OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو وعده داده است نظامی را در پاسخ به استانی درخواست کمک در دراز مدت مراقبت از امکانات ضربه سخت COVID-19 اما می گوید که اندازه گیری است و یک راه حل کوتاه مدت و کانادا نباید “سربازان مراقبت از سالمندان است.”

ترودو به نظر می رسد آشکار ناراحت کرده و نظرات خود را در طول روزانه, اخبار, کنفرانس در روز پنج شنبه یک روز پس از کبک و انتاریو به طور رسمی درخواست صدها نفر از سربازان برای تقویت خط مقدم مراقبت از کارگران غرق شیوع بیماری در ده ها تن از امکانات.

صحبت کردن به طور مستقیم به افرادی که کار می کنند, زندگی می کنند, و یا عزیزان در چنین امکانات ترودو گفت: “اگر شما عصبانی هستید, نا امید, ترس, شما به این راه احساس. ما می توانیم بهتر انجام دهید. ما نیاز به انجام بهتر. از آنجا که ما در حال شکست ما پدر و مادر ما و پدر بزرگان ما.”

کانادا نیروهای مسلح مستقر 130 پرسنل نظامی هفته گذشته برای کمک به پنج تسهیلات مراقبت دراز مدت در کبک و برنامه ریزان نظامی در حال حاضر ارزیابی آنچه که حمایت از آنها می تواند ارائه دهد و در پاسخ به درخواست های جدید از انتاریو و کبک.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: این استان خواسته است برای 1,000 بیشتر اعضای خدمات. انتاریو برتر داگ فورد می گوید که او نیز خواست برای پشتیبانی از پنج دراز مدت مراقبت از خانه که شده ضربه COVID-19.

“ما زنان و مردان در گام خواهد شد تا با شجاعت و شهامت آنها همواره نشان داده شده است” ترودو گفت.

“اما این است که یک راه حل دراز مدت. در کانادا ما نباید سربازان مراقبت از سالمندان است. رفتن به جلو در هفته و ماه به ما خواهد شد و همه باید برای پرسیدن سوالات سخت در مورد چگونگی آن به این.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 23 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de