تورنتو — نخست وزیر جاستین ترودو خود منزوی پس از همسرش سوفی Gregoire ترودو شروع برگزاری نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم پس از بازگشت از تعامل زبان در انگلستان

با توجه به بیانیه ای از دفتر نخست وزیری او بلافاصله به دنبال توصیه های پزشکی پس از توسعه علائم و کم تب اواخر روز چهارشنبه.

او در حال آزمایش است برای COVID-19 ویروس. هر دو او و نخست وزیر خود منزوی در خانه در حالی که در انتظار او نتایج آزمون.

“مشاوره دکتر را به نخست وزیر این است که برای ادامه فعالیت های روزانه در حالی که خود نظارت او داده است که برگزاری نمایشگاه هیچ علائم خود را. اما از فراوانی از احتیاط نخست وزیر است که امید بستن به خود منزوی و کار از خانه تا دریافت سوفی نتایج” خواندن بیانیه ای.

“نخست وزیر را صرف روز در جلسات تماس های تلفنی و جلسات مجازی از جمله صحبت با دیگر رهبران جهان و پیوستن به ویژه COVID-19 کابینه کمیته بحث و بررسی است.”

این حادثه را مجبور به لغو یک جلسه در شخص از کانادا برای اولین بار وزیران.

به سازمان بنادر و دریانوردی می گوید ترودو و معاون نخست وزیر Chrystia Freeland صحبت خواهد کرد با وزیران از طریق تلفن به بحث در مورد کانادا COVID-19 اقدامات پیشگیری.

NDP رهبر Jagmeet سینگ همچنین نشان داد پنج شنبه که او خود منزوی پس از سقوط بیمار است.

“من شده اند در تماس با یک پزشک و آنها باور نمی کنم من باید نشانه های سازگار با COVID19. اما توصیه این است که برای من برای محدود کردن تماس با مردم تا زمانی که من احساس بهتر” او هنوز توییتی.

“همه ما در تماس با بسیاری از مردم که ممکن است در معرض بیماری – ما مطمئن شوید که ما در حال انجام اقدامات برای محدود کردن فرصت است که ما آنها را آلوده.”

این آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) است که کارگردانی هر کانادایی علائم به منزوی کردن خود در منزل و اجتناب از تماس با دیگران است.

هر کسی که نمی علايم اما تا به حال در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس– داشتن شده است در تماس نزدیک با فردی که بیمار است به عنوان مثال– است که خواسته برای ورود به یک “داوطلبانه صفحه اصلی قرنطینه” نیز شناخته شده به عنوان “خود-انزوا.”

به تاریخ کانادا است 140 موارد تایید شده از رمان coronavirus. هفده موارد جدید اعلام شد در انتاریو پنج شنبه همراه با چهار مورد جدید در کبک و اولین presumptive موارد در منیتوبا و ساسکاچوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو