ترودو به روز رسانی در COVID-19 به عنوان مرز محدود نمایندگان مجلس آماده تصویب بسته کمک

OTTAWA — یک هفته را به خود انزوا نخست وزیر جاستین ترودو را یک بار دیگر توان پرداختن کانادایی در آخرین تحولات با COVID-19 همه گیر و کانادا پاسخ.

پس از ارائه اخبار مهم در دو جبهه در روز چهارشنبه — بسته شدن کانادا-آمریکا به مرز غیر ضروری سفر و 82 دلار-میلیارد دو جانبه بسته مالی — ترودو می ریختن نور بیشتر در زمانی که این سیاست اعمال خواهد شد به اجرا در آمده است.

با تعداد تایید کانادا موارد در ادامه به افزایش است و شهروندان به آرامی تنظیم به واقعیت لازم self-انزوای اجتماعی و فاصله وجود دارد و فشار به کمک های مالی وعده داده شده برسد کانادایی’ کیف پول به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به مردم اجازه می دهد به ادامه توجه به بهداشت عمومی مشاوره و بدون ترس از بودن قادر به پایان می رسد دیدار.

در حالی که برخی از کمک ها از طریق آمدن از قبل موجود برنامه هایی مانند اشتغال و بیمه و کانادا کودک نفع دولت نیاز به تصویب قوانین به طور کامل تصویب مجموعه ای از مالی بالا به یو پی اس مالیاتی deferrals و وام آنها را آماده برای کمک به کانادایی ها و تحریک اقتصاد به شدت ضربه توسط این رمان شیوع کروناویروس.

ممکن است نخست وزیر خواهد شد که بیشتر به می گویند امروز در مورد زمان مجلس را به تصویب آن اقدامات با احزاب مخالف ساخت آن را روشن است که آنها در هیئت مدیره هستند. هر دو مجلس نمایندگان و سنا به حالت تعلیق در هفته گذشته در تلاش برای مبارزه با گسترش ویروس در پارلمان هیل.

برنامه هایی که برای حداقل تعدادی از سیاستمداران—در حالت ایده آل کسانی که با کوتاه ترین فاصله برای سفر به reconvene در اتاوا در اوایل هفته آینده.

ترودو همچنین می تواند بیرون آمدن از محل اقامت خود در Rideau کلبه با اخبار در مورد زمان بندی دقیق از کانادا و امریکا بسته شدن مرز به گردشگران و غیر ضروری بازدید کنندگان است. از زمانی که دولت در هر دو طرف اعلام محدودیت ها و مذاکرات هنوز در جریان است در مورد جزئیات با توجه به نیاز برای تجارت و بازرگانی به قطع نمی شود با خاموش شدن در سراسر طولانی ترین undefended مرز در جهان است.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland که ریاست جلسه ویژه کابینه کمیته متمرکز فدرال پاسخ به COVID-19 روز پنج شنبه صبح خواهد شد و سپس با پیوستن به همکاران خود و مقامات بهداشتی برای دیگر ظهر روز رسانی در مورد ویروس.

همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد 727 موارد تایید شده از رمان coronavirus در کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو