ترودو می گوید ایالات متحده از آن خواهد بود یک ‘اشتباه’ برای قرار دادن نیروهای خود در مرز کانادا

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو گفت: او گفته است که ایالات متحده آن را یک “اشتباه” آنها را به سمت سربازان در نزدیکی مرز کانادا.

“ما ابراز کرده اند به ایالات متحده است که این امر می تواند یک اشتباه به سمت سربازان در نزدیکی مرز کانادا و ما قطعا امیدواریم که آنها در حال رفتن به رفتن را از طریق با آن گفت:” ترودو.

او گفت: مذاکرات در اطراف “بسیاری از مسائل” مربوط به کانادا و امریکا مرزی ادامه دارد و افزود که او خواهد شد به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر در زمانی که او آن را.

منابع تایید به اخبار CTV در روز پنج شنبه که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در مورد امکان beefing تا نظامی خود را از حضور در کانادا-مرز ایالات متحده با هدف کمک به نگهبانان مرزی در تلاش خود را برای گرفتن نامنظم crossers.

وال استریت ژورنال گزارش داد بعد از آن که در همان روز که ایالات متحده در حال کاهش یافته است این پیشنهاد در واکنش به کانادا نگرانی هر چند ترودو را تایید نمی کند که به این مورد زمانی که خواسته به طور مستقیم در روز جمعه. نخست وزیر گفت که دو کشور “در ادامه به تعامل نزدیک” در مورد مسائل مربوط به مرز.

پس از این ایده برای اولین بار به وجود آمد معاون نخست وزیر Chrystia Freehand نیز آوازی در مخالف است.

“کانادا به شدت مخالف این ایالات متحده پیشنهاد و ما را ساخته اند که مخالفان بسیار روشن به ما همتایان آمریکایی و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار” Freeland گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان هیل پنج شنبه.

“در پایان روز هر کشور خود را طول می کشد تصمیم گیری, اما ما مهم است ارزش مشارکت و ما در حال ساخت بسیار روشن کانادا موقعیت.”

در حالی که دولت آمریکا تا به حال تن به تن این ایده به عنوان یک روش افزایش دغدغه های نامنظم مرز crossers اعداد نشان می دهد که نامنظم گذرگاه های مرزی از کانادا به ایالات متحده هستند و نه یک پدیده مکرر.

با توجه به یک 2019 گزارش از ان بی سی نیوز, آمار منتشر شده از سوی گمرک و حفاظت از مرزها نشان داد 963 نفر دستگیر شدند در حالی که عبور غیر قانونی از کانادا به ایالات متحده آمریکا در سال 2018 است. این بود که یک چشم انداز مثبت از سال 2017, زمانی که 504 نفر دستگیر عبور غیر مجاز از مرز به آمریکا از کانادا.

در ضمن کانادا چهره بسیار بالاتر از نرخ نامنظم گذرگاه های مرزی از ایالات متحده است. با توجه به مهاجرت و پناهندگان کانادا از فوریه تا دسامبر 2017, کانادا دریافت 18,059 ادعای پناهندگی از نامنظم مرز crossers. در سال 2018 این تعداد افزایش یافت و به 20,603.

کانادا سخت تر است مرز خود را با ایالات متحده بسته شدن آن به همه اما ضروری سفر. این بدان معناست که بیشتر خرید و یا سفرهای توریستی بین دو کشور اما سفر را می توانید در ادامه زمانی که مربوط به کار و یا لازم برای حمل و نقل کالا ،

ترودو در روز پنج شنبه گفت که دولت “ادامه خواهد داد برای تنظیم” این اقدامات به عنوان وضعیت گستراند.

“ما خواهد شد و در ادامه به دنبال بهترین مشاوره از جامعه علمی در انجام آنچه لازم است برای حفظ کانادایی امن به عنوان یک اولویت” ترودو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو