ترودو خواستار حل مسالمت آمیز’ در میان محاصره دستگیری

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو هنوز خواستار “حل و فصل مسالمت آمیز” به عنوان پلیس استان انتاریو نقل مکان کرده اند در یک موهاک محاصره در Tyendinaga, Ont.

“ما هنوز در مسیر آشتی, ما نیاز به یک راه حل صلح آمیز و ما در حال ادامه کار نسبت به” ترودو گفت: تنها چند ساعت پس از برگزاری خود Incident Response گروه به بحث در مورد زمان محاصره است.

چندین نفر دستگیر شده اند در اعتراض سایت پس از محاصره بود و نه برچیده قبل از پایان مهلت اولیه که OPP برخاستیم و با توجه به معترضان به عنوان یک گزینه برای جلوگیری از اتهامات عنوان شده علیه.

این حادثه واکنش گروه شامل ارشد کابینه وزیران که مربوط به اوراق بهادار را به محاصره موضوع است.

“ما متعهد به آشتی و ما متعهد به نشستن و داشتن یک گفت و گو بیش از این مشکل خاص وجود دارد که در حال حاضر با مرطوب’suwet’en اما در همان زمان سنگر تا به حال به پایین آمده چرا که با داشتن آن بود اثر عمیقی در اقتصاد” وزیر حمل و نقل مارک Garneau گفت: به عنوان او را از پا خارج این جلسه در روز دوشنبه.

معترضان اعتراض کردهاند در کنار خطوط راه آهن در نزدیکی Belleville, Ont. در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در مخالفت با پیشنهاد ساخت یک خط لوله گاز از طریق خاک خود در شمال B. C. دیگر محاصره فنر در سراسر کشور است.

این محاصره باعث شده راه آهن لغو شد که به نوبه خود مختل حمل و نقل کالا و باعث از طریق راه آهن به صدور موقت اخراج اعلامیه “نزدیک به” 1000 کارکنان.

CN راه آهن نیز گذاشته نزدیک به 450 کارگر در عملیات خود در شرق کانادا پس از لغو بیش از 400 قطار در هفته گذشته به علت محاصره.

صحبت های خارج از سپاه پاسداران نشست عمومی ایمنی وزیر بیل بلر گفت: او معتقد بود که پلیس قضایی در حال “انجام کار” و اضافه کرد که دولت “اجازه دهید آنها را از ادامه انجام کار خود را.”

“ما به هیچ وجه به خطر انداختن تعهد ما به آشتی دستور کار است اما در همان زمان تاثیر این راه آهن اختلالات و موانع غیرقابل دفاع است, آن را نمی تواند ادامه دهد آن را نمی تواند باقی بماند آن را کاملا ضروری است که کسانی که در سنگر پایین آمده و راه آهن خدمات از سر گرفته شود” بلر گفت.

به عنوان پلیس اقدام همچنان در Tyendinaga مخالفت رهبران نیز وزن در این مسئله است.

خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer صحبت ترودو در گوشی در روز دوشنبه. در حالی که موضوع اصلی بحث بود Teck منابع Ltd. s اعلام کرد که این برداشت کاربرد آن برای یک cenovus معدن در آلبرتا Scheer گره خورده است این شرکت تصمیم به ادامه راه آهن محاصره است.

“آقای شیر گفت: نخست وزیر ضعف بیش از چند هفته گذشته با ارسال سیگنال به کسب و کار در سراسر کانادا است که حاکمیت قانون را نمی توان تایید دادگاه احکام اجرا نمی شود و پروژه های بزرگ نمی توانند ساخته” حزب محافظه کار بازخوانی از تماس تلفنی می گوید.

او دو برابر کردن بر نظرات خارج از مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه بعد از ظهر.

“این واقعیت است که او انجام داده است به معنای واقعی کلمه هیچ چیز برای 19 روز در حالی که غیر قانونی محاصره در آورده اند و اقتصاد ما را به زانو در می فرستد یک سیگنال قوی برای طرفداران در بخش انرژی است که این دولت نمی خواهد حمایت از حاکمیت قانون و خواهد شد که آنها خود را به” Scheer گفت.

قابل توجه بسیار متفاوت تن NDP رهبر Jagmeet سینگ با ابراز نگرانی درباره اقدام پلیس در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد pharmacare در روز دوشنبه.

“من واقعا نگران این ایده که پلیس مداخله خواهد deescalate این بحران ملی به دلیل آن را نمی خواهد. این راه حل” سینگ گفت.

در ضمن در نامه هایی در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه موهاک مردم در Tyendinaga به نام برای حل و فصل سریع به این موضوع.

“است که همیشه وجود داشته و همچنان به عنوان یک تمایل از Tyendinaga Mohawks به بحث در مورد استراتژی خروج از CN راه آهن اصلی خط می کشند ،

“ما می خواهیم به یاد که ما هرگز جسمی مانع آهنگ و ما در صلح آمیز همبستگی خود را با مرطوب’suwet’en.”

تظاهرات در حال حاضر بریدن در پاسخ به این اقدام پلیس. یک موهاک در Kahnawake با استفاده از نورد محاصره به سرعت ترافیک در کبک مرسیه پل که یک منبع مطلع CTVNews.ca شد در پاسخ مستقیم به این دستگیری ها در Tyendinaga.

صدها نفر از معترضان نیز به خیابان ها ریختند در اتاوا برای نشان دادن همبستگی خود را با مرطوب’suwet’en بستن خیابان در نزدیکی پارلمان هیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im