آزمایشی برای تست فشار خون با مواد مخدر به عنوان امکان پذیر است COVID-19 درمان

محقق ارشد دانشيار مگ Jardine از موسسه جورج بهداشت جهانی گفت در حال توسعه داروهای جدید می تواند سال ها طول بکشد.

“همه ما می دانیم که حتی اگر ما می تواند به توسعه یک واکسن آن را نمی شود فوری,” او گفت:.

در حال بارگذاری

“بنابراین فشار واقعی را به سرعت پیدا کردن چیزهایی است که حداقل کمک و سریعترین راه برای انجام این کار است به استفاده از یک دارو که در حال حاضر توسعه یافته در حال حاضر در حال تولید [برای دیدن اگر آن را به یک اثر مثبت بر COVID-19.”

محققان با حمایت دانشگاه ها و بیمارستان ها در سراسر کشور و همچنین جورج موسسه و Kolling موسسه با هدف به ثبت نام 600 نفر در یک آزمایش برای دیدن اینکه آیا این داروها می تواند به کاهش شدت و طول COVID-19 عفونت در بیمارستان بستری بیماران است.

گروهی از داروهای مهاركننده توسعه داده شد برای تنظیم فشار خون, اما آنها نیز یافت شده است که یک اثر ضد التهابی.

مواد مخدر نیز مفید در درمان نارسایی قلبی و دیابت و بیماری های کلیوی.

“فرضیه این است که این خاص فشار خون عوامل متوقف خواهد شد و یا حداقل کاهش ورود ویروس به سلول های بدن و پس از آن را کاهش می دهد برخی از اثرات مضر این ویروس در آن سلول های” استاد Jardine گفت.

“اگر شما فقط می توانید جلوگیری از مردم را از نیاز به مراقبت های ویژه به عنوان مثال … که واقعا باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای خدمات بهداشت برای مقابله با شیوع.”

در حالی که محاکمه شد و در حال انجام در سراسر استرالیا و هند استاد Jardine گفت که انتظار می رود بسیاری از بیماران خواهد بود استخدام در هند که در آن وجود دارد تعداد زیادی از موارد است.

“ما از ذهن نیست اگر بیماران ما هستند که از هند یا استرالیا و یا در واقع در هر نقطه دیگری ما می خواهیم برای پاسخ به این سوال هم” استاد Jardine گفت.

انجام محاکمه در تنظیمات متعدد خواهد داشت و نتایج خود را قوی تر هستند استاد پولاک گفت.

در حال بارگذاری

دادگاه دریافت کرده 1.4 میلیون دلار از تحقیقات پزشکی آینده صندوق و هر دو گفت: دادگاه نمی تواند پیش بروید بدون این که بودجه.

در حالی که دادگاه به تازگی آغاز شده در بیماران در حال استخدام در NSW و سایت در حال راه اندازی در ویکتوریا در حالی که آن را فقط دریافت و اخلاق و تصویب در هند — آنها انتظار آن را به پایان خواهد رسید در عرض یک سال است.

استاد پولاک مثبت بود در مورد نتیجه بالقوه.

“ما به دنبال در استرالیا محاکمه خواهد شد که واقعا مزایای قابل توجهی در سطح بین المللی,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net