OTTAWA — در پی حوادث خشونت بار در نوا اسکوشیا, نخست وزیر جاستین ترودو می گوید از این حیث با تقویت کنترل اسلحه در این کشور است.

“در رابطه با کنترل اسلحه, ما در زمان بسیار جدی تعهدات در انتخابات و حرکت رو به جلو — و در حال حرکت رو به جلو بر روی آنها — برای اطمینان حاصل شود که ما در حال تقویت کنترل اسلحه در این کشور” ترودو گفت: از مراحل Rideau کلبه در روز دوشنبه.

RCMP می گوید حداقل 18 نفر مرده اند به علاوه تیرانداز پس از یک مرد رفت و در داد و بیداد در سراسر Nova Scotia شنبه شب و یکشنبه. به عنوان تحقیقات مربوط به خشونت همچنان مقامات هشدار داده اند که شمار تلفات ممکن است افزایش یابد.

پلیس گفته اند که چه نوع از سلاح تیرانداز استفاده می شود و یا اینکه آیا آن را از نظر قانونی به دست آمده است.

ترودو لیبرال ها مبارزه کرد و در یک وعده به ممنوعیت تفنگ که گفتند در پلت فرم خود را طراحی شده برای تحمیل توده تلفات و هیچ جایی در کانادا است.” این طرح شامل یک بیع متقابل برنامه برای تمام سبک نظامی تفنگ از نظر قانونی خریداری شده در کانادا.

“من می توانم بگویم که ما در آستانه معرفی لایحه ای را برای ممنوعیت حمله-سلاح های سبک در سراسر این کشور قطع شد که این بیماری همه گیر باعث پارلمان را به حالت تعلیق” ترودو گفت.

“ما هر قصد حرکت رو به جلو در که اندازه گیری و به طور بالقوه دیگر اقدامات زمانی که مجلس باز می گرداند.”

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه گفت: دولت در نظر دارد را به جلو هر دو “مقررات و قانون” منع سبک نظامی سلاح های حمله. او همچنین تصریح کرد: دولت تعهد برای قرار دادن دیگر اقدامات پیشگیرانه در محل مانند قوی تر قوانین برای اسلحه سازی و قوانین برای اطمینان از دسترسی به اسلحه گرم معلق است برای کسانی که در حال حاضر یک خطر برای خود و یا دیگران است.

“شده اند وجود دارد بیش از حد بسیاری از حوادث خشونت اسلحه در کشور ما و ما در حال کار سخت را به مطمئن شوید که ما با قرار دادن این اقدامات در جای خود که به طور قابل توجهی کاهش آن حوادث و نگه داشتن مردم امن” بلر گفت.

امنیت عمومی گفت: جدول زمانی برای این قانون نامشخص باقی مانده است با توجه به محدودیت های COVID-19 همه گیر قرار داده شده در مجلس را معمول روند.

“من فکر می کنم ما بسیار روشن تعهد ما به تقویت قوانین اسلحه در این کشور است و ما در حال کار بر روی انجام آن است. واقعی, برنامه, برای آوردن رو به جلو است که قانون که هنوز به تعیین خواهد شد به سادگی از آنجا که ما در زمان نامشخص در مجلس, اما آن را نمی کند به هیچ وجه حاکی از آن است که ما هیچ کمتر متعهد به برداشتن گام های لازم برای حفظ کانادایی امن” بلر گفت.

در ضمن به کانادا قرقره از اخبار این فاجعه سیاستمداران را به خود podiums امروز به قلبی خود را ابراز تسلیت.

لیبرال MP Lenore Zann نشان دهنده Nova Scotia, روش سوارکاری که در آن خشونت صورت گرفت. او گفت: CTV قدرت بازی میزبان اوان جزایر که جامعه در “شوک است.”

“من فکر می کنم این غم تنها فقط شروع به آغاز خواهد شد. و از آن خواهد شد که در امواج غم چون شما به عنوان قبلا ذکر شد, بسیاری از این افراد بود که در بخش های مختلف جامعه و بسیاری از ما متصل هستند” Zann گفت.

