ترودو می گوید: او را از خود جدا اعلام جدید برای کمک به موسسات خیریه

تورنتو — سوفی Gregoire ترودو داده شده است لایحه پاک, بهداشت و درمان, اما نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او را همچنان به خود-جدا از آنجا که او نمی تواند رد که او به دست آورد رمان coronavirus از او.

صحبت با خبرنگاران در خارج از Rideau کلبه در روز یکشنبه نخست وزیر گفت: او را به ادامه زندگی و کار در خانه خود را تا زمانی که او هیچ دلیلی برای باور کردن او می توانست در معرض COVID-19 بیش از 14 روز است.

ترودو وارد خود انزوا مارس 12 زیر را تست مثبت برای COVID-19. Gregoire ترودو روز شنبه اعلام کرد که او دریافت کرده بود “همه روشن” از پزشکان. اما آن را به عنوان روشن نیست دقیقا زمانی که این ویروس در سمت چپ بدن او نخست وزیر باقی خواهد ماند و در انزوا.

ترودو روز یکشنبه گفت که او “بسیار خوشحال” است که همسر او پاک شده است. او گفت که او تا به حال گرفته شده فرزندان خود را به نخست وزیر عقب نشینی ملک در Harrington دریاچه.

نخست وزیر همچنین اعلام بودجه جدید برای کمک به سالمندان و کودکان آسیب دیده از COVID-19 بیماری همه گیر.

او گفت: راه متحده کانادا را دریافت 9 میلیون دلار برای توزیع به سازمان های محلی است که می تواند کمک به سالمندان با ارائه موارد به آنها و اتصال آنها را به سازمان های دیگر در حالی که بچه ها به کمک تلفن دریافت خواهد کرد $7.5 میلیون نفر را در بیشتر مشاوران. بیشتر برنامه جامع برای کانادا موسسات خیریه که باید هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند تهدیدی برای بقای خود است و انتظار می رود اعلام کرد در آینده نزدیک.

“ما قول می دهم برای کمک به هر کس از طریق این زمان دشوار” او گفت:.

ترودو نیز خواست کانادایی به در نظر گرفتن چگونه آنها ممکن است قادر به حمایت از موسسات خیریه و حتی از انزوا و احتمالا توسط داوطلب از خانه و یا اهدا.

“فکر می کنم که چگونه شما می توانید به قرض دادن یک دست کمک به دیگران را از طریق این زمان دشوار” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو