتصادی از این بیماری همه گیر.

ترودو گفت: خدمات عمومی شده است هولناک با برنامه های کاربردی در حد نرخ بالاتر از حد معمول است. او گفت که دولت دریافت کرده است و بیش از 500 ، 000 برنامه های کاربردی که تا کنون در این هفته برای کمک به دولت و کارکنان در حال کار در سراسر ساعت به پردازش این درخواست برای کمک.

وزرا و مقامات بهداشت عمومی نیز ارائه می شود یک به روز رسانی زیر ترودو آدرس هنگامی که آن را انتظار می رود جزئیات بیشتری ارائه خواهد شد و شاید اطلاعات جدید در مورد چگونه میلیاردها در حال حاضر اعلام کرد کمک های اولیه است که اختصاص داده شده است.

از صبح روز جمعه وجود دارد 873 مورد تأیید رمان coronavirus در کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im