تورنتو — نمایندگان مجلس را به مجلس عوام به تصویب قوانین اضطراری با هدف حمایت از کانادایی ها و اقتصاد در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

صحبت از خارج Rideau, کلبه, که در آن او است در خود به انزوا ترودو گفت: مجلس از سر گرفته خواهد سهشنبه در ظهر.

تنها آن تمرکز خواهد شد در عبور از قوانین اضطراری برای اجرای اقدامات دولت در این هفته اعلام کرد از جمله مزایای کانادایی که از کار هستند و افزایش کانادا سود فرزند و بودجه جدید برای تحقیقات به رمان coronavirus.

تمام گفته های محرک اقتصادی شامل 27 میلیارد دلار در مستقیم کمک و $55 میلیارد دلار در مالیات معوق. ترودو گفت که او انتظار قانون جدید به تصویب رسید, در روز و به دنبال اقدامات بیشتری را.

“این فقط یک گام اول است. ما به دنبال در حال حاضر در چه کسانی که در مراحل بعدی هستند به اطمینان حاصل شود که اقتصاد ما این است که قادر به دریافت از طریق این” او گفت.

نخست وزیر و خانواده اش شده اند و در انزوا پس از 13 مارس سوفی Gregoire ترودو آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

انتظار می رود که مجلس سر گرفته خواهد شد فقط به عنوان بسیاری از نمایندگان مجلس در حال حاضر به عنوان مورد نیاز به تصویب قانون و به طور عمده با کسانی که به سفر دور برای رسیدن به اتاوا.

ترودو تشکر احزاب مخالف – که مهمترین آنها هدایت و روشنی از انتقاد از اقدامات دولت در طول همه گیر – برای تلاش های خود را در راه بازگشت از مجلس.

“من می دانم که هم می توانیم کانادایی محافظت از صرفه جویی در شغل و مجموعه زمینه را برای اقتصاد ما به دوباره بجای اول برگشتن پس از این بحران است.”

از صبح روز یکشنبه وجود دارد بیش از 1,300 تایید موارد این ویروس در کانادا از جمله 20 مرگ و میر.

چند استان را شروع کرده اند به اقدامات شدیدتر برای جلوگیری از گسترش ویروس. نوا اسکوشیا یکشنبه اعلام کرد که غربالگری مراکز خواهد بود در تمام بنادر از ورود به استان صبح روز دوشنبه. یک روز زودتر مناطق شمال غربی ممنوع های مسافرت و جزیره پرنس ادوارد اعلام کرد که هر کسی وارد این استان مورد نیاز خواهد بود برای خود جدا برای 14 روز.

بدتر شدن محدودیت ها در چند استان باید درخواست تماس برای دولت فدرال به استناد شرایط اضطراری عمل می کنند که اجازه می دهد برای بهتر سرکوب سفر در داخل کانادا در میان بسیاری از اقدامات دیگر.

ترودو تاکنون کاهش یافته است به تماس یک دولت ملی اضطراری. دوباره پرسید در این مورد روز یکشنبه او پیشنهاد کرد آن را نمی خواهد اتفاق می افتد تا زمانی که مورد نیاز اندازه گیری گسترش گذشته چه استانی و شهری در دولت در حال حاضر قادر به انجام است.

نخست وزیر همچنین تشکر ضروری کارگران که باقی مانده اند در طول این بیماری همه گیر از جمله مراقبت های بهداشتی کارکنان اولین پاسخ دهندگان خرده فروشی کارگران تجاری رانندگان و دیگران.

“می دانم که همه کانادایی ها سپاسگزار برای خدمات خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de