OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: آن زمان گذشته برای حل و فصل در سراسر کشور محاصره و تنش بیش از یک British Columbia پروژه خط لوله است و درخواست تظاهرکنندگان برای تعامل با دولت او به دنبال یک راه حل است.

صحبت کردن در مجلس عوام صبح روز سه شنبه نخست وزیر هشدار داد که یک مسیر رو به جلو نمی تواند به راحتی یافت می شود اما می گوید هر کس سهام در گرفتن این حق است.

او گفت: اعتراضات جدی هستند و یک لحظه بحرانی برای کشور است.

ترودو است تحت فشار برای پایان دادن به این محاصره که او می گوید او می خواهد به انجام به سرعت اما مسالمت آمیز است.

ارثی ستاد در مرطوب’suwet’en اول ملت مخالفت طبیعی-خط لوله گاز از طریق قلمرو سنتی خود را هر چند آن را دریافت تاییدیه از انتخاب گروه شوراها.

پس RCMP نقل مکان کرد در اجرای دستور و حفظ ارثی ستاد و حامیان آنها به دور از خط لوله worksites تظاهرات توسط مردم بومی و هواداران باید تعطیل CN شبکه ریلی در شرق کشور کانادا به حالت تعلیق بیشتر از طریق راه آهن مسافری خدمات و به طور موقت مسدود شده و ترافیک در خیابان ها و پل ها و در بنادر در شهرهای متعدد.

ترودو گفت: مردم ناراحت هستند و صبر و شکیبایی است که در حال اجرا کوتاه

“ما نیاز به پیدا کردن یک راه حل است و ما نیاز به پیدا کردن آن در حال حاضر,” او گفت:.

ترودو گفت که او به طور رسمی خود را گسترش دست دولت در مشارکت و اعتماد به بومی شدند.

مخالفت محافظه کار رهبر اندرو Scheer پاسخ داد که ترودو بیان شد یک پاسخ ضعیف و یک شکست از رهبری است. وی از نخست وزیر برای محکوم کردن آنچه Scheer به نام رادیکال سیاسی ،

پاسخ و heckling در مجلس عوام آمد ساعت پس از ملی رئیس مجلس از سازمان ملل خواستار آرامش و گفتگوی سازنده برای کاهش تنش است.

ملی رئیس پری بللگرد به خبرنگاران گفت: در اتاوا است که دولت ها و صنعت باید به زمان و فضا برای کار با مرطوب’suwet’en مردم است.

بللگرد گفت او صحبت کرده است با همه طرف های درگیر برای پیدا کردن یک راه رو به جلو است.

“ما می گویند ما می خواهیم به ده-تشدید می شود و ما می خواهیم گفت و گو” او گفت:.

“و من می گویم مردم ما اقدام هستند زیرا آنها می خواهند برای دیدن عمل — و زمانی که آنها را ببینید مثبت عمل توسط بازیکنان کلیدی هنگامی که آنها را ببینید یک تعهد به گفت و گو برای رسیدگی به این وضعیت دشوار مردم پاسخ خواهد داد در راه مثبت.”

روسای دیگر صحبت کردن در کنار بللگرد صبح روز سه شنبه پیشنهاد کرد ممکن است زمان را به وضعیت صلح آمیز نتیجه گیری و پایین آوردن محاصره است.

بومی-روابط وزرای هر دو فدرال و در B. C. به دنبال دیدار با رهبران بریتیش کلمبیا برای اولین بار سازمان ملل در به امید پیدا کردن یک راه حل است.

و در این شب مجلس عوام برگزار خواهد شد اضطراری بحث در مورد این مسئله پس از دموکرات ها و بلوک Quebecois با موفقیت لابی سخنران آنتونی روتا.

احزاب می خواهند فرصتی برای بحث و از دولت سوال در مورد راه بندان.

همچنین روز سه شنبه از طریق اعلام این انتظار به سر نسبی خدمات مسافر شنبه بین اتاوا و کبک از جمله توقف در مونترال.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. از 18 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو