ویگن خواستار پایت ‘عالی’ فرماندار کل ، می گوید هیچ برنامه ای برای جایگزینی او

اتاوا — جاستین ژوستاین نخست وزیر این کشور به دفاع از دولت درگیر ژنرال جولی پایت آمده است و می گوید کانادا نماینده ای «عالی» برای ملکه دارد و اکنون زمان جایگزینی فضانورد سابق نیست.

این نظرات به دنبال ادعاهایی مبنی بر اینکه کارمندان دفتر پایت در رایداو هال مورد آزار و اذیت محل کار قرار گرفته اند و همچنین گزارش هایی مبنی بر اینکه او از زمانی که در اکتبر ۲۰۱۷ به عنوان فرماندار کل انتخاب شد، هزینه های فوق العاده مختلفی را متحمل شده است.

در پاسخ به سوالی در مورد جایگزینی پایت در حالی که در RED FM’s The Harjinder Thind Show ظاهر می شود، گفت: ما در حال حاضر یک فرماندار کل عالی داریم، و من فکر می کنم در بالای بحران COVID، هیچ به هیچ بحران قانون اساسی نگاه نمی کند.

نخست وزیر در ادامه اشاره کرد که دولت فدرال به تازگی یک شرکت مشاوره ای را به گزارش های مربوط به یک محیط کاری سمی در رایداو هال استخدام کرده است، اما اضافه کرد که وقتی صحبت از جایگزینی پایت می شود، «این چیزی نیست که ما در حال حاضر در حال تامل هستیم.»

دفتر شورای پریوی در این هفته فاش کرد که شرکت مشاوره پنج نفری برای انجام تحقیقات شخص ثالث در مورد ادعاهای مربوط به آزار و اذیت محل کار در دفتر فرماندار کل استخدام شده است.

پنج نفری یک بار در هفت سال پیش فراخوانده شد تا مسائل درون واحد حفاظتی RCMP را برای استفان هارپر نخست وزیر وقت بررسی کند. همچنین مشکلات سناتور سابق دون مردیت را بررسی کرد.

یک اطلاعیه آنلاین در مورد این ترتیب گفت پنج نفری با کارمندان فعلی و سابق در رایداو هال مصاحبه خواهد کرد تا آنها توانند تجربیات خود را به اشتراک بگذارند، و گزارش نهایی در پاییز به دومینیک لبلانک وزیر امور بین دولتی ارائه خواهد شد.

پایت همچنین در حالی که سعی می کنند دقیقاً مشخص کنند چه رفتارهایی نگرانی هایی از یک محل کار سمی ایجاد می کند، و چه کسی درگیر بوده است، با مشاوران ملاقات خواهد کرد.

گزارش های CBC ادعا کرده اند که پایت کارمندان را تحقیر و علناً تحقیر کرده و برخی را به اشک کاهش داده یا باعث ترک آن ها شده است. مسائل قبلی با محیط کار در رایداو هال در بررسی های کارکنان گزارش شده توسط مجله ماکلین مطرح شد.

گزارش های اخیر تر باعث شد تا دفتر شورای پریوی بررسی محل کار را آغاز کند که خود پایت در بیانیه ای از آن استقبال کرد که افزود او در مورد این ادعاها «عمیقاً نگران» است.

این گزارش توسط مطبوعات کانادا برای اولین بار در ۲ سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو