ترودو اعطا با وزرای کابینه به عنوان راه آهن محاصره ادامه

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو در مذاکرات بیش از آخر هفته با وزرای کابینه فدرال به عنوان معترضان مخالف یک پروژه خط لوله در بریتیش کلمبیا در ادامه به توقف قطار خدمات در سراسر نقاط کشور.

ترودو سخنگوی شانتال Gagnon گفت: نخست وزیر در حال حاضر صحبت به معاون نخست وزیر Chrystia Freeland, وزیر حمل و نقل مارک Garneau عمومی ایمنی وزیر بیل بلر و کارولین بنت وزیر برای تاج-بومی روابط.

Gagnon گفت: بومی خدمات وزیر مارک میلر نیز در جریان ترودو در مورد ساعت-طولانی جلسه روز شنبه با نمایندگان Mohawk اول کشور در نزدیکی Belleville, Ont., که در آن یک راه آهن محاصره تعطیل کرده است قطار خدمات در سراسر بسیاری از شرق کانادا.

Gagnon آشکار نیست چه میلر گفت: نخست وزیر و گفت: دولت با ارائه به روز رسانی به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.

میلر گفت: در طول یک ظاهر در CTV را “سوال دوره” سیاسی نشان می دهد در روز یکشنبه که او معتقد است یک راه حل صلح آمیز می توان به عنوان او با اشاره به Oka و Ipperwash بحران به عنوان دلیل برای گفت و گو بهتر است بیش از مداخله پلیس.

این ترودو دولت انتقاد شده است برای انجام بیشتر برای پایان دادن به محاصره و ساخته شده اند که در اعتراض به ساحلی GasLink پروژه در شمال B. C. که بخشی از $40 میلیارد LNG کانادا صادرات پروژه در Kitimat.

Tyendinaga رئیس دونالد Maracle گفت که او درگیر در مذاکرات روز شنبه و کاهش یافته بود. اعضای اولین کشور در محاصره کاهش یافته بود.

یک سخنگوی میلر گفت که او در دسترس نیست برای مصاحبه در روز یکشنبه.

پس از جلسه با اعضای Tyendinaga Mohawk اول ملت در شنبه میلر گفت: “متوسط پیشرفت” ساخته شده بود, اما او نمی خواهد استادانه درست شده.

“ما آشکارا صحبت رک و پوست کنده به شدت در زمان و گاهی با طنز. وجود دارد خیلی بیشتر کار انجام شود,” او گفت:.

میلر گفت: تمرکز بحث بر روی گاز خط لوله که عبور مرطوب’suwet’en خاک در بریتیش کلمبیا است و مخالف خود را ارثی ندارند. اما او گفت: دیگر مسائل به وجود آمد و همچنین بدون رفتن به جزئیات در چه چیز دیگری مطرح شد.

“مسائل اساسی وارد نیست دیروز آنها بوده ام در حال حاضر در این جامعه برای صدها سال.”

اعضای Gitxsan اول کشور به طور موقت در زمان پایین راه آهن محاصره نزدیک Hazelton, B. C., پنج شنبه در انتظار یک پیشنهاد ملاقات با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد استانی و دولت فدرال.

روز یکشنبه نخست وزیر ترکیه تایید کرد تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت در دسترس خواهد بود به عنوان به زودی به عنوان ترتیبات برای جلسه ساخته شده است. B. C. بومی روابط وزیر اسکات فریزر گفت: نمایندگی استانی دولت است.

اما در حالی که مذاکرات ارائه شده است که به عنوان یک جلسه مشترک با Gitxsan و مرطوب’suwet’en ستاد به شرکت در گفت و گو چگونه بنبست بیش از خط لوله توسعه به وجود آمد یک مرطوب’suwet’en ارثی رئیس قبیله می گوید رهبران خود را اولین کشور تنها شرکت به عنوان شاهد.

Na’moks که او نیز می رود جان Ridsdale گفت: در این جلسه پیشنهاد شد با همسایه Gitxsan و مرطوب’suwet’en ستاد برنامه ریزی شده به افتخار دعوت.

“ما باید تمایل به حرکت رو به جلو و مثبت ما هنوز که در قلب ما,” او گفت: روز شنبه در حالی که با اضافه کردن مرطوب’suwet’en روسای نمی خواهد تکان دادن در خط لوله.

“پاسخ ما را در حال رفتن به تغییر. خط لوله اتفاق نمی افتد در خاک ما است.”

راه بندان در حمایت از مرطوب’suwet’en در سراسر کشور باید قطع هر دو مسافر و حمل و نقل ریلی از جمله رفتن خدمات حمل و نقل بین تورنتو و باری تحت تاثیر قرار در روز شنبه.

CN به دست آمده از دستور دادگاه برای پایان دادن به تظاهرات در نزدیکی بلویل در فوریه. 7 اما استان انتاریو پلیس باید اجرا آن است.

این شرکت به دست آمده تازه دستورات توقف سه محاصره تاسیس در شبکه های خود در روز شنبه-دو در Vaughan, Ont., و یکی در ونکوور.

یک دستور در B. C. اجرا شد در اوایل این ماه توسط RCMP به ساحلی GasLink دسترسی به یک کار سایت برای این خط لوله است. بیش از دو دوجین از معترضان دستگیر شدند برای امتناع از اطاعت آن است.

ساحلی GasLink امضا توافق نامه با تمام 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله. اما مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ادعا به عنوان گسترده ای 22,000-مربع-کیلومتر مساحت و می گویند گروه شوراهای فقط باید اقتدار بر زمین ذخیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>