درمان برای سرطان مغز تهاجمی نشان می دهد وعده در اوایل محاکمه

یک درمان جدید برای سرطان مغز پرخاشگرانه نتایج زیادی در یک آزمایش اولیه نشان داده است، با محققان امیدوار است که منجر به درمان های هدفمند تر برای این بیماری ویرانگر شود.

QIMR Berghofer موسسه تحقیقات پزشکی با متخصصان Briz مغز و ستون فقرات برای استفاده از ایمن درمانی هدفمند برای درمان glioblastoma multiforme (GBM) ، یک شکل بسیار تهاجمی از سرطان مغز شریک شده است.

Laurie and Julie Pavone. Laurie died just 10 months after being diagnosed with GBM.

لوري و جولي پاوونه Laurie تنها 10 ماه پس از تشخیص داده شده توسط GBM درگذشت.

افرادی که مبتلا به GBM تشخیص داده می شود معمولا فقط ماه به زندگی می کنند و آن را تنها 5 درصد میزان بقای.

بریز مغز و ستون فقرات جراح مغز و اعصاب دیوید واکر گفت: درمان فعلی برای GBM جراحی فیزیکی و همچنین درمان هدفمند اشعه بود، اما برای این آزمایش آنها یک دور از ایمنی درمانی پس از آن درمان اضافه شده است.

پروفسور واکر گفت: «مفهوم این بود که هر چه زودتر آنها را درمان کنیم، زمانی که آنها حداقل سرطان را پس از ایستادن درمان پشت سر گذاشته اند، و سپس این درمان ایمنی را معرفی کنند»

ما نتایج بسیار امیدوار کننده ای داریم- این درمان برای همه [افراد آزمایشی] نیست، اما درمان تعداد کمی از آنها بوده است، و میزان بقای کلی به طور قابل توجهی بهبود یافته است.”

در پایان آزمایش، از 25 بیمار اولیه، 10 بیمار هنوز زنده بودند و پنج نشان داد هیچ نشانه ای از سرطان تکرار، با به طور کلی به طور متوسط زمان بقای 21 ماه.

کارآزمایی از ایمنی درمانی سلولی استفاده کرد، که می بیند محققان سلول های ایمنی را از بیماران می گیرد و قبل از معرفی دوباره به بیمار، آنها را برای هدف قرار دادن GBM آموزش می دهد.

راجیو کانا رئیس مرکز ایمنی درمانی و واکسن سازی QIMR Berghofer پس از نتایج مثبت این آزمایش گفت، آنها اکنون امیدوار بودند که درمان ترکیبی را توسعه دهند که امیدوارند حتی موثرتر باشد.

پروفسور خانا گفت: “ما در حال بررسی امکان ترکیب این سلول درمانی با آنچه که به آن درمان مهارکننده ایست بازرسی می نامند، می توانیم نتایج را برای بیماران بهبود ببخشیم اگر دو ایمن سازی متفاوت در یک زمان کار کنیم.”

در حالی که درمان های بازرسی [که خاموش توانایی سلول های سرطانی برای ‘مخفی کردن’ از سلول های ایمنی بدن] نتایج خوبی داشته اند، هنوز هم وجود دارد بخش زیادی از بیماران که پاسخ نمی دهند.

QIMR's Professor Rajiv Khanna said a combined immunotherapy would be used in the next phase of the trial.

پروفسور راجیو کانا استاد QIMR گفت که در مرحله بعدی محاکمه از یک ایمونوتراپی ترکیبی استفاده خواهد شد. اعتبار: Credit:QIMR

“که در آن یک رویکرد ترکیبی به احتمال زیاد راه برای به دست بردن سود واقعی به بیمار خواهد بود.”

جولی پاولون می داند همه به خوبی چگونه به سرعت GBM می تواند یکی از دوست ادعا, پس از شوهرش لوری در پایان سال 2018 تشخیص داده شد, و تنها 10 ماه بعد درگذشت.

او نگفت که او خیلی خوب به نظر می رسه که با هاش شروع کنه، این واقعا ً چیزی بود که در موردش با هاش روبرو شدی، که تو این تشخیص وحشتناک رو داری، ولی اونا فقط خوب به نظر می رسه،

اما بعدش اون توانايي صحبت کردن رو از دست داد و بالاخره راه رفت، سخت بود

Laurie مصمم بود برای کمک به دیگران در وضعیت خود ، و بنابراین راه اندازی عشق لوری ، خیریه است که بیش از 300،000 دلار از آن را به افزایش آگاهی GBM را افزایش داد.

جولی گفت: پیشرفت های تحقیقاتی خبر فوق العاده ای برای افرادی بود که در آینده سرطان تشخیص داده می شود، اما به عنوان یک تلخ و شیرین به او و سه فرزندش آمده است.

“این شمشیر دو لبه است، شما این پیشرفت بزرگ را می بینید اما شما فکر می کنید لعنتی، ما فقط چند ماه از احتمالا داشتن گزینه دیگری برای لوری به غیر از رفتن به خانه و صرف وقت با خانواده خود را کمتر بود، او گفت.

“برای ما خیلی دیر شده … اما اگر این کار به مردم گزینه دیگری را می دهد، آنوقت من به تلاش های آنها افتخار می کنم، و هر کاری که از دستما بربیاید انجام می دیم تا به مرحله بعدی محاکمات شان فشار بیاویم.»

نتیجه کارآزمایی بالینی فاز I در مجله بررسی بالینی منتشر شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de