-دانشگاه به دنبال مشاوره از مارک کارنی در طرح بهبود اقتصادی

…اتاوا نخست وزیر جاستین جاستین جاستین به دنبال بانک سابق کانادا فرماندار مارک کارنی برای کمک به حرکت به کشور خارج از رکود اقتصادی COVID-19، CTV اخبار تایید کرده است.

نگو اقتصاددان دیرینه را به عنوان یک “مشاور غیررسمی” در طرح بهبود همه گیر دولت، به عنوان BNN / بلومبرگ برای اولین بار گزارش کرد. او همچنین به دنبال مشاوره از مایکل Sabia، رئیس جمهور سابق و مدیر عامل شرکت Caisse de dépôt et placement du Québec، غول صندوق بازنشستگی مستقر در کبک است.

تلاش نخست وزیر برای جلب تخصص در خارج از دایره داخلی خود پس از افشاگری هایی که بیل مورنئو وزیر دارایی قبول سفر پرداخت شده از خیریه ما – سازمان انتخاب شده برای رول کردن برنامه اعطای دانش آموز در حال حاضر متوقف شده است – و روابط نزدیک خانواده به خیریه است. او در حال حاضر توسط کمیسر اخلاق تحت بررسی است.

همچنین اخبار ترسناک ی را دنبال می کند که کسری تخمینی فدرال برای سال های 2020-21، 343.2 میلیارد دلار خواهد شد که در تصویر فوری مالی لیبرال جولای جزئیات آن را می شکند. بسیاری از برنامه های حمایتی دولت، از جمله سود پاسخ اضطراری کانادا، در ماه اوت مرحله خارج خواهد شد ترک بسیاری از کسب و کار های مبارزه و کانادایی های بی کار تعجب آنچه اتفاق خواهد افتاد.

کارنی از زمان ترک جدیدترین سمت خود به عنوان فرماندار بانک مرکزی انگلستان در ماه مارس، نقش فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور آب و هوایی و امور مالی را به خود اختصاص داده است.

او در سال ۲۰۱۳ در زمانی که اقتصاد بریتانیا در حال شار بود، در حال حاضر در حال شار بود و این کشور برای امکان خروج از اتحادیه اروپا آماده شده بود، اواتاوا را به لندن ترک کرد.

قبل از آن، او در سال ۲۰۰۸ در زمان نخست وزیری سابق استفان هارپر به عنوان رئیس بانک مرکزی کانادا منصوب شد و به هدایت کانادا از فروپاشی مالی جهانی کمک کرد.

در ماه ژوئن، او اعلام کرد که در حال نوشتن کتابی در مورد ایجاد اقتصاد پس اکیداً قابل تنظیم تر با عنوان “ارزش(ها): ساختن یک دنیای بهتر برای همه است” که قرار است بهار آینده منتشر شود.

با یک فایل از مطبوعات کانادا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>