ترودو اعلام عمده یارانه دستمزد پیاده روی برای کسب و کارهای کوچک

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است عمده افزایش دستمزد یارانه برای کوچک و متوسط کسب و کار افزایش آن به 75 درصد از 10 درصد که قبلا وعده داده شده است.

دولت فدرال در حال راه اندازی یک حساب ویژه برای کسب و کارهای کوچک ارائه وام های بدون بهره و میلیاردها بیشتر در کمک بر جریان نقدی. تعویق در HST و GST نیز در حال آمدن است.

صحبت کردن به کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان ترودو گفت: او می داند که چند هفته گذشته بوده است “دلخراش است.”

در سراسر کانادا, کسب و کار نورد شده با یک سری از تحول محدودیت به هر استان و قلمرو عمل در شرایط اضطراری دولت “آب و هوا از عدم قطعیت” به عنوان ترودو در روز جمعه گفت.

ترودو است صحبت کردن مداوم COVID-19 گسترش و مراحل بعدی به عنوان کانادایی دور از آنچه که برای بسیاری از افراد شده است خود را در هفته دوم از کار از خانه و مصرف اضافی فیزیکی فاصله و یا خود منزوی اقدامات است.

در دو هفته گذشته به کانادا بسته مرز خود را به غیر از شهروندان کانادایی که از خارج از کشور با چند معافیت و ممنوع اعلام کرده است همه غیر ضروری در طول سفر به کانادا-مرز ایالات متحده با افزایش اقدامات غربالگری و سخت مجازات جدید در محل برای بازگشت مسافران که آیا خود جدا.

A $107 میلیارد دلار کمک مالی و بسته محرک اقتصادی را تصویب کرده است از طریق مجلس و سرویس کانادا مراکز توقیف.

صبح روز جمعه بانک مرکزی کانادا اعلام کرد یک برنامه ریزی از کاهش نرخ بهره, کاهش کلیدی بهره هدف از نیم درصد به 0.25 درصد است. اقتصاد جهانی شده اند به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر است که دیده می شود یک و نیم میلیون نفر در کانادا به تنهایی فایل برای استخدام بیمه در هفته های اخیر.

ترودو گفت که او خوشحال است که با حمایت از اقدامات صورت گرفته توسط بانک مرکزی کانادا.

پس از تماس با رهبران G20 در پنجشنبه ترودو با تاکید بر نیاز جهانی برای هماهنگی در COVID-19 پاسخ همه گیر از جمله حصول اطمینان از تامین جریان و یک واکسن توسعه یافته است.

نخست وزیر در حال حاضر شده است در خود به انزوا برای بیش از دو هفته پس از همسرش سوفی قرارداد ویروس. ترودو گفت: او احساس بهتر و نه او و نه بچه ها خود را نشان داده اند هیچ نشانه ای هر چند امروز نشانی در حال انجام است از خارج خود گام جلو در Rideau کلبه یک بار دیگر.

از صبح روز جمعه وجود دارد 4,043 تایید موارد COVID-19 در کانادا و 39 نفر کشته شده اند. در سطح جهان وجود دارد که حدود 550,000 موارد تایید شده و نزدیک به 25000 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو