تورنتو — نخست وزیر جاستین ترودو به لغو سفر برنامه ریزی شده خارج از کشور در اعتراض به خفه کردن راه آهن سفر در سراسر کشور.

دفتر نخست وزیر را تایید یکشنبه شب که ترودو باقی خواهد ماند در کانادا در دوشنبه پرش دو روز سفر به باربادوس است که در طی آن او برنامه ریزی شده برای تضمین حمایت از کارائیب رهبران کانادا پیشنهاد به زمین یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد.

“پس دولت تلاش های مداوم به آدرس زیرساخت اختلالات در سراسر کشور, نخست وزیر تشکیل خواهد شد این حادثه واکنش گروه فردا به بحث در مورد گام های رو به جلو” سازمان بنادر و دریانوردی نوشت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

اولویت ما باقی می ماند ایمنی و امنیت از همه کانادایی ها و حل و فصل سریع این موضوع برای بازگرداندن خدمات در سراسر سیستم راه آهن مطابق با قانون است.”

ترودو بازگشت به کانادا اواخر جمعه پس از گذراندن یک هفته در اتیوپی کویت سنگال و آلمان که در آن او با حضور در کنفرانس امنیتی مونیخ.

او صرف تعطیلات آخر هفته در جلسات خصوصی در اتاوا با توجه به عمومی خود را برنامه.

حداقل برخی از کسانی که در جلسات لمس در جریان تظاهرات در حمایت از مرطوب’suwet’en ملت و اپوزیسیون درون جامعه که به این طرح در حال حاضر برای گاز طبیعی خط لوله گاز در شمال B. C.

بومی خدمات وزیر مارک میلر گفت: CTV سوال دوره در روز یکشنبه که او صحبت کرده بود به ترودو هر دو قبل و بعد از نه ساعت در جلسه با Mohawk اولین کشور عضو در Tyendinaga, Ont. در روز شنبه.

اعتراض بعدی به یک خط راه آهن در Tyendinaga, Ont., منجر به CN راه آهن توقف آن خدمات حمل و نقل در شرق کانادا و از طریق راه آهن انجام همین کار را برای همه مسافر خدمات در سراسر کشور است.

نخست وزیر ترکیه تایید کرد که کانادا نشان داده خواهد شد در کارائیب وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین در ترودو جا.

بیشتر به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو