ترودو و premiers موافق: این چیزی است که لازم است برای استان ها برای شروع بازگشایی

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو و داستان منتشر کرده اند “مجموعه ای از اصول مشترک برای راه اندازی مجدد اقتصاد کانادا” به عنوان آخرین فدرال پیش بینی ها نشان می دهد که در برخی از نقاط کشور COVID-19 منحنی مسطح است.

با برخی از استان ها شروع به برنامه ریزی و اجرای تدریجی آنها شل شدن محدودیت دستورالعمل شامل ضوابط و اقدامات مورد نیاز در محل—بدون هر گونه جدول زمانی خاص— قبل از مراحل را می توان به شروع کاهش در محدودیت های مختلف و اجازه می دهد برای کسب و کار و مدارس برای بازگشایی شده است.

بیانیه مشترک اشاره می کند که به عنوان موج اول از این ویروس شروع به پاس اقدامات قوی نیاز به در محل باقی می ماند برای ادامه برای جلوگیری از گسترش, اما آن را از طریق این “طبیعی” است که جنبه های جامعه می تواند به آرامی شروع به سر.

فدرال و استانی و ارضی دولت ها توافق کرده اند که پیش از بازگشایی یک منطقه نیاز به نشان می دهد:

  • این توانایی شامل COVID-19 انتقال به یک سطح سلامت سیستم مدیریت می تواند از جمله برقراری ثبات در تعداد بستری شدن در بیمارستان و موارد جدید;
  • که ظرفیت کافی در محل برای تست و ردیابی و جداسازی این ویروس به طوری که به عنوان مثال کسی که در اطراف شما تست مثبت شما اطلاع داده خواهد شد به سرعت به طوری که شما می توانید منزوی;
  • سلامت سیستم توانایی پشتیبانی از هر دو COVID-19 و غیر COVID-19 بيمار گسترش یافته است که از جمله مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد داروها و لوازم به اطراف;
  • که وجود دارد حمایت های اضافی در محل برای گروه های آسیب پذیر جوامع و کلید جمعیت مانند دراز مدت مراقبت از خانه و در زندان و یا پناهگاه;
  • که محل کار پروتکل ها در محل و در حال نظارت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 زمانی که مردم بازگشت به شغل خود مانند ارائه تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران که نمی تواند حفظ فاصله فیزیکی;
  • کاستن از محدودیت های غیر ضروری در سفر یک “هماهنگ شیوه ای” برای جلوگیری از خطر واردات این ویروس از طریق مسافرت داخلی و,
  • دیدن به آن است که جوامع در حال قادر به مدیریت محلی شیوع بیماری از جمله در مدارس و یا در حمل و نقل عمومی.

این بیانیه باعث می شود توجه داشته باشید که به دلیل همه گیر تاثیر و caseload متفاوت در هر استان و منطقه ای در هر منطقه خواهد شد “را در مراحل مختلف در زمان های مختلف به منظور سهولت و محدودیت های, بازتاب شرایط خاص در هر حوزه قضایی است.”

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam روز سه شنبه گفت که در صورت گسترش به وارد کردن در چند استان. وجود دارد در حال حاضر هیچ جامعه انتقال در جزیره پرنس ادوارد مناطق شمال غربی و یا یوکان. و در حالی که نانووات است و در عین حال به گزارش واحد COVID-19 مورد شیوع بیماری در استان کبک و انتاریو و آلبرتا اصلی باقی می ماند رانندگان از زمان اپیدمی رشد.

اصول مطلع هستند و با تجربه در کشورهای دیگر است که باید به آرامی بازگشایی با توجه به بیانیه مشترک و همچنین به عنوان توسط کارشناسان پزشکی مشاوره در مورد چگونه برای به حداقل رساندن خطر موج دیگری برای جلوگیری از خاموش شدن.

این توافق نامه همچنین اشاره می کند که بازگشایی مرزهای بین المللی و دسترسی به غیر-ساکنان کانادا “فقط ممکن است در مراحل بعدی” خواهد شد را به حساب گسترش این ویروس در کشورهای دیگر.

در یک مصاحبه در CTV قدرت بازی وزیر بهداشت Patty Hajdu پرسیده شد که آیا premiers را مجبور به بازگشت به تخته رسم و دوباره بازگشایی مجدد برنامه اگر آنها نمی, در خط با دستورالعمل کشوری.

در پاسخ او گفت که رفتن به جلو اصول اطلاع رسانی خواهد شد تصمیم گیری های خود و reemphasized نیاز به یک رویکرد منسجم.

“آنچه که ما دیده ایم از سایر حوزه های قضایی است که اگر ما از سلامت و ایمنی پارچه ای قوی در هر حوزه قضایی پس از آن همیشه وجود دارد خطر از تجدید حیات است و حتی بدتر برای اقتصاد در دراز مدت” Hajdu گفت.

در علاوه بر این به نظر برای گرفتن بخش به تدریج بازگشت به کار این بیانیه مشترک اشاره می کند که نیاز به بازگرداندن سلامت عمومی محدودیت خواهد بود و تصمیم بر بهداشت عمومی مشاوره و ادامه مرزی زنجیره تامین برای منابع از جمله مواد غذایی و تجهیزات حفاظت فردی لازم خواهد بود. بنابراین بیش از حد خواهد شد در ادامه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد این ویروس در هر حوزه قضایی است.

“تجزیه و تحلیل اپیدمیولوژیک و مراقبت های بهداشتی و خدمات ترتیبات جمعیت توزیع جغرافیایی ملاحظات اقتصادی و پویایی برخی از عوامل که ممکن است بر تصمیم گیری در کجا و چگونه اقدامات برداشته” این بیانیه می خواند.

در اوایل روز شنبه ترودو گفت: کسانی که به اشتراک گذاشته اصول راه اندازی مجدد اقتصاد قرار بود منتشر شود “به زودی.”

“اجازه دهید من روشن شود: اینها اقدامات خاص زمانی که شما می توانید رفتن به محل کار یا مدرسه زمانی که شما می توانید ببینید همسایگان خود را و یا خانواده و یا دوستان است. این چارچوب وضع از چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد قبل از مصرف هر گونه مراحل بعدی. راه اندازی مجدد اقتصاد ما تدریجی خواهد بود و دقیق و هدایت خواهد شد با علم” ترودو گفت.

ترودو روز دوشنبه گفت که کانادا آمار یک رکورد ملی بالا برای تعداد COVID-19 آزمون اداره در یک روز با 26,000 تست های انجام شده—هنوز هم از نظر 60,000 در هر روز—و که در صورت عدم وجود واکسن و یا درمان برخی از درجه ای از سلامت عمومی اقدامات لازم را به باقی می ماند در محل برای نجات کشور از نیاز به دوباره وارد کنید آنچه که او قبلا به نام “خواب زمستانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de