ترودو مرتکب $850 میلیون دلار برای مبارزه جهانی علیه COVID-19

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید که کانادا کمک $850 میلیون دلار برای مبارزه جهانی علیه COVID-19 و تعهد او صبح روز دوشنبه طی مجازی اجلاس جهانی متمرکز بر افزایش بودجه برای تحقیق و توسعه واکسن و درمان های مرگبار تنفسی ویروس.

او انتظار می رود به صحبت بیشتر در مورد این تعهد در آدرس خود را به کانادایی ها در خارج Rideau کلبه در 11:30 a. m. ET.

پیوستن به این رویداد مالی نخست وزیر برجسته که به تاریخ دولت فدرال متعهد شده است بودجه را به داخلی های مختلف تلاش های تحقیقاتی است که کمک خواهد کرد یافته های خود را به تلاش جهانی.

این شامل کمک های مالی برای زندگی در کانادا, علوم شرکت ها و سازمان بهداشت جهانی را درمان آزمایش و همچنین به عنوان ایجاد “استراتژی برای مقابله با اطلاعات غلط ننگ و ترس” با توجه به بیانیه دولت.

“هنگامی که طوفان می آید مردم تمایل به می خواهید به سرپا ایستادن کردن با دوستان خود را با خانواده های خود و صبر کنید تا آن ضربات بیش از, اما ما نمی توانیم خودمان جدا نمی توانیم امید است که هر کس دیگری می کند و در حالی که ما مراقبت از خودمان ما نیاز به مراقبت از خود و مراقبت از بقیه جهان نیز هست. مراقبت از خودمان را با در نظر گرفتن مراقبت از بقیه جهان. این واقعا یک لحظه برای رهبری جهانی,” ترودو گفت.

ترودو در آنلاین جهانی حمایت کنفرانس در کنار دیگر رهبران جهان که در حال جمع آوری پول برای پیدا کردن راه حل برای رمان coronavirus که در حال حاضر آلوده بیش از 3.5 میلیون نفر و زخمی شدن نزدیک به 248,000 مردم در سراسر جهان است.

در کانادا در حال حاضر وجود دارد 59,474 تایید COVID-19 موارد و 3,682 مرگ و میر.

هدف از این رویداد به افزایش 7.5 میلیارد یورو — $8 میلیارد دلار برای پوشش چه اتحادیه اروپا می گوید که “جهانی کمبود بودجه” در مصلی. از زمانی که ترودو اضافه شده در کانادا, سهم, سازمان ملل در سراسر جهان متعهد شده بود 3.5 میلیارد یورو رسید. بودجه ارائه خواهد شد به چندین بهداشت جهانی سازمان.

“جهان امروز مواجه با یک ویروس است که می گذرد کشورها و قاره ها, شکستن را به خانه های ما و قلب ما. این ویروس باعث شده است که ویرانی و درد در تمام گوشه و کنار جهان, قفل کردن ما دور از مردم ما عشق و شادی از چیزهایی که ما معمولا فراموش و دیدنی از مکان های ما خواهید بود” می خواند بیانیه ای از شورای اروپا که سازمان livestreamed حمایت کنفرانس.

“این فداکاری و تلاش های قهرمانانه پزشکی و مراقبت کارکنان در سراسر جهان کمک کرده اند و ما در خم این روند در بسیاری از نقاط جهان است. در حالی که برخی از آنها با احتیاط در حال ظهور از مستند دیگران هنوز هم در انزوا و دیدن روزانه خود را اجتماعی و اقتصادی زندگی به شدت محدود” بیانیه ادامه می دهد.

در تلاش برای جمع آوری اعانه است که بر محور این ایده که همه کشورها باید خطر در کنترل گسترش و در نهایت پیدا کردن یک راه موثر درمان یا واکسن زیرا تا آن زمان هیچ کشوری نمی تواند اما این بیماری همه گیر در پشت آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de