Ishraque این BNP حمایت نامزد که از دست رفته اخیر, شهر, شرکت, انتخابات, به نظر می رسد در دادگاه روز یکشنبه برای اولین بار بعد از ضبط رسوب در این مورد.

اقدام قاضی ابو سید Diljar Hossain موکول و تاریخ ضبط شده در Mar 3, به عنوان داکا ویژه قاضی شیخ Nazmul علم رفت و در تعطیلات گفت: Ishraque وکیل Nuruzzaman Tapan.

در Jan 15, قاضی شیخ Nazmul علم به صدور یک فرمان به قاب اتهامات و شروع دادگاه مورد ظ نه سال پیش. دادگاه همچنین برنامه ریزی شده Feb 9 به عنوان تاریخ برای ضبط خاطرات.

کمیسیون ضد فساد صادر کرد, توجه به Ishraque و خواهر خود را Sarika Sadeque درخواست خود را برای ثروت بیانیه در سپتامبر 1, 2008.

این کمیسیون خواسته آنها را به ارسال یک ثروت بیانیه از جمله متحرک, دارایی های غیر منقول متعلق به آنها وابسته و یا متعلق به توسط نمایندگان آنها بدهی وام و همچنین حاکی از منابع ثروت خود را با هفت روز کاری.

آن را ثبت دو مورد با Ramna ایستگاه پلیس در آگوست 29 و 30 در سال 2010 به عنوان Ishraque و Sarika موفق به ارسال بیانیه ای. آنها ثبت دادخواست به دادگاه عالی به چالش کشیدن ACC توجه کنید که پایین تبدیل شده بود.

این کمیسیون فرستاده شده به اتهام ورق در برابر Ishraque در مورد on Nov 25, 2018. دادگاه برنامه ریزی شده در مارس 5, 2019 به عنوان روز را در نظر بگیرید اتهام ورق اما Ishraque نشان نمی دهد تا در دادگاه. حکم بازداشت صادر شده علیه او.

او به دادگاه تجدید نظر برای وثیقه در پیشبرد به دادگاه عالی در نوامبر 25 2019. او دستور داده شد به تسلیم شدن به مقامات قضایی دادگاه چهار هفته. بر این اساس Ishraque تسلیم on Dec 9 و به دادگاه تجدید نظر برای وثیقه که دادگاه داده شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو