OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو خواهد شد به روز رسانی کانادایی دوباره امروز در آخرین اقدامات گرفته شده سعی کنید برای محافظت از کشور در مقابل به طور پیوسته افزایش COVID-19 تهدید.

ترودو شده است برگزاری روزانه اواخر صبح جلسات خود را در خارج از اتاوا اقامت جایی که او باقی مانده خود در انزوا پس از همسرش سوفی Gregoire Trudeau, آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

به عنوان تعدادی از کانادایی ها آلوده با COVID-19 صعود به 1,331 دیروز و مرگ و میر از این بیماری افزایش به 19 بیشتر اقدامات در حال گرفته شد به سعی کنید به سرعت گسترش ویروس و جلوگیری از مراقبت های بهداشتی و امکانات از غرق.

اواخر شب گذشته 444 کانادایی که تا به حال گیر شده است در مراکش وارد مونترال روی ایر کانادا تجاری پرواز از کازابلانکا.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین نیز توییتی اواخر شنبه شب که با او صحبت شده است با همتایان خود در استرالیا, برزیل, آلمان, مراکش, پرو, ترکیه و انگلستان در مورد چگونه به با خیال راحت بازگرداندن شهروندان در خارج از کشور از جمله کسانی که در گیر کشتی های کروز.

شامپاین گفت: وزیران با تاکید بر اهمیت حفظ جریان منابع و خدمات و نیاز به “اقدام برای کمک به ایجاد ثبات و محافظت از اقتصاد جهانی.”

در ضمن نیوفاندلند و لابرادور و جزیره پرنس ادوارد در حال حاضر نیاز به هر یک از ورود خود را در استان به خود منزوی برای 14 روز در حالی که مناطق شمال غربی را ممنوع کرده است همه تازه واردان به جز موجود ساکنان و کارگران در نظر گرفته شده ضروری است.

نیز وجود دارد که نشانه sterner پلیس اقدامات می تواند به مردم اطمینان دهد که پایبند به خود انزوا توصیه هایی است که مراقبت های بهداشتی حرفه ای اصرار دارند بسیار حیاتی در مبارزه با COVID-19.

استانی پلیس در انتاریو هستند و هشدار داد که مردم را جریمه برای نقض دستور به بستن کسب و کار خاص و محدود کرده است.

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف پیشنهاد کرده است که به شهروندان می دانم که از هر کسی که خود منزوی پس از بازگشت از مسافرت های بین المللی باید با پلیس تماس بگیرید.

و در شهر کبک پلیس بازداشت یک زن بود که با این ویروس آلوده شده بود اما هنوز راه رفتن در اطراف در خارج بعد از اینکه موظف به ماندن در خانه.

فدرال وزیر بهداشت Patty Hajdu دیروز گفت که بسته شدن مرزهای داخلی چیزی است که او می خواهد برای دیدن اتفاق می افتد, با این حال او اذعان کرد که در این مورد بحث شده است بین اتاوا و استان.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 22 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de