ترودو رهبران G20 به مشورت در واکنش بین المللی به COVID-19 همه گیر

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو را مشورت امروز با رهبران اقتصادهای بزرگ دنیا در مورد تاثیر جهانی از COVID-19 بیماری همه گیر.

او خواهید بود در یک ویدئو کنفرانس با رهبران G20 که انتظار می رود به بحث در مورد هماهنگی تلاش های بین المللی برای جلوگیری از ویروس ها و کوسن ضربه ویرانگر به اقتصاد جهان.

او همچنین انتظار می رود برای استفاده روزانه خود را در کنفرانس خبری در خارج از محل اقامت خود را, جایی که او همچنان در انزوا پس از خود مبتلا شد COVID-19 به برجسته کردن میلیاردها دلار ارزش مستقیم کمک های مالی دولت فدرال ارائه برای کمک به کانادایی ها و کسب و کار آب و بحران است.

قانون تصویب $52 میلیارد دلار از کمک های مالی و یکی دیگر از $55 میلیارد دلار از مالیات deferrals تصویب شد شنبه توسط مجلس اما پول نمی خواهد در واقع شروع جریان برای یکی دیگر از چند هفته.

دولت امیدوار است برای شروع ارائه کانادا واکنش اضطراری بهره مند — 2000 $در هر ماه تا چهار ماه برای هر کسی که بدون درآمد باقی مانده با توجه به همه گیر — توسط 6 آوریل.

اقدامات دیگر مانند افزایش موقت به کانادا کودک بهره مند هستند و انتظار می رود تا زمانی که ممکن است برای رسیدن به کانادایی’ جیب.

ترودو و دولت او در حال حاضر برنامه ریزی و تلاش برای انتشار جدید اقدامات و اطلاع کانادایی ها در مورد چگونه به آنها اعمال می شود.

امروز نیز اولین روز کامل است که در آن اجباری 14 روز در قرنطینه برای همه مسافران پس از رسیدن در کانادا خواهد بود ،

ترودو شد و در ادامه خود انزوا چهارشنبه 14 روز برای او و سه فرزندش بعد از همسرش سوفی Gregoire ترودو به نمایش گذاشته علائم این بیماری است.

او گفت: نه او و نه خود کودکان و نوجوانان در حال برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم هستند اما در ادامه به دنبال مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 26 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو