ترودو برگزار Incident Response گروه در میان محاصره دستگیری

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اتحاد تشکیل خود Incident Response گروه به بحث در مورد زمان محاصره به عنوان استان انتاریو پلیس حرکت در یک موهاک محاصره در Tyendinaga, Ont.

چندین نفر دستگیر شده اند در اعتراض سایت پس از محاصره بود و نه برچیده قبل از پایان مهلت اولیه که OPP برخاستیم و با توجه به معترضان به عنوان یک گزینه برای جلوگیری از اتهامات عنوان شده علیه.

این حادثه واکنش گروه شامل ارشد کابینه وزیران که مربوط به اوراق بهادار را به محاصره موضوع است.

“ما متعهد به آشتی و ما متعهد به نشستن و داشتن یک گفت و گو بیش از این مشکل خاص وجود دارد که در حال حاضر با مرطوب’suwet’en اما در همان زمان سنگر تا به حال به پایین آمده چرا که با داشتن آن بود اثر عمیقی در اقتصاد” وزیر حمل و نقل مارک Garneau گفت: به عنوان او را از پا خارج این جلسه در روز دوشنبه.

معترضان اعتراض کردهاند در کنار خطوط راه آهن در نزدیکی Belleville, Ont. در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در مخالفت با پیشنهاد ساخت یک خط لوله گاز از طریق خاک خود در شمال B. C. دیگر محاصره فنر در سراسر کشور است.

این محاصره باعث شده راه آهن لغو شد که به نوبه خود مختل حمل و نقل کالا و باعث از طریق راه آهن به صدور موقت اخراج اعلامیه “نزدیک به” 1000 کارکنان.

CN راه آهن نیز گذاشته نزدیک به 450 کارگر در عملیات خود در شرق کانادا پس از لغو بیش از 400 قطار در هفته گذشته به علت محاصره.

صحبت های خارج از سپاه پاسداران نشست عمومی ایمنی وزیر بیل بلر گفت: او معتقد بود که پلیس قضایی در حال “انجام کار” و اضافه کرد که دولت “اجازه دهید آنها را از ادامه انجام کار خود را.”

“ما به هیچ وجه به خطر انداختن تعهد ما به آشتی دستور کار است اما در همان زمان تاثیر این راه آهن اختلالات و موانع غیرقابل دفاع است, آن را نمی تواند ادامه دهد آن را نمی تواند باقی بماند آن را کاملا ضروری است که کسانی که در سنگر پایین آمده و راه آهن خدمات از سر گرفته شود” بلر گفت.

واکنش های سیاسی شروع به ریختن حتی قبل از اینکه شایعات از زمان اجرای قانون و حرکت در شناخته شده بود. یکشنبه شب NDP رهبر Jagmeet سینگ در زمان به توییتر برای ابراز نگرانی خود را در مورد اجرای قانون و عمل است.

“گزارش داد که پلیس در حال حرکت در Tyendinaga Mohawk قلمرو فوق العاده نگران کننده است. اقدام پلیس است راه را برای د-تشدید این” سینگ گفت: در یک صدای جیر جیر.

“جاستین ترودو بی پروا نظرات و امتناع از دیدار با ساخت این وضعیت بدتر است.”

در ضمن در نامه هایی در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه موهاک مردم در Tyendinaga به نام برای حل و فصل سریع به این موضوع.

“است که همیشه وجود داشته و همچنان به عنوان یک تمایل از Tyendinaga Mohawks به بحث در مورد استراتژی خروج از CN راه آهن اصلی خط می کشند ،

“ما می خواهیم به یاد که ما هرگز جسمی مانع آهنگ و ما در صلح آمیز همبستگی خود را با مرطوب’suwet’en.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>