ترودو برای برجسته کردن وام های بدون بهره برای کمک به کسب و کار کوچک آب و همه گیر

OTTAWA — در حالی که کسب و کار در کانادا منتظر مجلس به تصویب $73 میلیارد یارانه دستمزد برنامه نخست وزیر جاستین ترودو است که انتظار می رود برای برجسته کردن امروز یکی دیگر از اندازه گیری است که جزر و مد برخی از شرکت ها بیش از در این میان است.

در جلسه توجیهی روزانه در کشنده COVID-19 گیر ترودو است که انتظار می رود به منظور جلب توجه به کانادا اورژانس حساب کسب و کار.

تحت برنامه دولت فدرال است که پشتوانه بهره وام بانکی از تا به 40 ، 000 $برای کسب و کارهای کوچک و نه برای سود شرکت هایی که دیده اند درآمد خود را رها کردن به عنوان اقتصاد رو به وخامت گذاشته است.

واجد شرایط شرکت ها باید قادر به نشان می دهد که آنها پرداخت بین $50 ، 000 و $1 میلیون نفر در کل حقوق و دستمزد سال گذشته است.

کانادا بانک ها و اتحادیه های اعتباری شروع به ارائه وام در روز پنج شنبه.

یک چهارم از هر وام خواهد بود و بخشایش اگر مانده است پرداخت می شود تا پایان سال 2022.

وام در نظر گرفته شده به کسب و کارهای کوچک برخی نقدی عملیاتی به نگه داشتن شناور تا زمانی که اقدامات دیگر ضربه در خصوص عظیم یارانه دستمزد برنامه.

دولت را به یاد می آورد مجلس برای شنبه به رای قوانین مورد نیاز برای اجرای این برنامه که تحت آن شرکت خواهد بود قادر به گرفتن 75 درصد یارانه در هر یک از کارمندان حقوق و دستمزد.

در طول هفته گذشته لیبرالها سعی کرده بود به امن به اتفاق آرا موافقت برای این لایحه قبل از یادآوری پارلمان به منظور اطمینان از آن منتقل می شود در عرض چند ساعت دور زدن معمول طولانی فرآیند قانون گذاری.

اما اگر چه وجود دارد گسترده توافق بر سر لایحه خود را در میان همه طرف های مذاکرات گرفتار کردن بیش از محافظه کاران’ اصرار وجود دارد که باید به طور منظم فرد در نشست مجلس عوام در سفارش به دولت را به حساب طول بحران بهداشت و درمان.

که مسئله حل نشده باقی مانده است اما دولت تصمیم گرفت برای فشار به جلو با یک شنبه نشسته عوام به هر حال. لیبرال ها امیدوارم که محافظه کاران مانند همه دیگر احزاب موافق به تصویب دستمزد یارانه لایحه به سرعت و در ادامه جداگانه بحث در دراز مدت موضوع چگونه مجلس باید تابع در طول بحران.

ترودو است حاکی است که او سوغات مجازی نشست عوام که اجازه می دهد بیشتر نمایندگان مجلس از تمام نقاط کشور برای شرکت و نگه داشتن عوام کارکنان امن تر است.

برای شنبه نشسته فقط 32 نمایندگان مجلس — در درجه اول در رانندگی فاصله از پایتخت و نسبت به سهم هر یک از طرفین از کرسی — به در اتاق.

Scheer پیشنهاد کرده است که مشابه تنظیم به صورت منظم نشست چهار روز در هفته رفتن به جلو.

برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 و مطابق با توصیه های بهداشتی که همه کانادایی ها باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است مجلس موکول شده است از مارس 13.

آن را به یاد می آورد برای یک روز و دو هفته پیش به تصویب اولین مرحله از کمک های اضطراری به کانادایی ها و کسب و کار.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 10 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de