تورنتو — با وجود چندین ایالت اضطراری اعلام شده توسط دولت های استانی در سراسر کشور, نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او نمی تواند با استناد ملی یکی فقط رتبهدهی نشده است.

ترودو گفت: دولت فدرال است که به دنبال در یک آرایه وسیعی از اقدامات برای پاسخگویی به رشد بهداشت و درمان اضطراری و آنها نیست “حذف از جدول” هر گزینه.

“در این زمان ما نمی بینیم فدرال شرایط اضطراری عمل به عنوان یک ابزار ضروری امروز اما ما در ادامه نگاهی به وضعیت ما را به تصمیم گیری بر اساس بهترین توصیه های علوم,” او گفت: خبرنگاران جمع در خارج از Rideau کلبه در اتاوا در روز شنبه که در آن او شده است در خود به انزوا تنها بیش از یک هفته است.

فدرال شرایط اضطراری عمل می کنند که به طور رسمی شناخته شده به عنوان جنگ قانون اقدامات را دولت “قدرت فوق العاده ای” برای اطمینان از ایمنی و امنیت از کانادایی ها در طول یک اورژانس ملی.

این قدرت می تواند شامل تنظیم و یا منع سفر در داخل کانادا, تخلیه های از بین بردن و یا requisitioning, اموال شخصی, سفارش مردم به ارائه خدمات ضروری تنظیم توزیع کالاهای اساسی و خدمات ساخت اورژانس پرداخت و جبران خسارت و تحمیل جریمه و حبس برای هر کسی که contravenes سفارشات.

وقتی پرسیده شد که چه دولت فدرال به دنبال قبل از اعلام وضعیت اضطراری ترودو پاسخ داد که مسئله کلیدی است که تعیین اینکه آیا وجود دارد چیزهایی که آنها نیاز به قادر به انجام این است که آنها نمی تواند انجام دهد تحت مقررات موجود.

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im