“این یک منطقه کوچک و نوا اسکوشیا کوچک استان و همه ما متصل یک راه یا دیگری.”

نخست وزیر ارائه روزانه خود را صبح کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه در میان COVID-19 همه گیر را انتخاب کرد و به جای آن به خود اختصاص کل آدرس به فاجعه است.

“این روز ساخته شده است از همه مشکل تر است چرا که از زندگی با ارزش را از دست داد و همانگونه که از یک فرد” ترودو گفت.

نمایندگان مجلس برگزار لحظه سکوت برگزار شد و در مجلس عوام و پرچم صلح برج در حال پرواز نیمه افراشته تا اطلاع ثانوی در حافظه از قربانیان.

“چگونه می تواند این اتفاق می افتد ؟ ممکن است ما هرگز نمی دانید چرا. اما ما این را می دانند. هیچ کس مرد عمل می تواند به ساخت یک دیوار بین ما و یک روز بهتر — مهم نیست که چگونه شیطان چگونه در فکر و یا چگونه مخرب است. کانادایی ها مهربان و بخشنده است. ما وجود دارد برای هر یک از دیگر و ما با نگاه کردن به یک دیگر. به عنوان خانواده های غمگین از دست دادن یک دوست, همه کانادایی ها ایستاده با آنها” ترودو گفت.

Const. هایدی استیونسون 23 سال کهنه, Nova Scotia RCMP است در میان کسانی که کشته شدند در این حادثه. او صبح روز یکشنبه در حالی که در پاسخ به فعال تیرانداز وضعیت.

رهبر محافظه کار اندرو Scheer گذشت همدردی خود را به همراه استیونسون خانواده زمانی که او خطاب به رسانه صبح روز دوشنبه خواستار حمله “بی معنی.”

“هنگامی که یک تراژدی شبیه به این اعتصاب جوامع گرد هم می آیند به غمگین و راحتی هر یک از دیگر. و با وجود زمان بحران بهداشتی, من امیدوارم که هر کسی که از دست یک دوست یا از طریق خشونت یا از طریق COVID-19 می یابد آرامش و شفا” Scheer گفت.

در صبح روز دوشنبه کنفرانس مطبوعاتی NDP رهبر Jagmeet سینگ اذعان کرد که در جریان همه گیر است که جلوگیری از عزاداران از جمع آوری — اضافه کردن به درد در حال حاضر رویداد ویرانگر.

“از دست دادن زندگی و خشونت بی معنی است همه کانادایی ها در وضعیتی وخیم و عزادار با هم و من می خواهم به ارسال تمام عشق ما و پشتیبانی به نوا اسکوشیا و جامعه Portapique,” سینگ گفت.

“مردم را نمی خواهد بود قادر به گرد هم می آیند و سوگواری به روش معمول ساخت این وحشتناک خشونت بی معنی و رویداد غم انگیز حتی دردناک تر است.”

ترودو همچنین اذعان اضافه شده درد فیزیکی-فاصله اقدامات را برای کسانی که عزادار از دست دادن عزیزان کنار هم اما جدا از هم.

“این چیزی است که ما در حال برخورد با حق در حال حاضر است که شکستگی در بالا از دیگر heartbreaks, و من می دانم که هر کس می خواهد به دنبال راه هایی برای نشان دادن همبستگی خود را بدون قرار دادن بیشتر در معرض خطر جوامع اولین پاسخ ما بهداشت حرفه ای و سالمندان ما,” او گفت:.

نخست وزیر گفت که در برخی از کانادایی ها قادر به نشان دادن حمایت خود را برای این خانواده ها تحت تاثیر این فاجعه وجود خواهد داشت مجازی افروزی در 8 بعد از ظهر در روز جمعه از طریق Facebook گروه “کولچستر حمایت از جامعه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im